Αποτελέσματα Κυριακή 20 Μαίου 2012

Για να δείτε τα αποτελέσματα πατήστε το "Περισσότερα..."
Α/Κ ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΟΜΑΔΑ ΕΠΙΔΟΣΗ

50Μ ΜΙΝΙ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ


1 ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 01 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 07''42
2 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 01 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 07''46
3 ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 02 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 07''48
4 ΜΠΟΥΡΤΕΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 01 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 07''49
5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 01 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 07''50
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 01 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 07''62
7 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 07''71
8 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 01 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 07''78
9 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΗ ΑΝΝΑ 01 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 07''78
10 ΠΑΓΟΥΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 01 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 07''78
11 ΚΟΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 01 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 07''82
12 ΣΚΑΡΜΑΔΩΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 01 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 07''83
13 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΒΙΤΑ 01 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 07''87
14 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 01 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 07''91
15 ΑΡΕΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 07''95
16 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ 02 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 07''98
17 ΝΑΣΗ-ΣΙΩΤΟΥ ΜΥΡΤΩ 01 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 08''02
18 ΛΟΥΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 01 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 08''06
19 ΚΑΠΡΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 02 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 08''09
20 ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 02 ΑΕΚ 08''13
21 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 01 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 08''19
22 ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΙΖΑ 02 ΑΕΚ 08''19
23 ΦΕΤΖΙΑΝ ΦΟΙΒΗ 01 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 08''25
24 ΖΥΛΑΛΙ ΛΑΒΝΤΙΓΕ 01 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 08''26
25 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 02 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 08''27
26 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 08''29
27 ΜΠΕΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 01 ΑΕΚ 08''33
28 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 02 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 08''35
29 ΤΖΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 03 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 08''44
30 ΔΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 01 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 08''45
31 ΙΣΙΔΩΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 01 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 08''45
32 ΤΡΕΚΟ ΟΥΡΑΝΗ 01 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 08''45
33 ΦΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 03 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 08''51
34 ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 01 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 08''54
35 ΞΕΝΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 01 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 08''55
36 ΚΟΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 02 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 08''68
37 ΜΟΤΣΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 01 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 08''72
38 ΔΕΚΑΖΟΥ ΣΟΦΙΑ 01 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 08''74
39 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 02 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 08''80
40 ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 01 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 08''80
41 ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 02 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 08''89
42 ΣΤΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 08''96
43 ΚΑΘΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ 02 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 08''97
44 ΜΑΚΡΙΝΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 01 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 08''98
45 ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΕΝΗ 02 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 08''99
46 ΑΛΑΒΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 01 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 09''01
47 ΤΕΤΡΑΔΗ ΣΟΦΙΑ 01 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 09''07
48 ΜΑΛΑΪ ΝΤΟΝΑ 01 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 09''08
49 ΤΑΓΚΑ ΑΙΜΙΛΙΑ 01 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 09''26
50 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 01 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 09''27
51 ΤΖΕΛΙΛΙ ΕΜΙΛΙΑΝΑ 01 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 09''31
52 ΜΑΡΜΟΥΤΖΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 03 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 09''32
53 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 01 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 09''41
54 ΛΑΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 02 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 09''67
55 ΜΠΟΜΠΟΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 01 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 09''73











ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ'


- ΣΑΛΟΥΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΑΚΥΡΟΣ
1 ΚΟΠΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 5.15
2 ΚΑΤΑΒΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 5.00
3 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.93
4 ΞΕΚΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.77
5 ΤΣΩΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.58
6 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 99 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 4.57
7 ΤΣΑΓΚΕΤΑΣ ΙΑΣΩΝ 00 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.53
8 ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.51
9 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 99 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.50
10 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4.42
11 ΤΡΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 99 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.40
12 ΜΑΝΙΣΚΥ ΦΟΙΒΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.33
13 ΣΟΒΟΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 99 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ 4.30
14 ΤΣΑΝΤΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.20
15 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ 00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.09
16 ΛΕΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4.06
17 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4.06
18 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 99 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.04
19 ΒΑΖΟΥΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 00 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.01
20 ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.01
21 ΤΖΕΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.88
22 ΓΑΥΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 3.84
23 ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.82
24 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 3.53
25 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3.50
26 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ 00 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.50
27 ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 3.48
28 ΛΑΓΚΩΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.30
29 ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΦΩΤΗΣ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3.03
30 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 99 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 2.48






ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠ


1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4.13
2 ΝΤΑΡΣΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4.01
3 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 02 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.01
4 ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.83
5 ΠΟΥΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3.83
6 ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3.83
7 ΣΚΑΛΚΟΣ-ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.65
8 ΡΟΥΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.62
9 ΚΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 02 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.60
10 ΜΑΥΡΙΚΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 02 ΑΣ ΟΛΥΜ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 3.54
11 ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.50
12 ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ 02 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.46
13 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3.33
14 ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.23
15 ΜΠΡΑΜΟΥΤΣΙ ΑΛΕΣΙΟ 02 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.06
16 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 03 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.85
17 ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02 ΑΣ ΟΛΥΜ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 2.74
18 ΜΑΡΡΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 02 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2.70
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2.64
20 ΖΩΙΤΣΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 02 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2.52






50 Μ ΜΙΝΙ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ


1 ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 07''31
2 ΧΑΡΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 07''54
3 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01 ΦΟΙΒΟΣ ΑΣΟΧ. 07''58
4 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 07''58
5 ΠΙΛΤΣ ΚΡΙΣΤΟΦ 01 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 07''62
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 02 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 07''64
7 ΚΑΠΤΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 01 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 07''69
8 ΝΑΤΖΑΡΙΑΝ ΑΝΤΡΑΝΙΚ 01 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 07''70
9 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 02 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 07''82
10 ΔΑΛΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 01 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 07''86
11 ΔΟΥΔΩΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 01 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 07''86
12 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 07''93
13 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 07''98
14 ΜΙΧΑΛΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 08''00
15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 08''11
16 ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 02 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 08''16
17 ΠΑΧΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01 ΠΓΣΣ 08''18
18 ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 01 ΣΑΚΑ 08''25
19 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 02 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 08''33
20 ΜΠΟΥΛΑΜΑΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 01 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 08''34
21 ΠΑΡΤΣΙΝΕΡΕΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 01 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 08''42
22 ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 08''46
23 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 01 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 08''53
24 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 02 ΠΓΣΣ 08''59
25 ΚΩΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 02 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 08''62
26 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΣΙΜΩΝ 01 ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 08''63
27 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 08''68
28 ΛΟΪΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 08''69
29 ΚΩΤΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 02 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΟΝ 08''80
30 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΜΙΚΟΛΑΟΣ 02 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 08''89
31 ΣΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 08''89
32 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 02 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 08''90
33 ΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 02 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 08''97
34 ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 02 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 09''05
35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 02 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 09''12
36 ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 03 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 09''16
37 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 03 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 09''20
38 ΜΑΚΑΒΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 02 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 09''34
39 ΓΕΩΡΓΑΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 01 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 09''37
40 ΚΩΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 01 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 09''75
41 ΠΑΝΤΖΕΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 02 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 09''79






ΥΨΟΣ ΠΚΒ


- ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΚΥΡΗ
1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 00 ΣΑΚΑ 1.46
2 ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.43
3 ΤΖΟΒΑΡΑ ΑΘΗΝΑ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.35
4 ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ ΧΡΥΣΕΙΡΗΝΗ 99 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.35
5 ΠΡΟΒΑΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΓΤΑ 00 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.35
6 ΖΑΦΕΙΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.35
7 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΣΙΜΗΝΑ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.30
8 ΜΑΝΤΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 00 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1.30
9 ΓΚΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.30
10 ΔΕΜΕΝΕΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1.30
11 ΚΟΝΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1.25
12 ΧΑΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.25
13 ΧΟΥΝΤΑ ΣΑΥΡΙΛΟΥΛΑ 00 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.25
14 ΚΑΡΑΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1.20
15 ΣΕΡΒΗ ΑΘΗΝΑ 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ 1.20
16 ΜΟΙΡΩΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 00 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.20
17 ΒΙΔΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΥΤΕΡΠΗ 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑΣ 1.15
18 ΔΗΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.15
19 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1.10






ΥΨΟΣ ΜΙΝΙ ΠΚ


- ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 01 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1.21
1 ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΘΗΝΑ 01 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1.10
2 ΔΑΜΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 01 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1.15
3 ΝΤΟΥΚΑ ΛΙΒΙΑ 01 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.20
4 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 01 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 1.10
5 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 02 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ -






60Μ ΠΚΒ


1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 08''38
2 ΒΟΥΣΟΥΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 99 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 08''39
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 00 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 08''47
4 ΜΑΜΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 99 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 08''47
5 ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 08''48
6 ΣΙΛΕΒΙΣΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 99 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 08''65
7 ΜΑΧΙΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 99 ΑΟ ΟΛΥΜΠ. ΚΗΦΙΣΙΑ 08''67
8 ΖΑΜΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 00 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ 08''71
9 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 08''72
10 ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 00 ΑΕΚ 08''75
11 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 00 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 08''77
12 ΤΣΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 08''79
13 ΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΗ ΕΛΕΝΗ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 08''81
14 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 99 ΣΑΚΑ 08''84
15 ΤΖΙΡΟΥ ΙΣΑΒΕΛΑ 99 ΑΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 08''85
16 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 08''90
17 ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 00 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 08''94
18 ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 00 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘ. 08''97
19 ΧΑΤΖΗΣΑΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 99 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓΑΛΕΩ 08''99
20 ΙΑΤΡΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 00 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 09''00
21 ΠΕΡΡΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 09''02
22 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 00 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 09''12
23 ΜΥΡΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 09''15
24 ΓΚΑΖΕΛΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 00 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 09''20
25 ΠΑΣΙΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 09''20
26 ΜΠΟΥΤΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 99 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 09''24
27 ΑΛΜΠΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 09''28
28 ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΠΟΛΙΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 09''30
29 ΜΠΟΥΣΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 00 ΣΑΚΑ 09''34
30 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 09''34
31 ΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 09''35
32 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 00 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 09''36
33 ΜΙΣΙΡΛΗ ΙΝΩ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 09''36
34 ΔΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 09''36
35 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 00 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 09''37
36 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΑ 00 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘ. 09''41
37 ΤΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 09''43
38 ΖΑΓΚΑ ΑΝΝΑ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 09''52
39 ΒΟΥΤΣΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 00 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 09''55
40 ΜΑΡΡΕ ΒΑΣΙΑ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 09''60
41 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 09''61
42 ΜΑΓΚΡΙΩΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 09''63
43 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 00 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 09''64
44 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 09''65
45 ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 00 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤ. 09''68
46 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 09''71
47 ΣΚΛΑΒΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 99 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 09''84
48 ΚΕΤΣΕΤΣΙΑΔΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 00 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 09''87
49 ΤΣΑΛΑΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 99 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ. ΣΤ. 09''90
50 ΡΟΥΣΣΗ ΑΝΝΑ 00 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓΑΛΕΩ 09''93
51 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 00 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 09''95
52 ΔΑΝΔΑΚΗ ΑΡΕΤΗ 00 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘ. 10''04
53 ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 00 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 10''05
54 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 99 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 10''11
55 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 00 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10''31
56 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 00 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10''33
57 ΤΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 00 ΑΕΚ 10''37
58 ΤΖΙΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 00 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓΑΛΕΩ 10''38
59 ΕΜΠΕΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 99 ΣΑΚΑ 10''43
60 ΕΛΣΑΙΝΤ ΣΑΡΑ 00 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 10''66
61 ΚΑΤΣΑ ΦΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 00 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 10''97
62 ΦΩΤΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 00 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ 11''75
63 ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΝΙΝΑ 99 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 11''82
64 ΣΑΡΡΗ ΕΛΕΝΗ 00 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 11''91






60Μ ΠΠΒ


1 ΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 99 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 07''52
2 ΤΣΑΜΙΧΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΩΚΑΣ 00 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 07''64
3 ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ 99 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 07''70
4 ΜΑΡΓΙΩΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 07''86
5 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00 ΣΑΚΑ 08''08
6 ΜΑΧΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 99 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 08''17
7 ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 08''27
8 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 08''30
9 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 99 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 08''35
10 ΜΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99
08''47
11 ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 99 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 08''51
12 ΑΒΡΑΝΤΙΝΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 99 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 08''55
13 ΜΠΕΛΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 08''59
14 ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 08''68
15 ΜΠΑΖΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 00 ΑΣ ΜΥΡΩΝΑ 08''73
16 ΕΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 08''79
17 ΚΑΜΙΤΣΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 00 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 08''80
18 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 08''85
19 ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 08''91
20 ΜΠΙΡΙΝΤΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 08''94
21 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 09''05
22 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 09''11
23 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 09''12
24 ΛΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 99 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 09''13
25 ΓΙΑΝΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 99 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 09''22
26 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 09''27
27 ΣΩΖΟΣ ΘΩΜΑΣ 00 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ 09''33
28 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 99 ΑΕΚ 09''41
29 ΣΚΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 09''48
30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 09''48
31 ΚΟΥΜΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 00 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 09''52
32 ΦΟΥΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 09''53
33 ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 09''58
34 ΠΑΡΑΠΟΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 00 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 09''60
35 ΚΑΛΑΘΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 09''60
36 ΚΡΑΝΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 99 ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 09''73
37 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 00 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ 09''78
38 ΤΣΩΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 09''88
39 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 09''96
40 ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 99 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 10''08
41 ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 11''21
42 ΚΡΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 11''31
43 ΜΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 11''34
44 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 11''72
45 ΧΕΡΧΕΛΕΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 99 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 11''78
46 ΦΟΡΤΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 99 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 12''27






ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ


1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 99 ΣΑΚΑ 4.84
2 ΜΑΝΕΤΑ ΜΑΡΙΑ 99 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.83
3 ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 4.75
4 ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 99 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 4.74
5 ΜΑΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4.68
6 ΜΑΚΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 99 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4.56
7 ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.55
8 ΚΑΝΟΝΗ ΦΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 99 ΣΑΚΑ 4.50
9 ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 99 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 4.50
10 ΙΑΤΡΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 00 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4.47
11 ΜΠΟΥΡΑ ΤΑΤΙΑΝΑ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4.43
12 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 99 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 4.38
13 ΒΗΣΣΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 99 ΣΑΚΑ 4.38
14 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4.37
15 ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 99 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ 4.34
16 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.33
17 ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 99 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 4.33
18 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΛΛΗ 00 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 4.28
19 ΚΟΤΡΩΝΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 99 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 4.27
20 ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 99 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 4.26
21 ΚΑΠΕ ΝΕΦΕΛΗ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 4.26
22 ΡΑΧΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.25
23 ΚΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4.24
24 ΤΣΕ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΑΙΜ. 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.18
25 ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.08
26 ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 00 ΣΑΚΑ 4.07
27 ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 00 ΑΕΚ 4.06
28 ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.05
29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 99 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.00
30 ΙΑΤΡΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 3.90
31 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΑΛΕΞ. 99 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3.90
32 ΚΟΛΙΓΙΑΝΝΗ ΑΙΓΛΗ 00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3.87
33 ΜΠΟΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 00 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3.87
34 ΟΖΟΥΝΗ ΑΓΚΕΛΙΤΑ 99 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3.82
35 ΚΑΤΣΑΓΚΟΛΗ ΛΥΔΙΑ 99 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 3.76
36 ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3.75
37 ΤΗΛΙΓΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.72
38 ΤΖΥΝΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΝΝΑ 99 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3.70
39 ΡΟΥΣΣΕΑ ΡΕΑ 00 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 3.70
40 ΣΙΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3.67
41 ΚΕΧΡΗ ΗΡΙΑ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.67
42 ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 3.64
43 ΣΜΠΟΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 00 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 3.64
44 ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΖΩΗ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.62
45 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 00 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 3.62
46 ΚΑΡΑΤΖΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 3.62
47 ΜΟΛΟΓΟΥΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 00 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3.40
48 ΜΑΡΟΥΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 00 ΑΣ ΔΟΥΚΑ 3.36
49 ΚΑΡΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ 00 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.35
50 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΟΛΓΑ 00 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 3.30
51 ΤΖΙΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 00 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3.28
52 ΜΑΡΜΟΥΤΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 00 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 3.20
53 ΡΟΥΣΣΗ ΑΝΝΑ 00 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3.13
54 ΚΑΚΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 99 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3.02
55 ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1.00






ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΚ


1 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 01 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4.44
2 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 02 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 4.02
3 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 01 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.94
4 ΘΕΟΧΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 01 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 3.74
5 ΚΑΨΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 02 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.70
6 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 01 ΣΑΚΑ 3.53
7 ΠΑΓΟΥΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 01 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 3.52
8 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 01 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 3.48
9 ΚΟΡΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 02 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 3.42
10 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 02 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3.31
11 ΜΑΥΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3.31
12 ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 02 ΑΕΚ 3.28
13 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 01 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.28
14 ΤΖΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 03 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.24
15 ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΠΑ ΦΡΕΙΝΤΕΡ 02 ΑΕΚ 3.23
16 ΚΟΥΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 02 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 3.18
17 ΔΑΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 01 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 3.13
18 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΑΣΙΑ 02 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.02
19 ΜΟΤΣΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 01 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.01
20 ΡΟΥΣΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 02 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.00
21 ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 02 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2.94
22 ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 01 ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 2.90
23 ΞΕΝΑΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 01 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.90
24 ΜΑΛΑΗ ΝΤΟΝΑ 01 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.80
25 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 02 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2.71
26 ΚΟΥΤΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2.63
27 ΚΑΘΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ 02 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.57
28 ΛΑΜΠΑ ΜΑΡΙΑ 02 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 2.25
29 ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 02 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 2.20






150Μ ΠΚΒ


1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΣΑΚΑ 20''24
2 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 20''43
3 ΣΠΙΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 20''83
4 ΜΑΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 21''18
5 ΓΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 21''19
6 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΡΕΑ 99 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 21''67
7 ΑΛΙΠΡΑΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 00 ΣΑΚΑ 21''86
8 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 22''18
9 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΦΑΙΗ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 22''19
10 ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 99 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 22''19
11 ΠΑΡΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 00 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 22''22
12 ΔΑΛΙΑΝΗ ΔΑΝΑΗ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 22''57
13 ΚΑΠΠΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 00 ΣΑΚΑ 22''58
14 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 99 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22''67
15 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 99 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓΑΛΕΩ 22''85
16 ΧΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 22''87
17 ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 23''19
18 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ 00 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 23''49
19 ΔΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 23''52
20 ΚΟΥΦΟΣΩΤΗΡΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 99 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 23''54
21 ΑΓΟΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23''56
22 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 99 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 23''62
23 ΜΠΟΥΡΤΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23''87
24 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 23''90
25 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ 00 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 23''92
26 ΦΕΚΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 00 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 23''92
27 ΜΑΚΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 99 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 24''02
28 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 24''18
29 ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 24''25
30 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 24''45
31 ΦΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 24''74
32 ΣΙΔΕΡΗ ΙΟΥΛΙΑ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 24''90
33 ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 26''41
34 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 26''82
35 ΤΣΑΝΤΣΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 28''74






ΥΨΟΣ ΠΠΒ



ΧΑΡΙΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΚΥΡΟΣ

ΤΖΟΥΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 99 ΣΑΚΑ ΑΚΥΡΟΣ
1 ΧΡΙΣΤΟΓΕΩΡΓΟΣ Ν. 00 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.53
2 ΔΕΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 00 ΣΑΚΑ 1.50
3 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.45
4 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 00 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 1.40
5 ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 99 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1.40
6 ΧΕΚΙΜΕΡ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.40
7 ΚΟΡΩΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.35
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.35
9 ΨΑΡΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.30
10 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.30
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΗΣ-ΤΣΕΖΑΝΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 00 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1.30
12 ΚΕΡΑΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.25
13 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ Γ. 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.25
14 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.25






ΥΨΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠ



ΚΩΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 01 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΚΥΡΟΣ
1 ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 02 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.20
2 ΛΑΪΟΣ ΜΑΝΟΣ 01 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1.10






150Μ ΠΠΒ


1 ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 99 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 19''68
2 ΝΙΚΟΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 99 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 20''24
3 ΒΛΑΣΣΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 99 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 20''26
4 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 99 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20''50
5 ΚΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20''60
6 ΦΙΛΝΤΙΣΑΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 99 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 21''02
7 ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 00 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22''16
8 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 99 ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΥΣ 22''32
9 ΒΑΣΙΛΕΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 99 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22''45
10 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 99 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 22''67






1.000Μ ΠΚΒ


1 ΖΟΥΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 99 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3'20''53
2 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 99 ΣΑΚΑ 3'21''23
3 ΜΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ 99 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3'22''37
4 ΤΣΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 99 ΣΑΚΑ 3'22''81
5 ΦΙΛΝΤΙΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 00 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 3'23''22
6 ΜΠΑΛΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3'27''28
7 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 99 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3'32''55
8 ΔΑΝΙΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 00 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3'35''44
9 ΤΣΑΛΙΚΗ ΑΛΕΦΑΝΔΡΑ 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3'37''27
10 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΟΒΗ 99 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3'38''40
11 ΖΩΗ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ 99 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 3'40''97
12 ΔΗΜΑΡΟΓΚΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 3'42''44
13 ΖΙΝΟΒΑ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 00 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3'45''32
14 ΣΥΡΙΑΝΟΥ ΧΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 99 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3'46''24
15 ΣΑΡΜΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 00 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3'51''78
16 ΣΙΝΑΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 3'56''57
17 ΧΑΛΚΟΥ ΜΑΡΙΝΤΙΝΑ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4'20''73
18 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4'22''87
19 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
20 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ 00 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
21 ΜΑΡΤΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 00 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ






1.000Μ ΠΠΒ


1 ΚΟΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 99 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 2'57''27
2 ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2'57''32
3 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2'59''93
4 ΠΑΠΑΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 99 ΣΑΚΑ 3'02''24
5 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 00 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3'02''95
6 ΦΕΡΔΕΡΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3'11''53
7 ΜΑΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3'17''02
8 ΣΙΜΟΣ ΡΗΓΑΣ 99 ΣΑΚΑ 3'21''20
9 ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 3'24''26
10 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 00 ΣΑΚΑ 3'25''67
11 ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3'28''24
12 ΣΑΡΑΝΤΕΛΛΗΣ-ΚΟΜΝΗΝΕΛΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 00 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 3'28''43
13 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 3'31''41
14 ΚΡΙΕΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 00 ΣΑΚΑ 3'32''77
15 ΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 3'37''00
16 ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΧΑΡΗΣ 99 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 3'40''84
17 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3'49''45
18 ΣΑΚΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3'55''46
19 ΤΣΙΓΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 00 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 4'08''65
20 ΣΤΡΙΓΑΣ ΑΝΡΕΑΣ 00 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 4'49''76
21 ΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΓΚΑΤΕΛΨ
22 ΤΖΑΒΑΛΑΣ ΙΑΣΩΝ 99 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΓΚΑΤΕΛΨ






4Χ60Μ ΠΚΒ


9 ΔΗΜΑΡΟΓΚΩΝΑ ΑΙΚ 00 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 35''08

ΜΠΟΥΡΟΒΙΛΗ Β 00


ΚΑΠΕΤΑΝΗ Γ 00


ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ Ι 00






1 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗ Δ 00 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 32''15

ΠΡΟΒΑΤΑ Π 00


ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ Π 99


ΣΠΙΝΟΥ Μ 99







ΠΑΠΑΡΤΥΡΗ ΕΛ. 99 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓΑΛΕΩ 37''48

ΤΖΥΝΙΕΡΗ Β 99


ΤΖΙΒΑ ΑΝΑΣΤ. 99


ΟΖΟΥΝΗ ΕΝΚ. 99







ΚΑΡΑΛΗ Ν. 00 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 37''32

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ 99


ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε 99


ΚΟΝΤΟΥ Σ 99






- ΙΩΑΝΝΟΥ Δ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ -

ΔΑΛΙΑΝΗ Δ 99


ΣΥΝΑΙΤΗ Ι 00


ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛ 99






7 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛ 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 34''71

ΣΕΡΒΗ ΑΘ 00


ΒΙΔΑΛΗ Φ 00


ΜΑΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 00






11 ΦΙΛΝΤΙΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 00 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι 36''09

ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 99


ΚΑΤΣΑΓΚΟΛΗ ΛΥΔΙΑ 99


ΣΚΛΑΒΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ 99






4 ΡΑΧΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 99 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 33''97

ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΦΑΙΗ 99


ΔΕΜΕΝΕΓΑ ΒΑΣΩ 00


ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 99






6 ΚΑΛΑΝΤΖΗ Ι 00 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 34''18

ΣΙΛΕΒΙΣΤΑ Δ 99


ΤΣΑΒΑ Ι 99


ΜΑΜΜΑΤΑ ΚΥΡ 99






2 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡ 99 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 33''65

ΤΖΟΒΑΡΑ ΑΘ 99


ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝ 00


ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣ 99






8 ΜΑΡΚΟΥ Θ 01 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 35''03

ΜΑΡΜΟΥΤΖΑΚΗ 00


ΚΑΠΠΕ Ν 00


ΑΛΜΠΑΝΗ ΣΤ. 00






3 ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΥ Μ 00 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 33''70

ΜΠΟΥΤΖΟΥ Α 99


ΚΑΡΩΝΗ ΧΡ 00


ΜΑΝΕΤΑ Μ 99






10 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Ν 99 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 35''50

ΣΥΡΙΑΝΟΥ Χ 99


ΙΑΤΡΟΥ Δ 00


ΜΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤ 99






5 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ 99 ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 34''10

ΚΑΛΟΥΤΣΗ 99


ΖΑΡΙΣΙΡΗ 99


ΠΑΣΣΙΑΛΗ 99







4Χ60Μ ΠΠΒ


3 ΘΟΜΑΔΑΚΗΣ Μ 00 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 33''21

ΦΙΛΝΤΙΣΑΚΟΣ 99


ΛΑΓΙΟΣ Α. 99


ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ Δ 99






8 ΣΑΛΟΥΡΑΣ Δ. 00 ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 38''36

ΑΘΗΝΑΙΟΣ Α 00


ΚΑΛΑΘΑΣ Α 00


ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Λ. 00






6 ΚΟΥΜΠΟΓΙΩΤΗΣ Μ 00 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 35''90

ΚΑΤΣΙΛΙΩΤΗΣ Ν. 99


ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β 00


ΜΑΓΚΟΣ Γ 99






5 ΕΓΓΕΛΗΣ Π 00 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 33''49

ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΟΣ Π 00


ΤΣΩΛΗΣ Ο 99


ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ Σ 99






2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ Δ 99 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 32''53

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ 00


ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ Δ 00


ΜΑΡΓΙΩΛΟΣ 99






7 ΤΣΩΝΗΣ 99 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 37''58

ΠΑΣΧΑΛΗΣ 00


ΧΑΡΙΤΟΣ 00


ΛΟΥΚΑΣ 99






1 ΜΠΙΡΤΖΗΣ Α. 00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 32''47

ΠΕΤΡΟΥ Α 99


ΛΙΟΛΙΟΣ Β 99


ΚΟΠΟΛΑΣ 99






4 ΠΕΛΤΣΙΔΗΣ
ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 33''39

ΚΟΡΩΝΙΑΣ



ΚΕΡΑΜΑΣ



ΑΝΤΩΝΙΟΥ








400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


1 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 82 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 1'01''91
2 ΜΑΝΔΗΛΑ ΔΑΦΝΗ 89 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1'05''71
3 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 90 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1'08''60
4 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 92 ΠΓΣ 1'10''50

ΘΕΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 87 ΑΕΚ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ






400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ


1 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 83 ΑΕΚ 00'55''13
2 ΚΑΠΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 00'59''47
3 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 01'01''31
4 ΡΙΑΝΤ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 92 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 01'04''93

ΝΤΡΙΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 95 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ






ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ


1 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12.90






ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΠΑ


1 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12.55






1000Μ ΠΚΑ


1 ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 98 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3'14''39
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 98 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3'15''90
3 ΤΖΟΥΒΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ 98 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3'17''90
4 ΠΑΠΠΑ ΛΥΔΙΑ 98 ΓΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 3'19''48
5 ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 98 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3'20''52
6 ΚΟΥΒΑΤΖΗ ΧΡΥΣΑ-ΕΛΕΝΗ 98 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3'21''05
7 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 99 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3'22''64
8 ΘΕΟΦΙΛΙΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 3'23''06
9 ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΜΟΣΧΑ 97 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3'32''60






1000Μ ΠΠΑ


1 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 97 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2'39''94
2 ΜΗΛΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 97 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2'42''11
3 ΒΕΤΣΗΣ ΑΛΕΞ. ΓΙΩΡΓΟΣ 97 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2'42''68
4 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2'45''60
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 97 ΣΑΚΑ 2'48''19
6 ΜΑΡΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 97 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2'49''97
7 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2'52''58
8 ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 97 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2'54''69
9 ΑΕΚΟΥΛΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 97 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2'58''19
10 ΒΕΤΣΗΣ ΑΛΕΞ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2'58''79
11 ΟΜΡΙΤΣΚΙ ΚΑΜΙΠ 97 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3'04''77
12 ΠΑΒΕΛ ΑΝΡΕΙ-ΕΔΟΥΑΡΔ 97 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3'08''81
13 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 97 ΓΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3'09''37
14 ΓΚΟΡΤΖΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 98 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3'09''81
15 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 3'18''05
16 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 97 ΣΑΚΑ 3'18''41
17 ΑΝΔΡΕΙΩΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 98 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3'21''96
18 ΓΙΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΣΑΚΑ 3'28''89






200Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ


1 ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 26''28
2 ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 95 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 26''49
3 ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΩΝ/ΝΑ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 26''79
4 ΑΝΟΣΙΚΕ ΤΖΕΣΙΚΑ 96 ΠΓΣ 27''03
5 ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 96 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 27''28
6 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 95 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 27''36
7 ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 96 ΠΓΣ 27''36
8 ΖΑΧΑΡΙΑ ΛΙΖΑ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 27''78
9 ΧΑΤΖΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 95 ΑΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 27''88
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ 96 ΠΓΣ 28''27
11 ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 28''40
12 ΖΑΡΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 96 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 28''67
13 ΜΑΝΩΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 96 ΠΓΣ 28''69
14 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 96 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 29''64
15 ΡΟΜΑΝΙ ΣΑΡΑ 95 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 29''66
16 ΓΕΡΑΦΕΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 96 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 30''38
17 ΜΑΚΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 95 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 30''48
18 ΖΑΧΑΡΑΤΗ ΛΑΛΙΖΑ 95 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 30''95
19 ΣΤΟΛΑΡΙΚΑ ΚΟΡΝΕΛΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 31''63
20 ΣΑΡΡΗ ΕΥΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 32''01
21 ΔΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 32''51

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


1 ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 88 ΟΣΦΠ 24''48
2 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΦΑΝΗ 92 ΠΓΣ 25''46
3 ΘΕΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 87 ΑΕΚ 26''47
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 26''72
5 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 92 ΠΓΣ 27''28
6 ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 83 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 27''83
7 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΑΝΝΑ 94 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 28''09
8 ΓΚΑΛΙΜΑΝΑ ΖΩΗ 91 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 28''12
9 ΣΥΜΕΝΩΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 92 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 28''28
10 ΑΜΠΤΕΛ ΡΕΝΑ 93 ΠΓΣ 28''36
11 ΒΕΛΟΝΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 28''72
12 ΚΟΡΔΩΣΗ ΣΟΥΖΑΝΑ 83 ΑΕΚ 29''26
13 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΥΝΗ 94 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 29''39
14 ΑΝΟΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 67 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 29''99
15 ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 91 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 31''46
16 ΣΜΥΡΝΗ ΝΑΝΣΥ 88 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 32''29
17 ΚΟΝΤΑ ΜΠΟΝΑ 75 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 32''41
18 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑ 94 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 33''68






ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ


1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.45
2 ΓΚΑΡΤΣΙΟΥ ΒΙΡΓ. 96 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.18
3 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΔΑ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11.07
4 ΖΥΓΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 95 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10.12
5 ΚΑΤΕΒΑΤΗ ΦΑΝΗ 96 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 9.67






200Μ ΠΑΙΔΩΝ


1 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 22''65
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22''79
3 ΣΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 22''84
4 ΔΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23''00
5 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 96 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 23''47
6 ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 95 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 23''47
7 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 95 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 23''61
8 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 23''79
9 ΧΗΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 95 ΑΕΚ 23''89
10 ΚΑΤΣΙΧΑΔΑΚΟΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 23''97
11 ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 24''06
12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 24''35
13 ΛΕΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 24''51
14 ΒΑΜΒΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 96 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 24''52
15 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 24''67
16 ΤΣΙΩΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 24''82
17 ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 96
24''86
18 ΒΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 24''97
19 ΜΠΑΛΑΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 95 ΓΣ Ν. ΛΙΟΣΙΩΝ (ΙΛΙΟΝ) 25''05
20 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 96 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 25''17
21 ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 96 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 25''96
22 ΛΙΟΥΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 26''20
23 ΚΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΣ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 26''26
24 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 95 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 26''80
25 ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 27''22






200Μ ΑΝΔΡΩΝ


1 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 87 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 21''95
2 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 90 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 22''59
3 ΣΚΟΥΜΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 90 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22''76
4 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 88 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23''23
5 ΣΕΛΙΤΑ ΜΑΡΙΟΣ 91 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23''35
6 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 88 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 23''39
7 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 94 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 23''39
8 ΧΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΑΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 23''56
9 ΑΛΑΤΣΕΡΗΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 92 ΑΟ ΦΑΛΗΡΟΥ 23''61
10 ΚΥΝΗΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 88 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23''68
11 ΠΡΟΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 94 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 23''72
12 ΒΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 23''79
13 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 92 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23''81
14 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 92 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 24''05
15 ΦΩΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 91 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 24''07
16 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 24''31
17 ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 92 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24''37
18 ΜΠΕΡΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 25''01
19 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25''08
20 ΜΕΝΣΑ ΜΑΙΚΛ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 25''23
21 ΓΚΑΒΕΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 76 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 25''30
22 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 75 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 25''85
23 ΑΡΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 94 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 26''01
24 ΣΑΡΡΗΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ 94 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 26''48
25 ΔΑΡΕΜΑΣ ΝΙΚΟΣ 91 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 26''71
26 ΒΑΣΙΛΑΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 89 ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ 27''32
27 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 68 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28''15






150Μ ΠΚΑ


1 ΓΕΡΑΣΙΜ ΑΛΕΞΙΑ 98 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 20''19
2 ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 97 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20''46
3 ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 97 ΑΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 20''55
4 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΗ 98 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 20''85
5 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 98 ΣΦΠ 20''98
6 ΜΑΛΤΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 98 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21''45
7 ΒΑΤΡΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 21''52
8 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΤΑΤΙΑΝΗ 98 ΦΟΙΒΟΣ 22''04
9 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 97 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22''33
10 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΚΑΛΛΗΡΟΗ 98 ΦΟΙΒΟΣ 22''45
11 ΚΑΠΤΑΝΙ ΝΑΤΑΛΙ-ΡΟΟΥΖ 97 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 22''85
12 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΗΡΑ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23''37
13 ΒΥΣΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΦΟΙΒΟΣ 23''60
14 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΑ 98 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ






150Μ ΠΠΑ


1 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΣΑΚΑ 17''58
2 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 17''66
3 ΜΑΓΡΙΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 98 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 17''82
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 97 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 17''83
5 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 97 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 17''86
6 ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 18''23
7 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 97 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 18''98
8 ΝΤΟΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 97 ΣΑΚΑ 19''06
9 ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΗΣΑΙΑΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 97 ΑΕΚ 19''15
10 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 97 ΑΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 19''16
11 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 97 ΣΑΚΑ 19''18
12 ΒΑΝΑΚΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 19''27
13 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 19''35
14 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 97 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 19''58
15 ΚΑΡΑΧΙΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 97 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 19''69
16 ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ ΧΑΡΕΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 19''74
17 ΦΛΩΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 19''78
18 ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΝΙΚΟΣ 98 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 19''83
19 ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΠΓΣΣ 19''85
20 ΚΟΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΣ 97 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19''86
21 ΣΑΒΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20''01
22 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 20''35
23 ΕΥΡΥΓΕΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 97 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 21''12
24 ΤΣΙΤΣΙΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 98 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21''20
25 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 97 ΓΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 21''23
26 ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 21''29
27 ΘΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 22''29
28 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 98 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 22''79
29 ΛΑΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 97 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ






800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


1 ΔΑΓΚΛΗ-ΠΑΓΚΟΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ 85 ΑΕΚ 2'04''69
2 ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 96 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2'17''59
3 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 93 ΓΑΣ. ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2'18''11
4 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 91 ΑΕΚ 2'18''48
5 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 2'22''18
6 ΣΠΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 94 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2'39''00
7 ΒΑΣΙΛΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 3'12''04






800Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ


1 ΜΙΧΑΗΛΟΒΙΤΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 97 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2'23''02
2 ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 96 ΠΓΣ 2'25''99
3 ΠΡΟΥΖΟΥ ΑΝΝΑ 96 ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΣ 2'32''30
4 ΠΡΙΦΤΗ ΑΝΝΑ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2'34''97
5 ΚΟΚΚΟΡΗ ΕΛΕΝΑ 96 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2'36''63
- ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 95 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ






ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ



ΔΕΜΕΝΕΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 68 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΚΥΡΟΣ
1 ΚΟΝΤΗ ΕΛΝΤΙ 90 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.65
2 ΜΟΡΑΝΤΙ-ΧΕΣΑΡΙ ΒΑΧΙΝΤ 95 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 6.55
3 ΨΑΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 91 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6.08
4 ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 73 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 6.01
5 ΤΣΩΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 94 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.42






800Μ ΠΑΙΔΩΝ


1 ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 97 ΑΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ 2'00''18
2 ΜΠΙΣΚΕΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 95 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2'04''09
3 ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΑΟ ΒΑΡΗΣ Ο ΑΝΑΡΓΥΡΟΥΣ 2'05''79
4 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2'09''05
5 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2'11''98
6 ΔΗΜΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 96 ΦΟΙΒΟΣ 2'20''37
7 ΒΑΖΟΥΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 96 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2'23''69
8 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 96 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2'23''72
9 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 96 ΠΓΣ 2'38''58






800Μ ΑΝΔΡΩΝ


1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 1'54''63
2 ΚΕΡΑΜΑΣ ΑΛΝΤΟ 91 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1'55''15
3 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 87 ΑΠΌ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜΗΡΑΣ 1'55''57
4 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΣ 89 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1'56''81
5 ΚΑΤΑΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 85 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 1'57''31
6 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 87 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 1'58''19
7 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 92 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1'58''50
8 ΤΣΑΙΔ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 90 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2'01''75
9 ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 2'01''76
10 ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 94 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2'02''00
11 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 78 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2'03''49
12 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 87 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2'04''33
13 ΝΤΙΜΙΤΡΟΒ ΑΝΤΙΡΑΝ 92 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2'05''46
14 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 93 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2'06''64
15 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ 92 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2'06''76
16 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΠΥΡΙΔΩΝ 92 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 2'06''87
17 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 93 ΒΕΡΟΙΑΣ 2'07''16
18 ΜΑΡΚΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 88 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2'08''54
19 ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΙΟΣ 94 ΦΟΙΒΟΣ 2'08''68
20 ΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2'09''00
21 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 91 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2'12''68
22 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 92 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2'17''51






5000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ


1 ΜΙΧΑΪΛΟΒΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 92 ΠΓΣ 17'27''01
2 ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 91 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 18'18''08
3 ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ 89 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 18'18''17
4 ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΥ ΞΕΝΙΑ 84 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 18'46''42
5 ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 91 ΠΓΣ 19'08''03
6 ΚΟΡΟΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 90 ΓΣ ΝΕΑΠ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 19'15''52
7 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 92 ΑΠΌ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΛΙΜ. 19'32''59






4Χ300Μ ΠΠΑ


3 ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΝΙΚΟΣ 97 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 2'48''05

ΜΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 98


ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 97


ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 97






1 ΜΠΟΥΝΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΣ 97 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2'36''23

ΤΖΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 97


ΔΗΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 98


ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ 97






2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 98 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2'39''43

ΠΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 97


ΜΑΡΚΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 97


ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 98







4Χ300Μ ΠΚΑ


2 ΜΑΛΤΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 98 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3'00''22

ΖΕΚΟΥ ΑΝΘΗ 97


ΔΑΡΔΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 97


ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 97






1 ΖΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 97 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2'58''92

ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 98


ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 97


ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ 97






3 ΛΑΛΙΩΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 97 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3'07''84

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 98


ΡΑΣΑΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ 97


ΜΑΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 98






Διαβάστε περισσότερα ΝΕΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Αθλητές που ξεχώρισαν

...για περισσότερους αθλητές μας πατήστε εδώ

ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και ενημερωθείτε πρώτοι για Νέα, Αποτελέσματα Αγώνων κ.α.

Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ορθή λειτουργία της. Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τα cookies που χρησιμοποιούμε.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ