Αγώνες Στίβου "Αμεινίας ο Παλληνεύς 2010

Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθησαν οι αγώνες στίβου "ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2010" το Σάββατο 22 Μαίου στο αθλητικό κέντρο Παλλήνης , το πρωί για τους μικρούς αθλητές και το απόγευμα για τις μεγαλύτερες ηλικίες.

Οι αγώνες οι οποίοι διοργανώθηκα από την ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ σε συνεργασία με την Ε.Α.Σ. ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Αττικής και την αρωγή του αθλητικού οργανισμού του Δήμου Παλλήνης, συγκέντρωσαν μεγάλο αριθμό αθλητριών και αθλητών οι οποίοι αγωνίστηκαν κάτω από εξαιρετικές καιρικές συνθήκες και πέτυχαν ιδιαίτερα υψηλές επιδόσεις.

Τα αποτελέσματα αναλυτικά:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

400 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1

ΜΑΝΔΗΛΑ ΔΑΦΝΗ

1989

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

64''47

2

ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

1983

ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

64''67

3

ΓΟΥΠΟΥ ΤΑΝΙΑ

1991

ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι.

65''61

4

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

1990

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

66''20

5

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ

1991

ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

67''87

6

ΠΕΠΠΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

1995

ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

70''24

7

ΜΠΑΙΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

1986

ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

71''98

 

400 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1

ΓΟΥΡΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1990

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.

57''77

2

ΔΗΜΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ

1990

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

58''35

3

ΡΕΖΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

1991

ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

59''64

4

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

1983

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

62''18

-

ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1989

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

ΑΚ

 

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΠΑ

1

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩ

1995

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

12.60

2

ΤΣΑΠΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1996

ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

11.35

3

ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

1995

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

11.18

4

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1995

ΠΓΣ

11.09

 

400 Μ ΑΝΔΡΩΝ

1

ΚΑΛΙΣΚΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ

1990

ΓΕ ΠΟΡΟΥ

50''28

2

ΤΥΡΝΑΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

1988

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

51''01

3

ΚΑΤΑΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ

1985

ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι.

52''95

4

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

1992

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

54''42

5

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1990

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

54''43

6

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

1980

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

54''69

7

ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1983

ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

56''03

8

ΤΑΡΑΜΙΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

1985

ΟΦΚΑ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

56''20

9

ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

1990

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

56''54

10

ΚΑΛΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1990

ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

56''72

11

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΥΡΩΝ

1990

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

57''19

12

ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1990

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

57''37

13

ΜΙΤΖΑ ΡΑΤΖΙ

1990

ΠΓΣ

59''27

14

ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

1991

ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

65''83

 

400 Μ ΠΑΙΔΩΝ

1

ΚΙΜΠΕΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

1993

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

53''40

2

ΠΕΤΣΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1993

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

53''93

3

ΡΗΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1993

ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

54''47

 

400 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

1991

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

60''17

2

ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ

1991

ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

60''19

3

ΛΟΥΤΡΙΩΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1990

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

62''19

4

ΛΙΓΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

1989

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

62''24

5

ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1991

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

62''47

6

ΔΕΔΕ ΑΝΤΩΝΙΑ

1992

ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

64''07

7

ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ

1983

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

65''23

 

400 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ

1993

ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

60''97

2

ΛΑΜΨΑ ΣΥΡΑΝΟΥΣ

1994

ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι.

64''97

3

ΣΙΜΙΑΚΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ

1993

ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

67''59

 

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'

1

ΣΕΛΙΑΒΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1995

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

5.18

2

ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

1996

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

5.03

3

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝ

1995

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

4.94

4

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

1995

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

4.89

5

ΠΕΠΠΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

1995

ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

4.83

6

ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΣ

1995

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

4.77

7

ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1996

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

4.51

8

ΠΑΠΠΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

1995

ΠΓΣ

4.47

9

ΜΠΙΣΤΙΝΑ ΕΛΛΗ

1996

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

4.32

10

ΓΚΑΡΤΣΙΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

1996

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

4.30

11

ΜΠΑΡΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ

1995

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3.91

 

80 Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'

1

ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

1995

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

10''37

2

ΚΡΕΣΤΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

1995

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

10''59

3

ΓΟΥΝΑΡΗ ΖΩΗ

1995

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

10''64

4

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

1996

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

10''86

5

ΜΟΥΤΣΙΠΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

1995

ΣΑΚΑ

10''89

6

ΝΤΑΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

1995

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

10''95

7

ΚΑΝΤΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

1996

ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ

11''03

8

ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1995

ΣΑΚΑ

11''12

9

ΤΡΑΠΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

1996

ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΕΡΩΕΥΣ

11''13

10

ΜΠΟΦΙΛΗ ΝΕΦΕΛΗ

1996

ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ

11''16

11

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ

1996

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

11''40

12

ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΜΥΡΤΩ

1996

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

11''77

13

ΨΑΡΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

1996

ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ

11''82

14

ΠΟΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

1996

ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΕΡΩΕΥΣ

11''85

15

ΚΑΞΗΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1996

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

11''97

 

80 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'

1

ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1995

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

9''25

2

ΜΗΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ

1995

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

9''64

3

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1995

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

9''85

4

ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗ

1996

ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ

9''86

5

ΝΙΑΜΟΝΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

1995

ΜΥΡΩΝΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

9''94

6

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1995

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

9''975

7

ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1995

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

9''980

8

ΒΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1995

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

10''25

9

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1996

ΠΓΣ

10''27

10

ΤΟΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ

1995

ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

10''36

11

ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1996

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

10''40

12

ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1996

ΜΥΡΩΝΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

10''77

 

110 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

1

ΡΗΓΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

1987

ΠΓΣ

14''74

2

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

1978

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

14''89

3

ΦΟΥΡΟΥΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ

1977

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

16''03

4

ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1992

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

16''72

-

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤ

1988

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

ΑΚ

-

ΓΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1976

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

ΑΚ

-

ΧΡΥΣΑΕΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΑ

1990

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΑΚ

 

100 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1976

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

12''73

2

ΜΠΛΟΥΓΚΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ

1990

ΠΓΣ

13''24

3

ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

1990

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

13''80

4

ΚΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1989

ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι.

13''81

5

ΑΝΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

1967

ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ

13''97

 

100 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

1993

ΠΓΣ

12''61

2

ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

1995

ΠΑΝΟΩΝΙΟΣ ΓΣ

12''76

3

ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ

1994

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

12''90

4

ΤΣΙΚΛΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

1994

ΟΣΦΠ

12''95

5

ΤΣΙΓΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

1993

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

13''23

6

ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

1994

ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

13''57

7

ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΑΝΝΑ

1994

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

13''61

8

ΧΡΗΣΙΜΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ

1994

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

14''02

9

ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΜΜΕΛ

1994

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

14''17

10

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

1994

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

14''27

11

ΣΜΥΡΛΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

1993

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

14''44

12

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

1993

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

15''25

 

100 Μ ΑΝΔΡΩΝ

1

ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ

1987

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

10''55

2

ΗΛΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1986

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

10''76

3

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

1991

ΠΓΣ

10''91

4

ΓΚΑΒΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1977

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

10''92

5

ΛΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1988

ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

10''92

6

ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1985

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

10''92

7

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩ

1988

ΕΓΣ

11''00

8

ΧΛΕΜΠΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1980

ΕΓΣ

11''03

9

ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

1989

ΟΣΦΠ

11''04

10

ΚΑΛΙΣΚΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ

1990

ΓΕ ΠΟΡΟΥ

11''21

11

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1990

ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι.

11''25

12

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

1990

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

11''25

13

ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

1986

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

11''30

14

ΔΗΜΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ

1990

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

11''44

15

ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ

1982

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

11''50

16

ΣΕΛΙΤΑ ΜΑΡΙΟΣ

1991

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

11''54

17

ΚΑΒΑΛΑΡΑΚΟΣ ΔΗΗΤΡΗΣ

1979

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

11''60

18

ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1988

ΕΓΣ

11''63

19

ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1977

ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ

11''67

20

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

1988

ΕΓΣ

11''71

21

ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1984

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

11''84

22

ΚΙΜΠΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1990

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

11''87

23

ΚΥΝΗΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1988

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

11''96

24

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

1991

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

11''98

25

ΛΙΑΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

1991

ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

11''99

26

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1989

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

12''08

27

ΒΕΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

1989

ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι.

12''13

28

ΜΑΛΑΙ ΜΠΡΟΥΝΟ

1992

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

12''13

29

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1991

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

12''19

30

ΚΑΡΝΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1970

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

12''22

31

ΚΟΡΣΙ ΜΟΑΝΑ

1992

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

12''45

32

ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1975

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

12''71

33

ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1989

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

13''18

34

ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

1991

ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

13''63

ΕΣ

ΑΝΤΕΛ ΣΙΣΙ

 

 

11''58

 

100 Μ ΠΑΙΔΩΝ

1

ΠΙΡΙΝΤΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1993

ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

11''38

2

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1994

ΠΓΣ

11''40

3

ΚΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1995

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

11''47

4

ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡ

1994

ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ

11''61

5

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

1994

ΟΣΦΠ

11''68

6

ΡΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1994

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

11''69

7

ΠΡΟΦΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1994

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

11''84

8

ΓΚΟΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

1994

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

11''86

9

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

1994

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

11''92

10

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡ

1994

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

12''00

11

ΔΟΥΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

1994

ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ

12''32

12

ΜΑΥΡΟΚΑΠΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ

1994

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

12''32

13

ΒΕΝΤΟΡΓΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1994

ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ

12''38

14

ΡΙΖΟΣ ΒΑΙΟΣ

1994

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

12''46

15

ΣΠΑΝΟΣ ΟΡΦΕΑΣ

1994

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

12''48

16

ΑΓΑΘΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

1994

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

12''55

17

ΡΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1994

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

12''64

18

ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙ

1994

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

12''93

19

ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

1994

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

12''96

20

ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1994

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

13''12

 

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΘΑ

1993

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

5.07

2

ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΔΑΝΑΗ

1993

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

4.99

3

ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

1993

ΠΓΣ

4.78

4

ΚΟΝΔΥΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ

1993

ΠΓΣ

4.76

5

ΚΟΝΤΙ ΜΑΡΙΑ

1993

ΠΓΣ

4.62

6

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

1994

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

4.55

7

ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ

1994

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

4.24

8

ΜΠΑΡΛΑ ΕΛΕΝΗ

1994

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3.58

9

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1994

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

3.44

 

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

1984

ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ

5.91

2

ΛΥΜΠΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1991

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

5.37

3

ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1991

ΠΑΟ

5.34

4

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

1990

ΠΓΣ

5.26

5

ΠΙΛΑΛΑ ΠΑΠΑΧΕΙΜΩΝΑ

1990

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

5.17

6

ΣΕΦΕΡΙΑΔΗ ΠΕΤΤΑ

1990

ΠΓΣ

5.13

7

ΚΕΜΑΝΕΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1991

ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

4.85

8

ΣΙΤΑΡΑ ΑΝΝΑ

1991

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

4.08

 

800 Μ ΑΝΔΡΩΝ

1

ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΙΤΙΡΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩ

1989

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

1'57''53

2

ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

1988

ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

1'57''84

3

ΖΥΦΗ ΑΝΤΡΕΑ

1992

ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

1΄57΄΄85

4

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1989

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

1'58''19

5

ΝΤΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ

1977

ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

2'01''89

6

ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΙΤΙΡΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1989

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

2'08''47

7

ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ ΜΗΝΑΣ

1992

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

2'10''38

8

ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

1981

ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ

2'10''99

9

ΝΤΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1973

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

2'16''34

 

800 Μ ΠΑΙΔΩΝ

1

ΠΡΙΦΤΗ ΑΛΜΠΙΑΝ

1994

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

2'00''38

2

ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ

1994

ΣΑΚΑ

2'00''65

3

ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1994

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

2'01''75

4

ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

1993

ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ

2'03''48

5

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1995

ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

2'05''89

6

ΓΚΟΛΦΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1994

ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

2'06''65

7

ΝΤΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1994

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

2'10''15

8

ΚΑΞΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1994

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

2'10''34

9

ΚΟΤΖΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

1993

ΣΑΚΑ

2'10''97

10

ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1994

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

2'13''35

11

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ

1993

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

2'14''73

12

ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1996

ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΕΡΩΕΥΣ

2'19''28

13

ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1994

ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

2'19''90

14

ΜΙΑΚΣΙΛΟ ΜΠΟΓΚΝΤΑΝ

1994

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2'22''18

 

800 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

1989

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

2'22''30

2

ΛΙΓΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

1989

ΠΓΣ

2'22''84

3

ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

1991

ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

2'22''91

4

ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1991

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2'23''58

5

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1976

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

2'25''65

6

ΝΤΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ

1991

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

2'26''12

7

ΝΤΑΣΚΑ ΑΝΝΑ

1991

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

2'28''48

8

ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

1969

ΠΓΣ

3'22''22

 

800 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1

ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

1993

ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ

2'22''20

2

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ

1993

ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

2'23''27

3

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ

1994

ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ

2'23''38

4

ΜΑΛΙΚΙ ΜΑΡΙΑ

1995

ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

2'26''24

5

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ

1994

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

2'27''37

6

ΠΑΝΑΓΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ

1994

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

2'28''71

7

ΓΙΔΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

1994

ΟΣΦΠ

2'30''32

8

ΜΠΟΥΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

1993

ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

2'33''78

9

ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

1995

ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

2'34''46

10

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1994

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

2'47''17

11

ΚΑΜΟΥΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

1995

ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΕΡΩΕΥΣ

2'47''22

12

ΜΟΥΣΚΑΙ ΓΚΕΝΤΙΑΝΑ

1995

ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

2'48''25

 

150 Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'

1

ΑΝΟΣΙΚΕ ΤΖΕΣΙΚΑ

1996

ΠΓΣ

19''90

2

ΠΑΥΛΑΚΗ ΦΑΝΗ

1996

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

19''97

3

ΚΡΕΤΣΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

1995

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

20''19

4

ΝΤΑΝΟΥ ΕΜΜΕΝΟΥΕΛΑ

1995

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

20''34

5

ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ

1995

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

20''55

6

ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΥΓΕΝΙΑ

1996

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

20''81

7

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

1996

ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20''85

8

ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ

1995

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

21''09

9

ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

1996

ΠΓΣ

21''10

10

ΚΑΜΠΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

1995

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

21''14

11

ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

1996

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

21''27

12

ΖΑΧΑΡΙΑ ΛΙΖΑ

1995

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

21''33

13

ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

1996

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

21''39

14

ΤΣΙΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ

1996

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

21''48

15

ΡΟΥΠΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

1995

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

21''72

16

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

1996

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

21''75

17

ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

1996

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

21''77

18

ΡΑΓΚΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ

1995

ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ

21''94

19

ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1996

ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

22''33

20

ΣΑΛΤΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

1996

ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

22''54

21

ΝΤΕΝΤΑ ΚΑΙΤΗ

1996

ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

22''80

22

ΚΑΣΣΗ ΜΑΡΙΑ

1996

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

22''89

23

ΑΜΠΝΤΕΛ ΜΑΚΣΟΥΝΤ

1996

ΠΓΣ

22''94

24

ΚΟΚΚΟΡΗ ΕΛΕΝΗ

1996

ΓΑΣ ΧΟΛΕΡΓΟΥ

22''97

25

ΚΟΡΔΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ

1996

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

23''37

26

ΜΑΚΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

1995

ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ

23''55

27

ΝΤΟΥΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

1995

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

26''30

 

150 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'

1

ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

1995

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

17''77

2

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1995

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

18''17

3

ΒΑΓΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1996

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

18''21

4

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ

1995

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

18''31

5

ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

1995

ΠΓΣ

18''43

6

ΨΟΦΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

1995

ΠΓΣ

18''55

7

ΧΙΤΣΟΥ ΣΕΡΓΙΟΣ

1995

ΠΓΣ

18''60

8

ΔΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

1995

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

18''67

9

ΜΕΝΣΑ ΜΑΙΚΛ

1996

ΠΓΣ

18''73

10

ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1995

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

18''74

11

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1995

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

18''78

12

ΦΙΖΙ ΛΟΥΗΣ

1991

ΠΓΣ

18''82

13

ΒΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1995

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

19''01

14

ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1996

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

19''19

15

ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1996

ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

19''35

16

ΣΥΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1995

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

19''37

17

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

1996

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

19''38

18

ΜΑΙΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1995

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

19''49

19

ΔΟΝΤΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

1996

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

19''53

20

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

1996

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

19''72

21

ΡΟΣΟΛΥΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1996

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

19''75

22

ΤΣΟΛΟΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1995

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

19''97

23

ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

1996

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

20''11

24

ΜΠΡΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1995

ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

20''15

25

ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

1996

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

20''16

26

ΒΛΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1996

ΠΓΣ

20''48

27

ΛΕΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1996

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

21''17

28

ΔΗΜΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1996

ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ

21''92

 

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ

1

ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1989

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

14.53

2

ΔΟΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1983

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

13.88

3

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

1992

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

13.08

 

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ

1

ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1993

ΠΓΣ

14.04

2

ΚΕΜΑΒΟΡ ΛΟΥΚΑΣ

1994

ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι.

12.26

 

200 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1976

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

26''27

2

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

1991

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

26''75

3

ΓΟΥΠΟΥ ΤΑΝΙΑ

1991

ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι.

27''10

4

ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

1983

ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

27''53

5

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

1990

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

27''80

6

ΚΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1989

ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι.

28''54

7

ΑΝΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

1967

ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ

29''45

8

ΣΚΑΛΚΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

1991

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

29''54

 

200 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

1993

ΠΓΣ

25''95

2

ΑΓΙΛΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

1993

ΠΓΣ

26''56

3

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

1994

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

26''90

4

ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ

1994

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

27''48

5

ΣΗΜΙΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ

1993

ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

27''94

6

ΝΤΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

1995

ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

28''00

7

ΛΑΜΨΑ ΣΥΡΑΝΟΥΣ

1994

ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι.

28''17

8

ΚΑΤΣΙΚΑΛΗ ΑΝΝΑ

1994

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

28''71

9

ΑΜΠΝΤΕΛ ΜΑΣΟΥΝΤ

1993

ΠΓΣ

28''93

10

ΡΟΥΒΑ ΜΑΡΙΑ

1994

ΠΓΣ

29''10

11

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

1994

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

29''49

12

ΧΡΗΣΙΜΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ

1994

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

29''79

13

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

1994

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

29''90

14

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

1993

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

33''30

 

200 Μ ΑΝΔΡΩΝ

1

ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

1991

ΠΓΣ

22''02

2

ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1985

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

22''21

3

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1990

ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι.

22''59

4

ΡΕΖΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

1991

ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

22''84

5

ΚΑΛΙΣΚΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ

1990

ΓΕ ΠΟΡΟΥ

22''92

6

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

1990

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

22''98

7

ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

1988

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

23΄΄06

8

ΔΗΜΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ

1990

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

23''11

9

ΤΥΡΝΑΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

1988

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

23''16

10

ΚΑΒΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1989

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

23''24

11

ΧΛΕΜΠΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1980

ΕΓΣ

23''42

12

ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1988

ΕΓΣ

23''67

13

ΣΕΛΙΤΑ ΜΑΡΙΟΣ

1991

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

23''76

14

ΠΟΡΙΧΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1992

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

24΄΄16

15

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

1988

ΕΓΣ

24''01

16

ΚΑΤΑΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ

1985

ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι.

24''12

17

ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ

1992

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

24''27

18

ΓΟΥΡΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1990

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

24''48

19

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

1983

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

24''51

20

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

1991

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

24''54

21

ΚΙΜΠΙΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1990

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

24''62

22

ΒΕΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

1989

ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι.

24''83

23

ΜΑΛΑΙ ΜΠΡΟΥΝΟ

1992

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

24''90

24

ΚΟΡΣΙ ΜΟΑΝΑ

1992

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

25''75

25

ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1975

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

26''30

 

200 Μ ΠΑΙΔΩΝ

1

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1994

ΠΓΣ

23''68

2

ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

1993

ΠΓΣ

23''72

3

ΤΣΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1993

ΠΓΣ

23''97

4

ΛΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1993

ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ

24''04

5

ΓΚΟΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

1994

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

24''34

6

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

1994

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

24''68

7

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

1993

ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

24''72

8

ΠΡΟΦΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1994

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

24''96

9

ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1994

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

25΄΄42

10

ΚΑΡΑΜΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1994

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

25''02

11

ΚΑΠΕΤΑΝΙ ΕΡΒΙΣ

1994

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

25''52

12

ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1993

ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

25''99

13

ΜΑΥΡΟΚΑΠΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1994

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

25'24

14

ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝ

1994

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

26''50

 

4Χ80 Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'

1

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ-ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ-ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ

 

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

42''70

2

ΖΑΧΑΡΙΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΖΑΝΙΤΗ-ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

 

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

43''11

3

ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ-ΚΡΕΣΤΑ-ΚΑΣΣΗ-ΠΑΥΛΑΚΗ

 

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

43''13

4

ΞΥΓΚΑΚΗ-ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ-ΖΑΧΑΡΑΚΗ-ΑΛΙ ΣΑΡΑ

 

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

43''73

 

4Χ80 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'

1

ΔΟΝΤΣΙΟΣ-ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΙΑΛΑΜΑΣ-ΣΑΡΑΝΤΟΣ

 

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

38''81

2

ΣΟΥΦΗ-ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΦΙΖΙ-ΜΕΝΣΑ

 

ΠΓΣ

39''68

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ

 

50 Μ ΜΙΝΙ ΠΚ (1999-2001)

1

ΧΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

1999

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

7''75

2

ΟΚΟΥΝΓΚΜΠΟΟΥΑ ΡΟΟΥΖ

2000

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

7''90

3

ΙΑΤΡΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ

2000

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

8''13

4

ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

8''25

5

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΕΛΙΤΑ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

8''26

6

ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8''42

7

ΤΣΑΛΑΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

1999

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

8''45

8

ΡΩΜΑ ΧΡΥΣΑ

1999

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

8''56

9

ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2000

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

8''71

10

ΒΟΥΤΣΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2000

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

8''71

11

ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2000

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8''78

12

ΡΑΧΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

8''94

13

ΤΣΟΥΡΕΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2000

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

9''91

 

50 Μ ΜΙΝΙ ΠΠ (1999-2001)

1

ΜΠΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1999

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

7''50

2

ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

7''78

3

ΔΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

7''79

4

ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

1999

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

7''81

5

ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1999

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

7''93

6

ΝΤΕΛΕΠΛΑΝΚ ΦΕΛΙΞ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

8''17

7

ΑΞΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

1999

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

8''27

8

ΜΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8''61

9

ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8''64

10

ΤΟΠΙ ΑΓΓΕΛΟΣ

2000

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

8''77

11

ΛΙΑΣΚΟΣ ΝΙΚΟΣ

2000

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

9''48

12

ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2000

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

10''58

 

ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ (1997-1998)

1

ΚΥΡΚΟΣ ΝΙΚΟΣ

1997

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

4.77

2

ΡΑΧΟΥΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

1997

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

4.74

3

ΤΖΕΣ ΠΕΤΡΟΣ

1998

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

4.61

4

ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

1997

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

4.54

5

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

1997

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

4.40

6

ΓΚΙΟΡΓΚΟ ΒΙΝΣΕΝΤ

1998

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

4.22

7

ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

1997

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

4.10

8

ΚΩΣΤΑΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

1998

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.92

9

ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1997

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3.92

10

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

1998

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3.80

11

ΔΑΒΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

1998

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3.78

12

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1998

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.74

13

ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

1998

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3.24

 

ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠ (1999-2001)

1

ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3.71

2

ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.68

3

ΣΚΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1999

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

3.42

4

ΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2000

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3.38

5

ΜΑΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2000

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3.27

6

ΧΑΡΙΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

2000

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3.10

7

ΜΟΣΧΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

2001

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3.02

8

ΘΑΛΑΣΣΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2001

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

2.50

 

 

60 Μ ΠΚΒ (1996-1997)

1

ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ

1997

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

8''28

2

ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

1997

ΜΥΡΩΝΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

8''42

3

ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ

1997

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

8''53

4

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1997

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

8''55

5

ΜΙΧΕΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

1998

ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι.

8''63

6

ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ

1997

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

8''80

7

ΜΑΛΑΧΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

1997

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

8''90

8

ΝΙΑΜΟΝΙΤΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ

1998

ΜΥΡΩΝΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

9''00

9

ΤΣΙΤΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

1998

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

9''21

10

ΠΑΠΑΛΙΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ

1998

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

9''39

11

ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ

1998

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

9''49

12

ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

1998

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

9''55

13

ΑΛΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

1997

ΜΥΡΩΝΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

9''58

14

ΠΛΕΙΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

1997

ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

9''64

15

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1998

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

9''68

16

ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1996

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

9''68

17

ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1997

ΓΣ ΩΡΩΠΟΥ

9''70

18

ΒΡΟΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1997

ΠΓΣΣ

9''89

19

ΖΑΡΟΓΚΙΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

1997

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

10''03

20

ΜΑΝΕΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ

1998

ΜΥΡΩΝΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

10''09

21

ΖΗΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1997

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

11''14

22

ΚΟΛΛΑΙΤΗ ΜΑΡΙΑ

1997

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

11''21

23

ΤΟΥΡΒΑ ΜΑΡΙΑ

1997

ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ

11''33

24

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΡΗΦΑΗΛΙΑ

1997

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

12''36

 

 

60 Μ ΠΠΒ (1997-1998)

1

ΛΑΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1997

ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι.

8''26

2

ΑΞΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

1998

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

8''46

3

ΒΛΑΔΙΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

1998

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

8''46

4

ΚΑΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

1998

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8''59

5

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

1998

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8''69

6

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1997

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

8''72

7

ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

1998

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

8''81

8

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

1997

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

8''81

9

ΚΟΝΤΟΡΟΥΧΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

1997

ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι.

8''88

10

ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

1998

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

8''93

11

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

1998

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

8''95

12

ΒΛΑΔΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1997

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

8''98

13

ΘΑΛΑΣΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1998

1998

ΓΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

9''22

14

ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

1998

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

9''24

15

ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1998

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

9''50

16

ΜΑΡΟΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1997

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

9''96

17

ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

1998

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

12''27

 

ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ (1997-1998)

1

ΧΑΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

1997

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

4.72

2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

4.22

3

ΡΕΤΖΟ ΑΘΗΝΑ

1998

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

4.08

4

ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1997

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

4.03

5

ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΦΙΛΟΘΕΗ

1997

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3.98

6

ΚΑΠΕΡΝΕΚΑ ΑΘΗΝΑ

1998

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3.93

7

ΓΚΟΥΜΑ ΕΛΕΝΗ

1997

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3.92

8

ΜΗΤΑΚΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3.90

9

ΜΠΙΣΜΠΙΝΑ ΑΛΚΜΗΝΗ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3.82

10

ΚΑΚΟΥΡΗ ΝΕΦΕΛΗ

1998

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3.80

11

ΤΖΙΚΑ ΦΑΝΗ

1997

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.78

12

ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΗΡΩ

1998

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

3.73

13

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΩ

1998

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.49

14

ΝΤΟΥΣΚΑ ΑΝΝΑ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3.40

15

ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

1997

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.35

16

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1998

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3.29

17

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3.23

18

ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

1998

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.18

19

ΡΟΥΝΑΙ ΡΩΜΙΝΑ

1998

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3.02

20

ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ

1998

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2,74

 

ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΚ (1999-2001)

1

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΡΕΑ

1999

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

3.93

2

ΜΑΝΕΤΑ ΜΑΡΙΑ

1999

ΜΥΡΩΝΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

3.67

3

ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ

2000

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3.52

4

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

1999

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3.52

5

ΒΖΑΣΚΟΒΣΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.50

6

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3.47

7

ΙΩΑΝΝΟΥ ΡΕΑ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3.40

8

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΛΑ

1999

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

3.38

9

ΖΑΦΕΙΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

1999

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3.33

10

ΣΥΡΙΑΝΟΥ ΧΑΡΑ

1999

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3.19

11

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΟΙΒΗ

1999

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3.15

12

ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΦΑΙΗ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.13

13

ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3.08

14

ΚΕΧΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

2000

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.06

15

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ

2000

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3,42

16

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2.94

17

ΚΑΡΑΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

2000

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2.87

18

ΚΑΚΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1999

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

2.60

19

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

2000

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

2.48

 

 

150 Μ ΠΚΒ (1997-1998)

1

ΚΑΝΔΗΛΩΡΟΥ ΔΑΝΑΗ

1997

ΣΑΚΑ

20''63

2

ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

1997

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

20''90

3

ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

1997

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

21''16

4

ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

1997

ΑΟ Π .ΦΑΛΗΡΟΥ

21''47

5

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΑΝ

1997

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

21''79

6

ΤΖΙΚΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ

1997

ΜΥΡΩΝΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

21''83

7

ΠΙΤΗ ΜΑΡΙΑ

1997

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

22''02

8

ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

1998

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

22''09

9

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1998

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

24΄΄18

10

ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1998

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

24''80

 

150 Μ ΠΠΒ (1997-1998)

1

ΜΗΣΙΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1997

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

18''73

2

ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΗΣΑΙΑΣ

1997

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

20''25

3

ΚΑΡΑΧΙΣΑΡΙΔΗΣ ΑΤΑΘΗΣ

1997

ΔΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

21''57

4

ΛΕΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1997

ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

21''57

5

ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

1998

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

21''82

6

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1997

ΣΑΚΑ

21''82

7

ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΗΣ

1998

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

22''09

8

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

1998

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

24''83

 

 

1000 Μ ΠΚΒ (1997-1998)

1

ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

1998

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3'41''3

2

ΚΟΥΤΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1997

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3'41''7

3

ΖΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ

1997

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3'42''1

4

ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

1998

ΣΑΚΑ

3'48''2

5

ΦΩΚΑ ΑΡΕΤΗ

1997

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3'56''0

 

1000 Μ ΠΠΒ (1997-1998)

1

ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1997

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

3'08''00

2

ΛΕΚΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

1997

ΑΠΙΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ

3'14''6

3

ΜΑΡΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1997

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3'15''1

4

ΜΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1998

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3'20''6

5

ΚΟΝΤΟΝΙΧΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1998

ΣΑΚΑ

3'42''8

6

ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1997

ΣΑΚΑ

3'49''0

7

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1997

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3'49''5

8

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛ

1998

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

4'05''8

 

 

4Χ60 Μ ΠΚΒ (1997-1998)

1

ΤΖΙΚΑ-ΚΟΥΤΛΗ-ΖΑΒΟΥ-ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ

 

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

33''84

2

ΒΟΥΛΓΑΡΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΕΩΤΣΙΝΙΔΗ-ΒΛΑΧΟΥ

 

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

34''58

3

ΡΟΥΝΑ-ΓΚΟΥΜΑ-ΚΑΠΕΡΝΕΚΑ-ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ

 

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

35''82

4

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΠΕΤΡΟΥ-ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

ΑΚ

 

4Χ60 Μ ΠΠΒ (1996-1997)

1

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ-ΡΑΧΟΥΤΗΣ-ΚΩΣΤΑΒΕΛΗΣ-ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

33''4

2

ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ-ΓΚΙΟΓΚΟ-ΚΥΡΚΟΣ-ΑΞΑΡΛΗΣ

 

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΑΙΣ

34''0

3

ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ-ΛΕΒΕΝΤΗΣ-ΜΟΥΚΑΣ-ΚΑΝΙΑΡΗΣ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

35''2

4

ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΡΑΝΟΣ-ΘΑΛΑΣΣΕΛΗΣ-ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ

 

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

36''2

 

Διαβάστε περισσότερα ΝΕΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Αθλητές που ξεχώρισαν

...για περισσότερους αθλητές μας πατήστε εδώ

ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και ενημερωθείτε πρώτοι για Νέα, Αποτελέσματα Αγώνων κ.α.

Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ορθή λειτουργία της. Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τα cookies που χρησιμοποιούμε.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ