ΛΙΣΤΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ - ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΕΝΤΟΣ ΣΤΑΔΙΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 16/3/2013

 

 

Οι διοργανωτές των αγώνων επισημαίνουν ότι όλοι οι αθλητές οφείλουν να επιδεικνύουν το δελτίο αθλητικής ιδιότητας στην γραμματεία των αγώνων ιατρικός θεωρημένο.Όλοι οι αθλητές οφείλουν να παραλα μβάνουν το νούμερο τους,τουλάχιστον 60 λεπτά νωρίτερα από την έναρξη του αγωνίσματος.Όσοι αθλητές προσέλθουν χωρίς να έχουν δηλώσει συμμετοχή θα αγωνιστούν εφόσον υπάρχουν κενές θέσεις και ανάλογες σειρές.

10KM ΑΝΔΡΩΝ 1σειρα ΩΡΑ:10:00"
ΒΕΡΓΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΖΕΡΒΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΝΤΖΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΣΙΤΣΙΜΠΕΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
10 ΚΜ ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ:11:00 2ρη σειρα
ΚΑΛΑΪΝΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΔΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΡΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΜΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΓΚΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΥΡΟΥΜΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
5ΚΜ ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ:12:00'' 1η ΣΕΙΡΑ
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ
ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΛΑΨΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
ΝΙΛΣΕΝ ΦΙΛΙΠ
ΔΡΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
3ΚΜ ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ:12:30'' 1η ΣΕΙΡΑ
ΚΟΥΡΜΟΥΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ
ΜΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
ΖΗΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3ΚΜ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΩΡΑ:12:45''¨1η ΣΕΙΡΑ
ΠΡΙΦΤΗ ΑΝΝΑ
ΖΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ
ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΚΟΚΚΟΡΗ ΕΛΕΝΑ
ΠΙΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ
ΚΑΞΙΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
5ΚΜ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΩΡΑ:13:00'' 1η ΣΕΙΡΑ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΝΤΙΝΑ
ΝΟΜΙΚΟΥ ΛΙΝΑ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ
ΤΖΙΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΔΑΦΝΗ
5ΚΜ ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ:13:30'' 2ρη ΣΕΙΡΑ
ΝΤΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΑΞΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ ΜΗΝΑΣ
ΜΑΡΚΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10ΚΜ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΩΡΑ:14:00'' 1ρη ΣΕΙΡΑ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΣΜΕΡΑΛΔΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ
ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΥ ΞΕΝΙΑ
10ΚΜ ΑΝΔΡΩΝ ΩΡΑ:15:00'' 3η ΣΕΙΡΑ
ΑΤΜΑΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΟΤΣΟΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΛΑΖΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Διαβάστε περισσότερα ΝΕΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Αθλητές που ξεχώρισαν

...για περισσότερους αθλητές μας πατήστε εδώ

ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και ενημερωθείτε πρώτοι για Νέα, Αποτελέσματα Αγώνων κ.α.

Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ορθή λειτουργία της. Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τα cookies που χρησιμοποιούμε.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ