Πρωινά Αποτελέσματα Αγώνων "Αμεινίας ο Παλληνεύς 2011" Σάββατο 21 Μαΐου 2011

Τα αποτελέσματα του διασυλλογικού πρωταθλήματος της β φάσης ΠΠΒ-ΠΚΒ & ΜΙΝΙ ΠΠ-ΜΙΝΙ ΠΚ, για τα ατομικά αγωνίσματα, όπως αυτά πραγματοποιήθηκαν στο πρωινό πρόγραμμα των αγώνων "ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2011" είναι τα παρακάτω:

50Μ ΜΙΝΙ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1

ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2000

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

7''47

2

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

2000

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

7''56

3

ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2000

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

7''57

4

ΚΟΥΟΛ ΑΣΙΑ

2001

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

7''82

5

ΠΑΡΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

2000

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

7''83

6

ΚΕΖΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

2000

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

7''89

7

ΖΑΚΚΑ ΗΛΙΑΝΑ

2000

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

7''92

8

ΣΚΟΒΟΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2000

ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

7''96

9

ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2001

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

7''97

10

ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2000

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

7''98

11

ΚΟΥΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

2000

ΟΦΚΑ ΟΣΥΣΣΕΑΣ

7''99

12

ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

2000

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

8''00

13

ΜΠΟΥΡΟΒΙΛΙ ΕΙΡΗΝΗ

2000

ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ

8''05

14

ΟΚΟΥΝΙΓΚΜΠΟΟΥΛ ΡΟΟΖ

2000

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8''07

15

ΓΚΑΖΕΛΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ

2000

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

8''07

16

ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

2002

ΠΑΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΟ

8''17

17

ΜΑΡΛΑΝΤΗ ΑΝΝΑ

2000

ΑΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΧΙΕΥΣ

8''19

18

ΠΙΣΤΟΦΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2000

ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

8''27

19

Κ ΑΡΑΜΠΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΥΡ

2001

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

8''36

20

ΝΤΟΥΣΚΑ ΜΑΡΙΑ

2001

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

8''38

21

ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2000

ΟΙΟΝ ΑΓ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

8''38

22

ΖΥΛΑΛΙ ΛΑΒΝΤΙΓΕ

2001

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

8''39

23

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

2001

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

8''39

24

ΜΠΟΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2000

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

8''44

25

ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΟΜΕΝΗ

2001

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

8''48

26

ΓΚΛΑΒΙΝΗ ΕΛΕΝΗ

2000

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

8''53

27

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΑ

2001

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

8''54

28

ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

2001

ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ

8''54

29

ΜΠΕΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2001

ΑΕΚ

8''56

30

ΔΑΜΑΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2000

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

8''58

31

ΧΟΥΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

2000

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

8''63

32

ΤΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ

2000

ΑΕΚ

8''68

33

ΣΠΑΝΔΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ-Γ

2000

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

8''72

34

ΚΑΠΡΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

2002

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

8''73

35

ΔΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2001

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

8''74

36

ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2001

ΑΕΚ

8''75

37

ΚΟΥΡΑΣΑΝΗ ΤΟΥΡΟΥΝΙΔΟΥ

2001

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

8''77

38

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2001

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

8''79

39

ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ

2001

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

8''80

40

ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2000

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

8''84

41

ΒΑΜΠΟΥΙ ΣΤΕΦΑΝΙ

2000

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

8''85

42

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2000

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

8''96

43

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

2000

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

8''96

44

ΜΙΝΩΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΓ

2001

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

8''96

45

ΑΡΜΑΤΑ ΑΘΗΝΑ

2001

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

9''05

46

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2000

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

9''14

47

ΠΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2001

ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ

9''18

48

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2000

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

9''24

49

ΣΟΥΒΑΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2000

ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

9''28

50

ΚΑΠΕΤΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2000

ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ

9''29

51

ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

2001

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

9''50

52

ΦΙΛΙΠΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2000

ΑΕΚ

9''74

53

ΤΑΓΚΑ ΑΙΜΙΛΙΑ

2001

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

9''94

54

ΡΩΜΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

2001

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

10''35

 

ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ'

1

ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

1999

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

4.83

2

ΤΖΕΣ ΠΕΤΡΟΣ

1998

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

4.78

3

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1998

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

4.78

4

ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1998

ΑΟ ΣΠΑΤΩΝ

4.75

5

ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1999

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

4.34

6

ΒΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1999

ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

4.34

7

ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1998

ΟΙΟΝ ΑΓ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

4.23

8

ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

4.17

9

ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1999

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

4.05

10

ΚΩΣΤΑΒΕΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1998

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.98

11

ΞΕΚΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1999

ΜΕΓΑΡΑ

3.90

12

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

1999

ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3.82

13

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1998

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.80

14

ΤΖΑΜΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

1998

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3.80

15

ΨΑΡΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1998

ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3.75

16

ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1999

 

3.67

17

ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1999

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

3.60

18

ΣΚΥΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1999

ΟΙΟΝ ΑΓ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

3.56

19

ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

1998

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3.50

20

ΔΑΒΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1998

ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3.45

21

ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

1998

ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3.34

22

ΜΠΕΛΤΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

1999

ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3.30

23

ΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1998

ΟΙΟΝ ΑΓ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

3.25

24

ΚΡΑΝΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

1999

ΟΙΟΝ ΑΓ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2.70

 

ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠ

1

ΒΕΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2000

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

4.00

2

ΝΤΑΡΣΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2001

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

3.92

3

ΤΡΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2000

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

3.85

4

ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2000

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

3.80

5

ΜΑΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2000

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3.78

6

ΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2000

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3.74

7

ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3.73

8

ΣΚΟΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2000

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

3.68

9

ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ

2000

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

3.59

10

ΜΠΟΥΡΛΕΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2000

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

3.56

11

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ

2000

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3.56

12

ΔΑΝΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2000

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3.53

13

ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2000

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3.38

14

ΣΚΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2000

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

3.38

15

ΣΚΑΛΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2001

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.37

16

ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2000

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3.34

17

ΚΟΥΜΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ

2001

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

3.32

18

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2001

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3.22

19

ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΙΓΚΟΡ

2002

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3.20

20

ΠΙΛΤΣ ΚΡΙΣΤΟΦ

2001

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3.18

21

ΣΓΟΥΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2001

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3.14

22

ΠΑΧΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2001

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

3.11

23

ΠΑΠΑΙΟΡΔΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2000

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

3.10

24

ΙΩΑΚΕΙΜ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2001

ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ

3.02

25

ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3.00

26

ΚΑΠΕΤΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ

2001

ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ

2.97

27

ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

2.84

28

ΒΛΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2000

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

2.80

29

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2001

ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

2.44

30

ΤΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

2.38

31

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

2.23

32

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2001

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ

1.52

 

50 Μ ΜΙΝΙ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

1

ΚΡΙΜΙΤΣΑΣ ΣΕΡΓΙΟΣ-ΠΟΛΥΝΕΙΚΗΣ

2000

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

7''38

2

ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2000

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

7''48

3

ΒΑΛΑΜΒΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2000

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

7''49

4

ΚΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗΣ-ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ ΑΛΕΞ

2000

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

7''51

5

ΤΣΑΜΙΧΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΩΚΑΣ

2000

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

7''54

6

ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2000

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

7''60

7

ΕΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2000

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

7''70

8

ΚΑΡΑΚΟΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2000

ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

7''78

9

ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

7''79

10

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2001

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

7''85

11

ΚΑΠΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2001

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

7''99

12

ΔΟΥΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2000

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

8''00

13

ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2001

ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ

8''01

14

ΤΖΕΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ

2002

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

8''05

15

ΑΞΑΡΠΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

2001

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

8''06

16

ΓΑΖΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2001

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

8''06

17

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2000

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

8''07

18

ΔΟΥΔΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2001

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

8''14

19

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2000

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

8''17

20

ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2000

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

8''19

21

ΚΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2001

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

8''21

22

ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2000

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

8''22

23

ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΡΙΚΟΣ

2002

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

8''23

24

ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2000

ΓΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

8''29

25

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2001

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

8''30

26

ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2001

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

8''31

27

ΠΕΤΡΟΓΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2001

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

8''32

28

ΠΕΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2000

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

8''34

29

ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2001

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

8''34

30

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2002

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

8''37

31

ΜΕΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2002

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

8''38

32

ΣΤΙΒΑΚΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2000

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

8''45

33

ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2000

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

8''50

34

ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2000

ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

8''50

35

ΚΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2002

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

8''51

36

ΣΥΜΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

2002

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

8''57

37

ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ-ΙΑΣΩΝ

2000

ΑΕΚ

8''60

38

ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2001

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

8''68

39

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

2001

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

8''74

40

ΣΕΓΙ ΕΡΙΑΛ

2001

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

8''76

41

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2001

ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

8''84

42

ΠΑΡΣΙΝΕΒΕΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΔ

2001

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

8''93

43

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

2001

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

8''94

44

ΛΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2001

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

9''01

45

ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2001

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

9''01

46

ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

2000

ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

9''03

47

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2000

ΓΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

9''12

48

ΚΟΡΡΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2000

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

9''17

49

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2000

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

9''18

50

ΚΑΣΚΑΡΕΛΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

2001

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

9''26

51

ΜΑΚΑΒΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2002

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

9''30

52

ΓΑΛΙΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

2001

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

9''34

53

ΤΣΙΓΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

2000

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

9''36

54

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2001

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

9''45

55

ΝΤΑΦΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2000

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

9''47

56

ΤΑΒΑΤΖΙΑΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2001

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

9''80

 

ΥΨΟΣ ΠΚΒ

1

ΡΕΤΖΟ ΑΘΗΝΑ

1998

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

1.60

2

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

1.40

3

ΜΠΙΣΙΝΑ ΑΛΚΜΗΝΗ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

1.40

4

ΒΑΛΜΑ ΑΛΕΣ

1998

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

1.35

5

ΟΚΣΙΟΥΤΙΤΣ ΜΠ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

1.30

6

ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ

1999

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

1.30

7

ΧΡΙΣΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

1998

ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

1.25

8

ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ

1998

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

1.25

9

ΖΑΓΚΑΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

1.20

10

ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

1998

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

1.15

11

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

1999

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

1.10

 

ΥΨΟΣ ΜΙΝΙ ΠΚ

1

ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΞΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΩΝΗ

2000

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

1.30

2

ΠΑΠΑΤΣΑ ΜΑ

2000

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

1.30

3

ΠΡΟΒΑΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2000

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

1.25

4

ΜΑΝΤΗ ΑΝΝΑ

2000

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

1.10

 

60Μ ΠΚΒ

1

ΓΑΒΡΙΚΙΔΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ

1998

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

8''17

2

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

1998

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

8''29

3

ΒΟΥΣΟΥΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

1999

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

8''32

4

ΚΑΤΣΙΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1998

ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ

8''33

5

ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1998

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

8''36

6

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

1999

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

8''50

7

ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ

1998

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

8''50

8

ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1998

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

8''62

9

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1998

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

8''70

10

ΜΠΕΘΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

1999

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

8''72

11

ΤΣΑΚΩΝΙΑΤΗ ΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ

1998

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

8''83

12

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

1998

ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

8''85

13

ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

1999

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

8''90

14

ΑΝΔΡΙΑΝΟΥΠΟΛΙΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

1999

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

8''99

15

ΣΙΛΕΒΙΣΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1999

ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

9''04

16

ΓΚΟΥΡΓΟΥΛΕΤΗ ΕΛΕΝΗ

1999

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

9''16

17

ΠΑΣΙΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

1999

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

9''16

18

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1999

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

9''23

19

ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

1998

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

9''23

20

ΣΕΛΙΜΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ

1998

ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

9''29

21

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1999

ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

9''31

22

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΙΑ

1999

ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

9''39

23

ΠΕΡΡΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

1999

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

9''41

24

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

9''42

25

ΠΡΟΦΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1999

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

9''48

26

ΞΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

1999

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

9''50

27

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΝΕΙΑ

1999

ΑΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΧΙΕΥΣ

9''50

28

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

9''52

29

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1999

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

9''56

30

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΗ

1998

ΑΕΚ

9''58

31

ΠΑΠΠΑ ΛΥΔΙΑ

1998

ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

9''64

32

ΣΙΣΚΑ ΜΑΡΙΝΑ

1999

ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

9''70

33

ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

9''82

34

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

1998

ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

9''83

35

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΩΝΗ

1999

ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

10''15

36

ΣΕΡΒΕΤΑ ΔΑΦΝΗ

1999

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

10''20

37

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ

1999

ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

10''24

38

ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ

1999

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

10''40

39

ΓΚΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1998

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

10''58

40

ΤΙΛΑΒΕΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

1998

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

10''65

41

ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ-ΣΟΦΙΑ

1999

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

10''92

42

ΚΑΠΕΤΑΝΗ ΙΣΙΔΩΡΑ

1998

ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ

11''84

 

60Μ ΠΠΒ

1

ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1998

ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

7''69

2

ΔΗΜΑΣ ΒΙΚΤΩΡ

1998

ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

7''92

3

ΜΠΑΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

7''96

4

ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1998

ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

8''04

5

ΣΑΒΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1998

ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

8''05

6

ΜΠΑΤΣΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

1998

ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

8''19

7

ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1998

ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

8''55

8

ΘΑΛΑΣΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

1998

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

8''66

9

ΔΟΥΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ

1999

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

8''70

10

ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1998

ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ

8''72

11

ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

8''76

12

ΞΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1998

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

8''80

13

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

1999

ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ

8''92

14

ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

1999

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

8''94

15

ΚΑΣΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1999

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

9''05

16

ΣΤΡΟΜΠΟΛΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ

1999

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

9''16

17

ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1998

ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ

9''18

18

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1999

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

9''29

19

ΜΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1998

ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ

9''30

20

ΦΙΛΙΠΟΥΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

9''33

21

ΑΥΓΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1999

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

9''35

22

ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

1998

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

9''36

23

ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1998

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

9''43

24

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1999

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

9''48

25

ΦΙΛΙΠΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

9''49

26

ΦΙΛΝΤΙΣΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

1999

ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

9''50

27

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

1999

ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

9''58

28

ΞΑΝΑΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1999

ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ

9''75

29

ΔΗΜΑ ΚΛΟΝΤΙΑΝ

1999

ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

9''80

30

ΠΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1998

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

9''82

31

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1999

ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ

9''88

32

ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1999

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

10''22

33

ΚΑΛΠΟΥΖΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

10''23

34

ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

10''27

35

ΣΕΓΙ ΝΤΕΝΙΣ

1998

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

10''45

36

ΡΟΥΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1999

ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

10''48

37

ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1998

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

10''70

38

ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

10''76

39

ΚΑΤΣΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

1998

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

10''81

40

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

1998

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

11''19

41

ΝΤΑΦΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

1999

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

11''48

42

ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΗ ΝΙΚΗΤΑΣ

1998

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

11''96

43

ΧΕΡΧΕΛΕΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1999

ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

12''00

 

ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ

1

ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1998

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

5.03

2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

5.00

3

ΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΙΩΑΝΝΑ

1998

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

4.95

4

ΖΑΝΝΑ ΜΙΝΑ

1998

ΣΑΚΑ

4.61

5

ΜΗΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

1998

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

4.46

6

ΝΗΤΑΚΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

4.32

7

ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

1998

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

4.26

8

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

1998

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

4.08

9 ΚΑΡΒΩΓΙΑΝΝΗ ΕΥΦΡΩΣΥΝΗ 1998 ΠΓΣΣ 3.97

10

ΜΠΟΥΛΟΥΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

1998

ΣΑΚΑ

3.96

11

ΜΑΓΓΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

1998

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3.94

12

ΦΛΩΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1999

ΠΓΣΣ

3.93

13

ΝΤΟΥΣΚΑ ΑΝΝΑ ΣΕΡΑΙΝΑ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3.92

14

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΑΝΝΑ

1999

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3.92

15

ΡΩΜΑ ΧΡΥΣΑ

1999

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3.92

16

ΤΖΙΡΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ

1999

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

3.92

17

ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

1999

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

3.83

18

ΚΑΤΣΑΓΚΙΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

1999

ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

3.83

19

ΖΑΦΕΙΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

1999

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3.83

20

ΞΕΝΙΚΑΝΤΑΚΗ ΔΑΝΑΗ

1998

ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

3.83

21

ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΚΡΙΒΗ

1998

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

3.81

22

ΜΗΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

1999

ΠΓΣΣ

3.81

23

ΡΟΥΣΟΥ ΑΚΡΙΒΗ

1998

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

3.78

24

ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1999

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

3.71

25

ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

1999

ΠΓΣΣ

3.71

26

ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.67

27

ΡΟΥΝΑ ΡΩΜΙΝΑ

1998

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3.64

28

ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.64

29

ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

1999

ΟΦΑΚ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3.56

30

ΣΤΕΝΤΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1998

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

3.51

31

ΜΠΟΜΠΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1999

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3.43

32

ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3.42

33

ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΗΡΩ

1998

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

3.41

34

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

1999

ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ

3.33

35

ΖΑΓΝΑ ΑΝΝΑ

1999

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3.31

36

ΔΗΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ

1999

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3.19

37

ΒΛΑΧΟΥΡΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1999

ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

3.14

38

ΠΕΡΡΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

1999

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3.13

39

ΜΑΚΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

1999

ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ

3.03

40

ΔΗΜΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

1999

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

2.80

 

ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΚ

1

ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΛΛΗ

2000

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

4.10

2

ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

2000

ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

3.92

3

ΑΤΖΟΥΛΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ

2000

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3.92

4

ΙΑΤΡΟΥ ΔΟΡΩΘΕΑ

2000

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3.83

5

ΣΙΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2000

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3.83

6

ΤΣΕ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΑΙΜΙΛ

2000

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3.80

7

ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2000

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

3.74

8

ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

2002

ΠΑΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΟ

3.58

9

ΣΤΑΤΗΡΗ ΑΛΙΚΗ

2000

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

3.48

10

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

2001

ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

3.47

11

ΔΕΜΕΝΑΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2000

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.46

12

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ

2000

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.39

13

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ

2000

ΑΣΟΧΦΟΙΒΟΣ

3.35

14

ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

2001

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

3.34

15

ΚΑΡΑΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

2001

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3.34

16

ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΖΩΗ

2000

ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

3.33

17

ΤΡΙΚΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΥΡΤΩ

2000

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

3.31

18

ΘΕΟΧΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

2001

ΑΣΟΧΦΟΙΒΟΣ

3.25

19

ΣΑΜΠΑΡΔΩΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ

2001

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3.22

20

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2001

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3.19

21

ΜΟΤΣΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3.13

22

ΦΟΥΝΤΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ

2001

ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

3.12

23

ΔΑΜΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2001

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3.07

24

ΣΙΝΑΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

2000

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3.07

25

ΤΣΑΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2000

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3.04

26

ΜΠΟΜΠΑΙ ΒΙΟΛΑ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

2.96

27

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2000

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

2.94

28

ΓΕΡΟΝΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2001

ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ

2.92

29

ΤΑΣΟΥΛΑ ΚΥΒΕΛΗ

2000

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

2.92

30

ΜΕΛΕΤΟΥΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

2001

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

2.92

31

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΟΛΓΑ

2000

ΑΣΟΧΦΟΙΒΟΣ

2.92

32

ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΤΗ ΚΙΡΚΗ

2002

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

2.68

33

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

2001

ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ

2.67

34

ΚΟΥΕΝΤΑ ΑΛΚΗΣΤΗ

2002

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

2.61

35

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

2.58

36

ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

2.54

37

ΜΠΕΚΙΡΑΙ ΓΑΒΡΙΕΛΑ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

2.54

38

ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

2.54

39

ΔΑΚΤΥΛΙΔΗ ΕΛΕΑΝΑ

2000

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

2.41

40

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2001

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

2.36

41

ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2000

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

2.12

42

ΣΥΡΜΑΚΕΖΗ ΑΓΑΘΗ

2001

ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

2.08

43

ΣΙΡΙΑΝΟΥ ΕΥΗ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

1.62

 

150Μ ΠΚΒ

1

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗ ΑΛΕΞΙΑ

1998

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

19''96

2

ΔΙΓΓΕΛΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

1998

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

20''67

3

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΦΩΤ

1999

ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

20''76

4

ΔΑΝΙΗΛ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

1998

ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

21''06

5

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΑ-ΜΑΡΙΑ

1999

ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

21''72

6

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1998

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

21''18

7

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΡΕΑ

1999

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

21''20

8

ΣΠΙΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

1999

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

21''40

9

ΚΑΚΟΥΡΗ ΝΕΦΕΛΗ

1998

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

21''45

10

ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ

1999

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

21''51

11

ΝΤΟΥΜΑ-CALDER ΙΑΝΘΗ

1998

ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

21''79

12

ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ ΑΙΚ

1998

ΑΣΟΧ ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ

21΄΄84

13

ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

1998

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

22''03

14

ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

1998

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

22''06

15

ΤΡΙΑΝΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

1999

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

22''10

16

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΤΑΤΙΑΝΑ

1998

ΑΣΟΧΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ

22''22

17

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΝΑ

1999

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

22''26

18

ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

1999

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

22''58

19

ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

1999

ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ

22''74

20

ΜΠΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1999

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

22''88

21

ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

22''94

22

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

1999

ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

23''00

23

ΜΑΡΑΝΤΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

23''08

24

ΧΡΥΣΟΓΟΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1998

ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ

23''13

25

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1998

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

23''16

26

ΦΕΓΙΑΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

1999

ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ

23''27

27

ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΛΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

23''47

28

ΡΑΧΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

23''59

29

ΒΥΣΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΣΠΑΣΙΑ

1998

ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ

24''08

30

ΠΕΡΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ

24''19

31

ΖΑΧΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

1999

ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

24''32

32

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1998

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

24''46

33

ΝΤΙΛΓΟΥΟΡΘ ΛΟΥΣΙΝΤΑ

1998

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

24''85

34

ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

1999

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

25''24

35

ΧΑΛΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

25''70

 

ΥΨΟΣ ΠΠΒ

1

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

1.45

2

ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1998

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

1.40

3

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

1.35

4

ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

1998

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

1.35

5

ΑΞΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

1998

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

1.35

6

ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

1998

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

1.25

7

ΦΑΚΟΡΕΛΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

1998

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

1.25

8

ΤΣΩΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

1999

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

1.20

 

ΥΨΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠ

1

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ-ΤΣΑΖΑΝΑΣ

2000

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

1.15

2

ΧΑΡΙΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΗΛ

2000

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

1.10

3

ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2000

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

1.10

4

ΜΟΣΧΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

2001

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

1.10

 

150Μ ΠΠΒ

1

ΜΑΓΡΙΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1998

ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

17''77

2

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1998

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

19''75

3

ΔΗΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1998

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

19''92

4

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

1998

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

20''70

5

ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

1999

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

20''73

6

ΤΑΛΙΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1998

ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

21''14

7

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ

1998

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

21''47

8

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

1998

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ

21''49

9

ΜΑΡΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

1999

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

21''54

10

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

1999

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

21''70

11

ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1998

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

22''20

12

ΛΕΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ

22''82

13

ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

1999

ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

24''52

14

ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

1999

ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

26''96

15

ΜΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

27''44

 

1.000Μ ΠΚΒ

1

ΤΣΙΩΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

1998

ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

3'19''80

2

ΚΑΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1998

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3'23''30

3

ΤΣΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

1999

ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

3'27''00

4

ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1999

ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

3'29''70

5

ΜΠΑΛΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ

1999

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3'30''20

6

ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

1998

ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

3'30''90

7

ΤΣΕΓΓΕΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

1998

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3' 41''30

8

ΛΑΓΩΝΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΝΝΑ

1998

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

3'42''10

9

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3'42''40

10

ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1998

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3'44''40

11

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΟΒΗ

1999

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3'44''70

12

ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

1998

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3'45''00

13

ΛΙΟΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

1999

ΑΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΧΙΕΥΣ

3'59''10

14

ΡΟΚΟΦΥΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

1998

ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

4'00''40

15

ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΥ-ΓΕΩΡΓΑΚΟΥ

1999

ΑΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΧΙΕΥΣ

4'03''40

16

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ

1999

ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

4'04''80

17

ΒΑΣΙΛΟΠΑΝΑΓΗ

1998

ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

4'26''10

-

ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

1999

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

ΕΓΚ

 

1.000Μ ΠΠΒ

1

ΒΕΤΣΗΣ-ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1998

ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ

3'05''00

2

ΓΚΟΡΤΖΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1998

ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

3'10''30

3

ΜΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1998

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3'13''60

4

ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1999

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3'16''60

5

ΔΟΥΛΗΓΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ

1999

ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

3'18''00

6

ΚΟΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

1999

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

3'20''80

7

ΜΠΟΥΡΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1999

ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

3'26''30

8

ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1998

ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

3'26''70

9

ΓΚΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1999

ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

3'29''40

10

ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1999

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3'33''30

11

ΝΑΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1998

ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

3'33'80

12

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1998

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

3'39''50

13

ΚΑΡΑΚΟΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

1999

ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ

3'41''10

14

ΓΑΡΜΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

1999

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3'47''70

 

4Χ60Μ ΠΚΒ

1

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ-ΜΠΙΣΤΙΝ

ΣΠΙΝΟΥ-ΜΗΤΑΚΙΔΗ

 

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

32''80

2

ΜΠΕΘΑΝΗ-ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΥ

ΠΑΝΟΥ-ΤΑΧΤΑΡΑ

 

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

33''00

3

ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ-ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΗ

ΤΣΑΚΩΝΙΑΤΗ-ΠΟΛΥΚΡΑΤΗ

 

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

33''38

4

ΜΑΓΓΙΝΑ-ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ

ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ-ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗ

 

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

34''10

5

ΠΑΣΙΑΛΗ-ΡΩΜΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ

 

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

34''86

6

ΜΑΡΑΝΤΙΔΗ-ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗ

ΜΑΛΤΑΜΠΕ-ΣΑΡΛΑΝΗ

 

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

35''50

7

ΙΩΑΝΝΟΥ-ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ - ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

35''86

8

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ-ΚΑΚΟΥΡΗ

ΙΑΤΡΟΥ-ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

36''88

9

ΠΡΟΦΗ-ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΟΥ

ΞΥΔΗ-ΡΟΥΣΣΟΥ

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

37''69

10

ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ-ΚΙΟΥΣΗ

ΤΡΑΙΦΟΡΟΥ-ΚΑΤΣΙΛΙΩΤΗ

 

ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ

37''78

11

ΝΤΙΓΟΥΟΛΘ-ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ

ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΥ-ΚΕΖΟΥ

 

ΑΟ ΔΙΟΝΥΣΟΥ

38''66

 

4Χ60Μ ΠΠΒ

1

ΦΑΡΡΟΣ - ΜΑΡΟΥΔΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΑΞΑΡΛΗΣ

 

ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

33''36

2

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ - ΜΑΡΟΥΔΑΣ

ΤΣΩΛΗΣ - ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ

 

ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

33''57

3

ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ-ΚΑΡΠΕΤΑΣ

ΣΚΥΛΑΚΟΣ-ΝΤΕΛΗΣ

 

ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

34''14

4

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ

ΘΑΛΑΣΣΕΛΗΣ-ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ

 

ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

34''40

5

ΛΕΝΤΖΟΣ - ΛΟΥΚΑΣ

ΜΟΥΚΑΣ-ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ

 

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

34''50

6

ΞΕΚΟΥΚΗΣ-ΤΡΑΥΛΟΣ

ΣΠΑΝΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΣ

 

ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

34''60

7

ΔΟΥΝΑΚΗΣ - ΜΑΡΚΑΤΑΣ

ΚΟΠΑΝΑΣ- ΣΤΡΟΜΠΟΛΑΣ

 

ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ

34''88

8

ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ-ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΣΤΑΒΕΛΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ

35''01

9

ΣΤΑΘΑΚΗΣ - ΠΡΕΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΞΥΔΗΣ

 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ

37''15

10

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ-ΤΑΠΑΚΗΣ

ΚΟΥΡΤΗΣ-ΚΑΤΣΙΛΙΩΤΗΣ

 

ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ

37''90

Διαβάστε περισσότερα ΝΕΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Αθλητές που ξεχώρισαν

...για περισσότερους αθλητές μας πατήστε εδώ

ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και ενημερωθείτε πρώτοι για Νέα, Αποτελέσματα Αγώνων κ.α.

Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ορθή λειτουργία της. Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τα cookies που χρησιμοποιούμε.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ