Αποτελέσματα Σάββατο 19 Μαίου 2012

Για να δείτε τα αποτελέσματα πατήστε το "Περισσότερα..."

300 Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'


1 ΠΟΛΥΚΡΑΤΗ ΑΛΕΞΙΑ 98 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 42''54
2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 97 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 44''79
3 ΦΩΤΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 97 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 44''91
4 ΚΑΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 98 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 44''97
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 98 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 45''53
6 ΣΙΑΚΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 97 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 45''89
7 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 97 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 45''92
8 ΜΑΓΓΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 98 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 46''24
9 ΔΑΡΔΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ 97 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 46''68
10 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ-ΙΩΑΝΝΑ 98 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 48''03
11 ΓΡΙΒΑ ΝΕΦΕΛΗ 97 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓΑΛΕΩ 50''23
12 ΒΟΥΤΕΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΡΒΑΪ 97 ΣΑΚΑ 50''44






ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ


1 ΜΠΑΣΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11.47
2 ΣΑΒΒΑΛΑ ΛΟΥΙΖΑ 95 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 10.78
3 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 7.35
4 ΜΑΡΤΙΝΗ ΙΣΜΗΝΗ 97 ΘΕΡΣΙΠΟΣ 7.05






300 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'


1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 97 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 37''71
2 ΠΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 97 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 38''11
3 ΤΖΩΓΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 97 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 38''68
4 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 97 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 38''81
5 ΖΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 38''96
6 ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 97 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 39''44
7 ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 97 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 39''68
8 ΚΟΙΛΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 97 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 39''75
9 ΜΑΤΡΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 97 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 39''93
10 ΚΑΛΛΙΕΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 97 ΣΑΚΑ 40''14
11 ΝΤΟΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 97 ΣΑΚΑ 40''18
12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 98 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 40''19
13 ΧΑΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 97 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 40''39
14 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 97 Α.Ο.Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 40''94
15 ΜΑΚΡΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 97 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 40''98
16 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 97 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 41''14
17 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 98 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 41''30
18 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 98 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 41''33
19 ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 41''34
20 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 98 Α.Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 41''92
21 ΦΛΩΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 98 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 42''99
22 ΔΙΒΑΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 43''00
23 ΠΑΠΑΝΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 43''78
24 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 44''66






400 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ


1 ΜΑΣΩΝΟΥ ΑΝΑΜΠΕΛ 95 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1'00''60
2 ΧΟΝΤΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 95 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1'05''99
3 ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 96 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1'06''05
4 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 96 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1'06''41
5 ΖΑΧΑΡΙΑ ΛΙΖΑ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1'07''45
6 ΣΑΡΡΗ ΕΥΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1'72''40
- ΔΑΜΑΣΚΟΥ ΜΥΡΤΩ 96 ΣΑΚΑ ΑΚΥΡΗ






400 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


1 ΔΑΓΚΛΗ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ 85 ΑΕΚ 55''92
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 59''12
3 ΜΑΝΔΗΛΑ ΔΑΦΝΗ 89 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 60''34
4 ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ-ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΛΕΝΗ 93 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 60''82
5 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 90 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 61''70
6 ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 61''74
7 ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 83 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 62''26
8 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 92 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 63''10
9 ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΤΘΙΛΔΗ 94 Γ.Σ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 64''59
10 ΤΣΙΟΜΠΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 83 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 64''83
11 ΠΑΖΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 91 ΠΓΣ 65''60






400 Μ ΠΑΙΔΩΝ


1 ΚΩΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 50''72
2 ΓΚΡΟΒΣ ΑΝΤΑΜ-ΠΙΤΕΡ 95 ΓΣ ΚΗΦΙΣΣΙΑΣ 51''19
3 ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 95 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 52''05
4 ΒΛΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 53''41
5 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 95 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 53''42
6 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 96 ΓΣ ΚΗΦΙΣΣΙΑΣ 53''58
7 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 96 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 53''78
8 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 53''81
9 ΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 96 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 54''36
10 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 54''38
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΘΕΟΧΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣ. 95 ΣΑΚΑ 54''99
12 ΣΕΓΡΕΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 55''35
13 ΜΗΣΙΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 96 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 55''45
14 ΤΣΟΛΟΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 55''95
15 ΡΑΝΣΟΝ ΑΛΕΞΙΟΣ 96 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 56''24
16 ΠΑΛΑΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 96 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 56''43
17 ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 96 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 58''22
18 ΛΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 58''96
19 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 96 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓΑΛΕΩ 1'00''45
20 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 95 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1'01''06
21 ΒΑΖΟΥΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1'02''78











400 Μ ΑΝΔΡΩΝ


1 ΣΚΟΥΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 90 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 50''75
2 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 87 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 50''79
3 ΚΑΘΑΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 87 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 51''17
4 ΜΕΧΙΛΙ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΠΓΣ 51''60
5 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 88 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 52''15
6 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 92 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 52''32
7 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 94 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 52''33
8 ΠΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 84 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 53''07
8 ΑΛΑΤΣΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 92 ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 53''07
9 ΣΠΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 94 ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 53''53
10 ΠΟΝΤΙΚΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 55''29
11 ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΪΟΣ 94 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 55''53
12 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 77 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 55''73
13 ΣΑΡΡΗΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ 94 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 59''22
- ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 73 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΕΓΚΑΤΛ






ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'


1 ΜΙΚΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 97 ΣΑΚΑ 6.11
2 ΡΑΧΟΥΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.76
4 ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 98 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.62
3 ΝΤΑΓΙΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ 5.62
5 ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 97 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 5.58
6 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.54
7 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 Γ.Σ ΚΗΦΙΣΣΙΑΣ 5.44
8 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 97 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.96
9 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 4.75
10 ΚΩΣΤΑΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 98 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.4

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 98 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΚ






ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ


1 ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 6.49
2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 96 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 6.4
3 ΤΣΑΠΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 Γ.Σ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 5.75
4 ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 95 ΣΑΚΑ 5.46
5 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 5.4
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.36
















80 Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'


1 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 97 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10''47
2 ΔΙΓΓΕΛΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 98 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10''58
3 ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10''73
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 97 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ 10''73
4 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΥΡΙΝΗ 97 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓΑΛΕΩ 10''82
5 ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 98 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10''88
6 ΠΗΔΟΥΛΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 97 ΠΓΣ 11''00
7 ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 97 ΑΣ ΜΥΡΩΝΑ 11''02
8 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 97 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 11''06
9 ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 98 ΟΣΦΠ 11''18
9 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΝΤΑΣΑ 98 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11''18
10 ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 97 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11''26
10 ΒΗΣΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ 97 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11''26
11 ΠΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11''30
12 ΚΑΡΑΝΤΖΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 11''33
13 ΓΕΡΜΕΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 97
11''36
13 ΣΕΤΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 97 ΑΟ ΟΛΥΜΠ. 11''36
14 ΣΤΟΥΚΙΔΗ ΜΥΡΤΑ 97 ΣΑΚΑ 11''46
15 ΜΠΟΥΛΟΥΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 98 ΣΑΚΑ 11''58
16 ΦΟΥΝΤΕΔΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 97 ΠΓΣ 11''60
17 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 98 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11''61
18 ΝΑΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 97 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 11''62
19 ΣΥΡΙΓΟΥ ΕΛΕΝΗ 97 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 11''63
20 ΣΑΛΙΒΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 97 ΟΣΦΠ 11''64
21 ΝΙΑΜΟΝΙΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 98 ΑΣ ΜΥΡΩΝΑ 11''80
22 ΚΥΡΟΥ ΟΛΓΑ 98 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 11''87
23 ΓΚΟΥΜΑ ΕΛΕΝΗ 97 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11''88
24 ΠΟΘΗΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 97 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 11''90
25 ΦΛΑΡΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 97 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11''94
26 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 97 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓΑΛΕΩ 11''98
27 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 98 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11''99
28 ΠΑΝΤΖΕΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 98 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 12''10
29 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 97 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12''16
30 ΤΣΙΤΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 98 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 12''20
31 ΜΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 97 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 12''32
32 ΡΕΤΣΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 97 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12''37
33 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΚΩ/ΝΑ 98 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12''49
34 ΝΤΟΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 12''52
35 ΑΛΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 97 ΑΣ ΜΥΡΩΝΑ 12''61
36 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 98 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 12''69
37 ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 98 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 12''87






80 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'


1 ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 98 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9''60
2 ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ
ΑΚΟΛ ΛΕΙΒΑΔΕΙΑΣ 9''65
3 ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 97 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 9''82
4 ΖΩΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 9''89
5 ΤΣΑΓΚΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 97 ΣΑΚΑ 9''90
6 ΜΠΑΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 98 Γ.Σ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9''98
7 ΘΕΟΔΟΣΟΥΠΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΕΚΤΑΡ 98 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10''02
8 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 10''12
9 ΑΞΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 98 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 10''16
10 ΔΗΜΑΣ ΒΙΚΤΩΡ 98 ΣΑΚΑ 10''32
11 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 97 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ 10''34
12 ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 97 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10''35
13 ΜΠΑΤΣΗΣ ΕΠΑΝΕΙΝΩΝΔΑΣ 98 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10''55
14 ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ-ΧΑΡΕΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 10''56
15 ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 97 ΑΕΚ 10''72
16 ΣΤΟΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 97 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ 11''00
17 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 97 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11''06
18 ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 98 ΑΕΚ 11''30
19 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 98 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 11''57
20 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 98 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 11''61
















100 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ


1 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 12''82
2 ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 95 ΠΑΝΙΟΩΝΙΟΣ ΓΣ 12''91
3 ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 96 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13''12
4 ΠΑΥΛΑΚΗ ΦΑΝΗ 96 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13''23
5 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 13''27
6 ΒΛΑΧΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 95 ΣΑΚΑ 13''41
7 ΜΑΚΡΗ-ΔΑΝΤΗ ΕΛΠΙΔΑ 95 ΣΑΚΑ 13''45
8 ΑΒΡΑΜΑΚΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 96 ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13''47
9 ΚΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 95 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 13''51
10 ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 13''56
11 ΧΑΤΖΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 95 ΦΑΛΗΡΟΥ 13''80
12 ΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 96 ΣΑΚΑ 13''85
13 ΤΣΙΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 13''93
14 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 13''99
15 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 96 ΚΗΦΙΣΙΑ 14''06
16 ΖΑΡΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 96 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 14''11
17 ΖΩΡΖΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 96 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ (ΕΚΤΟΣ ΣΥΝ) 14''28
18 ΜΙΛΛΗ ΛΥΔΙΑ 96 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14''33
19 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 96 ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14''38
20 ΡΟΜΑΝΙ ΣΑΡΑ 95 ΒΥΡΩΝΑ ΝΙΚΗ 14''40
21 ΛΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 96 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14''47
22 ΜΑΚΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 95 ΦΟΙΒΟΣ 14''55
23 ΛΑΛΙΖΑ ΖΑΧΑΡΑΤΗ 95 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 15''07
24 ΓΕΡΑΦΕΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 96 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 15''08
25 ΣΤΟΛΑΡΣΚΑ ΚΟΡΝΕΛΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 15''15
26 ΠΟΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 96 ΘΕΡΣΙΠΟΣ 15''23
27 ΚΑΞΗΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 95 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 15''33
28 ΜΙΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 96 ΚΗΦΙΣΙΑ 15''48
29 ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΜΥΡΤΩ 96 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 15''56
30 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 96 ΠΑΠΑΣΚΔ 15''63
31 ΔΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 15''82
32 ΔΕΚΟΥΛΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 96 ΟΚ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 15''91
33 ΡΗΝΙΩΤΗ ΦΙΛΙΠΠΙΑ 96 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 16''03
- ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΚΥΡΗ
- ΖΩΡΖΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 96 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΚΥΡΗ






100 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


1 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 93 ΚΗΦΙΣΙΑ 12''46
2 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 92 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 12''61
3 ΣΑΡΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12''68
4 ΤΣΙΚΛΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 94 ΟΛΣΦΠ 13''08
5 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 76 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 13''21
6 ΓΚΑΛΙΜΑΝΑ ΖΩΗ 91 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13''69
7 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΑΝΝΑ 94 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 13''71
8 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 93 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13''86
9 ΔΗΜΟΥ ΖΩΗ 92 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 13''94
10 ΒΕΛΟΝΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 14''02
11 ΤΣΑΓΚΑΝΑ ΕΥΑ 93 ΚΗΦΙΣΙΑ 14''34
12 ΑΝΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 67 ΙΣΙΣΣΟΣ 14''95
13 ΚΟΝΤΑ ΜΠΟΝΑ 75 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 15''12
14 ΣΑΒΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 91 ΟΣΦΠ 15''33
15 ΣΜΥΡΝΗ ΝΑΝΣΥ 88 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 15''68
16 ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 91 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 15''72






ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'


1 ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 97 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.31
2 ΧΑΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 97 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.05
3 ΖΕΚΟΥ ΑΝΘΗ 97 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4.97
4 ΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΙΩΑΝΝΑ 98 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.91
5 ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 98 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.90
6 ΜΠΟΥΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ 97 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.90
7 ΤΖΙΚΑ ΕΛΕΟΝΟΡΑ 97 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.77
8 ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΛΥΔΙΑ 98 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 4.70
9 ΜΙΧΕΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 98 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 4.52
11 ΤΖΙΚΑ ΦΑΝΗ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.49
10 ΜΑΛΑΧΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 97 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.49
12 ΖΑΝΝΑ ΜΙΝΑ 98 ΣΑΚΑ 4.48
13 ΑΡΓΥΡΗ ΑΝΝΑ 97 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 4.11






ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ


1 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.75
2 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 95 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.73
3 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 95 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.56
4 ΚΑΤΕΒΑΤΗ ΦΑΝΗ 96 Α.Ε ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝ 4.28
5 ΖΩΡΖΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 96 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ 4.27

ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΚΥΡΗ






100 Μ ΠΑΙΔΩΝ


1 ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 95 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 11''05
2 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11''22
3 ΝΙΑΜΟΝΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 95 ΑΣ ΜΥΡΩΝΑ 11''31
4 ΑΓΚΑΘΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΣΑΚΑ 11''55
5 ΤΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 95 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11''56
6 ΦΙΖΙ ΛΟΥΗΣ 95 ΠΓΣ 11''64
7 ΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 96 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 11''73
8 ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 11''78
9 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΠΓΣ 11''84
10 ΧΙΤΣΟΥ ΣΕΡΖΙΟΣ 95 ΠΓΣ 11''92
11 ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 12''12
12 ΜΕΝΣΑ ΜΑΪΚΛ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 12''13
13 ΜΙΛΛΕΡ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12''16
14 ΜΑΓΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 12''21
15 ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12''22
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12''24
17 ΨΩΦΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 95 ΠΓΣ 12''28
18 ΒΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12''29
19 ΓΕΡΜΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 95 ΑΟ ΟΛΥΜΠ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12''45
20 ΛΕΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 12''46
21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 96 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 12''52
22 ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 96 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12''59
23 ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΚΑΠΕΛΙΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΝΙΚΟΣ 95 ΣΑΚΑ 12''60
24 ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 96 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12''61
25 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 96 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12''72
26 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 95 ΣΑΚΑ 12''94
27 ΚΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 94 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 12''96
28 ΤΕΡΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 95 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 13''45
29 ΝΙΑΡΟ ΔΟΝΑΤΟΣ 96 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 13''76
30 ΚΟΥΝΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 96 ΑΣ. ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 14''47
31 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 91 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗ 14''58
- ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΚΥΡΟΣ
- ΤΣΙΩΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΚΥΡΟΣ











100 Μ ΑΝΔΡΩΝ


1 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 90 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 10''94
2 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 82 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 10''98
3 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 87 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11''06
4 ΡΟΥΣΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 94 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11''12
5 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 87 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 11''16
6 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 88 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 11''18
7 ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 92 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 11''20
8 ΔΡΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 82 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11''22
9 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 89 ΟΣΦΠ 11''24
10 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 77 ΠΓΣΣ 11''26
11 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 85 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11''27
12 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 90 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 11''07 (Χ.Χ.)
13 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 93 Ν.Ο ΖΑΧΑΡΩ 11''35
14 ΚΙΜΠΕΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 93 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11''18(Χ.Χ.)
15 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 93 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 11''22(Χ.Χ.)
16 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 88 ΕΘΝΙΚΟΣ 11''49
17 ΚΥΝΗΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 88 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 11''53
18 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 86 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 11''57
19 ΣΕΛΙΤΑ ΜΑΡΙΟΣ 91 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11''60
20 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 91 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11''71
21 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 92 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 11''71
22 ΧΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 93 ΑΣ ΘΕΡΣΙΠΟΣ 11''54(Χ.Χ.)
23 ΔΗΜΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ 90 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11''81
24 ΧΟΥΡΖΑΜΑΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 93 ΠΓΣ 11''86
25 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 92 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11''94
26 ΦΟΥΣΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 89 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 11''98
27 ΚΛΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 88 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11''98
28 ΠΡΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 88 ΠΓΣ 11''99
29 ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12''00
30 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΑΙΔΡΟΣ 88 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 12''05
31 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12''09
32 ΛΙΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 91 ΓΕΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 12''09
33 ΜΠΕΡΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12''31
34 ΜΟΥΡΙΤΣΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 91 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12''39
35 ΒΕΡΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 89 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 12''45
36 ΚΑΠΕΝΤΑΝΙ ΕΡΒΙΣ 94 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12''50
37 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 12''52
38 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 89 Γ.Ο. ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 12''70
39 ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 94 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 12''72
40 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 75 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12''76
41 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 82 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12''88
42 ΔΑΑΡΕΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 91 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13''24
43 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 77 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13''28
44 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 68 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 14''19






ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 92 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ΑΚ






1500 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ


1 ΣΑΡΡΗ ΓΙΟΛΙΝΑ 95 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4'57''90
2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 95 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5'00'05
3 ΦΩΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5'02''40
4 ΤΖΩΡΤΖΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 96 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 5'06''53
5 ΜΑΛΙΚΙ ΜΑΡΙΑ 95 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 5'08''69
6 ΚΟΚΑΛΙΑΡΗ ΜΥΡΤΩ 96 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 5'09''06
7 ΜΕΤΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 96 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5'13''14
8 ΓΚΟΓΚΟΥ ΡΕΒΕΚΑ 96 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 5'18''12
9 ΠΡΙΦΤΗ ΑΛΜΠΟΥΛΕΝΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5'22''90
10 ΜΑΝΤΖΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 97 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 5'23''69
11 ΚΟΚΚΟΡΗ ΕΛΕΝΑ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 5'29''71











1500 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


1 ΚΟΪΝΗ ΑΘΗΝΑ 92 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4'30''42
2 ΠΙΤΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 95 ΣΑΚΑ 4'33''35
3 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 91 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 4'48''32
4 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΗ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 4'57''22
5 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 93 ΦΟΙΒΟΣ 5'01''97
6 ΤΣΙΤΚΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 91 Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 5'02''67
7 ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 91 ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5'11'37
8 ΧΑΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5'19''50
9 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 76 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5'25''29
10 ΒΑΣΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 94 ΦΟΙΒΟΣ 5'48''88
11 ΝΑΠΑ ΕΥΤΥΧΙΑ 92 ΑΕΚ 5'54''64
12 ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 69 Γ.Σ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 7'01''32






ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 80 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12.3
2 ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 93 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10.9
3 ΔΡΙΤΣΗ ΒΑΝΕΣΣΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 90 ΣΑΚΑ 9.75






1500 Μ ΠΑΙΔΩΝ


1 ΜΙΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΑΚΟΛ ΛΕΙΒΑΔΕΙΑΣ 4'16''55
2 ΜΠΟΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 95 Α.Π.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 4'19''98
3 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 95 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 4'25''32
4 ΒΑΡΤΖΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 95 ΟΣΦΠ 4'35''40
5 ΖΗΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 96 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4'35''87
6 ΜΛΙΝΑ ΜΟΟΥΖΕΣ 96 ΠΓΣ 4'36''80
7 ΚΙΑΒΕΓΚΑΤΙ ΕΜΑΝΟΥΕΛΕ 95 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 4'38''74
8 ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 95 ΠΓΣ 4'40''35
10 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 96 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 4'48''28
9 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 96 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4'48'13
11 ΠΑΝΑΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΑΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 5'04''19
12 ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 96 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 5'17''25






1500 Μ ΑΝΔΡΩΝ


1 ΓΚΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 85 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3'56''89
2 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 87 ΣΦΠ 3'57''82
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 87 ΑΠΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑΣ 3'58''75
4 ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 91 ΟΣΦΠ 4'09''77
5 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 90 Γ.Σ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4'13''33
6 ΤΣΑΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 90 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4'14''33
7 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 89 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4'16''34
8 ΚΑΞΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 94 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4'20''09
9 ΚΑΡΦΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 89 Γ.Σ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 4'20''52
10 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ ΜΗΝΑΣ 92 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4'21''07
11 ΜΑΡΚΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 88 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4'22''50
12 ΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4'26''38
13 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 4'37''74
14 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 92 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 4'39''38






600 Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α


1 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1'41''80
2 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1'44''25
3 ΖΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1'45''85
4 ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 97 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 1'47''55
5 ΚΟΤΡΩΤΣΗ ΕΛΕΑΝΝΑ 97 ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1'48''39
6 ΚΑΚΟΥΡΗ ΝΕΦΕΛΗ 98 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1'52''61
7 ΚΡΙΕΜΑΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 97 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1'54''22
8 ΡΟΚΟΦΥΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ 98 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1'58''00
9 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 98 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1'58''82











600 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'


1 ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 97 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1'29''13
2 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 97 ΠΓΣΣ 1'30''26
3 ΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΑΕΚ 1'30''87
4 ΜΟΥΧΛΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΟΣΦΠ 1'31''24
5 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΠΓΣΣ 1'31''90
6 ΔΗΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 98 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1'32''24
7 ΜΑΝΩΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 97 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 1'36''66
8 ΜΟΥΧΖΑΚΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 97 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 1'37''59
9 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 97 ΠΓΣΣ 1'38''12
10 ΓΙΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 98 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1'38''97
11 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 97 ΣΑΚΑ 1'40''00
12 ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 97 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 1'45''40
13 ΝΑΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 1'46''39
14 ΜΑΛΑΙ ΕΟΥΚΛΙΝΤ 98 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 1'49''80
15 ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 98 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 1'50''08











5.000 Μ ΑΝΔΡΩΝ


1 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 90 ΑΕΚ 14'36''89
2 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 85 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 15'00''90
3 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 84 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 15'01''85
4 ΧΑΤΖΑΚΗΣ-ΚΑΖΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 80 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 15'35''35
5 ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 88 ΑΣ ΣΥΡΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 15'45''02
6 ΒΛΑΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15'47''48
7 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 94 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 15'54''89
8 ΑΡΕΘΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 83 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 16'05''34
9 ΜΠΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 79 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 16'06''56
10 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 92 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 16'14''10
11 ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ 93 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16'14''26
12 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 87 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 16'15''52
13 ΦΟΛΕΤΑ ΜΑΡΙΟΣ 93 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16'30''96
14 ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 81 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 16'39''22
15 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 66 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 16'39''72
16 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 71 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 16'41''48
17 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 16'47''09
18 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 80 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 16'56''88
19 ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 91 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 17'03''06
20 ΒΩΒΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 67 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17'16''12
21 ΜΠΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 83 ΣΦΠ 17'19''27
22 ΤΣΑΚΑΛΑΜΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 92 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 17'27''40
23 ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 87 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 17'30''37
24 ΚΑΦΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 17'35''96
25 ΠΟΥΛΟΠΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 67 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 19'37''40
- ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 73 Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΓΚΑΤΕΛΨ






4Χ80 Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'


1 ΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 98 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 41''63

ΤΖΙΚΑ Λ 97


ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 98


ΜΠΟΥΤΖΟΥ Κ 97






2 ΜΑΓΓΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 98 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 42''55

ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗ Κ 98


ΦΩΤΟΥΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 97


ΣΙΑΚΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 97






3 ΜΑΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 98 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 43''26

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 98


ΡΑΣΑΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ 97


ΛΑΛΙΩΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 97





-
4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΑ 98 ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΔ 43''70

ΤΖΙΚΑ ΦΑΝΗ 97


ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΗΡΑ 97


ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 98






5 ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 97 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 43''89

ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΝΑΤΑΣΑ 98


ΓΚΟΥΜΑ ΕΛΕΝΗ 97


ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 98







ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ 99 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 46''79

ΦΛΑΡΗ Ν 97


ΜΠΟΚΙΑ Β 98


ΠΛΑΝΑΚΗ Μ 98
































4Χ80 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'


1 ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 98 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 37''54

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 97


ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97


ΡΑΧΟΥΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 97






- ΤΣΑΓΚΡΙΔΗΣ Π 97 ΣΑΚΑ -

ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ Γ 97


ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ Ν. 97


ΜΙΚΕΛΗΣ Φ 97






2 ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 97 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑ 39''49

ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ Α. 98


ΚΥΡΚΟΣ Δ. 97


ΑΞΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 98






















4Χ100 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


- ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΔΑ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ -

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 96


ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 96


ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ 97






3 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 95 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 54''04

ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΑΝΔΡΑ 96 (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)

ΣΕΤΑ ΕΥΗ 97


ΓΕΡΜΕΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 97






2 ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 96 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 53''46

ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ 96 (ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ)

ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 97


ΠΑΥΛΑΚΗ ΦΑΝΗ 96






- ΛΙΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ -

ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΑΡΙΝΑ 91


ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 90


ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΩ 91






1 ΑΒΡΑΜΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 96 Γ.Σ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 50''25

ΒΑΓΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 95


ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 96


ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 93






4 ΚΟΝΤΑ ΜΠΟΝΑ 75 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 59''26

ΣΜΥΡΝΗ ΝΑΝΣΥ 88


ΣΤΟΛΑΡΣΚΑ ΚΟΡΝΕΛΑ 96


ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 91







4Χ100 Μ ΑΝΔΡΩΝ


2 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 45''18

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 92


ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 96


ΔΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 95






4 ΝΤΙΝΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι (ΠΑΙΔΕΣ) 46''06

ΝΤΟΥΡΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 95


ΝΤΡΙΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 95


ΛΑΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗ 97






1 ΚΙΜΠΕΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 93 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 44''51

ΣΕΛΙΤΑ ΜΑΡΙΟΣ 91


ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92


ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 92






- ΚΥΝΗΓΑΛΑΚΗΣ Κ. 88 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ -

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Φ. 88


ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 88


ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Σ. 91






- ΡΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 94 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΣΑ -

ΓΚΡΟΒΣ ΑΝΤΑΜ 95


ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Γ 95


ΔΡΑΚΟΣ ΑΡ. 82






3 ΧΙΤΣΟΥ Σ. 95 ΠΓΣ 45''69

ΨΩΦΑΚΗΣ Φ 95


ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ 96


ΦΙΖΙ Λ 95

Διαβάστε περισσότερα ΝΕΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Αθλητές που ξεχώρισαν

...για περισσότερους αθλητές μας πατήστε εδώ

ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και ενημερωθείτε πρώτοι για Νέα, Αποτελέσματα Αγώνων κ.α.

Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ορθή λειτουργία της. Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τα cookies που χρησιμοποιούμε.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ