Αποτελεσματα αγωνων μεγαλων αποστασεων 16 Μαρτίου 2013

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα:

3km Ανδρών

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΑΡΙΘΜ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΙΔΟΣΗ

ΓΕΝ. ΜΗΤΡΩΟΥ

ΧΡ. ΗΛΕΚΤΡ.
ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 1985 301686 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 9'26''48
ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2 9'59''81
ΖΗΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1996 330451 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3 10'09''93
ΜΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998 317662 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4 10'18''57
ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1996 318616 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5 10'20''71
ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 315335 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 6 10'29''76
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 1992 329996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 7 10'44''60
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1996 295959 ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 8 10'49''81
ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1957
ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 9 10'51''10
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1966
ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 10 12'57''17
ΚΟΥΡΜΟΥΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1960 96305 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11 13'47''61

 

3 km Γυναικών

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΑΡΙΘΜ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΙΔΟΣΗ

ΓΕΝ. ΜΗΤΡΩΟΥ

ΧΡ. ΗΛΕΚΤΡ.
ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 313828 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1 11'40''92
ΠΡΙΦΤΗ ΑΛΜΠΟΥΛΕΝΑ 1996 308410 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2 11'48''02
ΚΟΚΚΟΡΗ ΕΛΕΝΑ 1996 290917 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3 11'59''49
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 1995 324650 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4 12'20''52
ΖΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 1997 305220 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5 12'34''93
ΚΑΞΗΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΓΚΑΤΕΛΗΨΕ ΕΓΚΑΤΕΛΗΨΕ

 

5 km Ανδρών

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΑΡΙΘΜ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΙΔΟΣΗ

ΓΕΝ. ΜΗΤΡΩΟΥ

ΧΡ. ΗΛΕΚΤΡ.
ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ 1988
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 15'56''67
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1992 331584 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2 16'20''76
ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1980 203195 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3 16'46''92
ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 212406 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4 16'50''50
ΔΑΒΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1991 302719 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 5 16'52''68
ΚΑΞΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 315874 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 6 17'45''76
ΝΤΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1973 316146 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 7 18'46''28
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1972 335177 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 8 19'14''95
ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1967 330342 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 9 19'39''43
ΖΟΡΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1983 248441 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 10 19'44''88
ΔΡΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1988 323794 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 11 21'21''26
ΡΟΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 1961

12 21'42''92
ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1979

13 22'02''08
ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1979
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 14 22'02''11
ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1969 335204 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 15 22'02''19
ΝΙΕΛΣΕΝ ΦΙΛΙΠ 196
ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 16 24'06''38
ΚΛΑΨΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1978 335987 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 17 24'37''44
ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1976 331537 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 18 24'47''25
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1963

19 25'11''01
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 1947

20 33'10''59
ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 264862 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΓΚΑΤΕΛΗΨΕ ΕΓΚΑΤΕΛΗΨΕ
ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 273167 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΕΓΚΑΤΕΛΗΨΕ ΕΓΚΑΤΕΛΗΨΕ

5 km Γυναικών

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΑΡΙΘΜ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΙΔΟΣΗ

ΓΕΝ. ΜΗΤΡΩΟΥ

ΧΡ. ΗΛΕΚΤΡ.
ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994 322349 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1 20'09''72
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1976 206951 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2 20'58''55
ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΚΙΟΥΛΟΥ ΝΤΙΝΑ 1969

3 22'39''69
ΤΖΙΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1959
ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 4 24'22''12
ΝΟΜΙΚΟΥ ΛΙΝΑ 1945

5 24'27''09
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ 1976

6 26'52''22

10 km Ανδρών

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΑΡΙΘΜ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΙΔΟΣΗ

ΓΕΝ. ΜΗΤΡΩΟΥ

ΧΡ. ΗΛΕΚΤΡ.
ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 297819 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1 32'57''01
ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 1981 225701 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 2 33'06''82
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 287381 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 3 34'46''59
ΛΑΖΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1983 248445 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 4 35'48''37
ΡΑΜΑΝΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1968 144340 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 5 36'50''82
ΜΠΕΣΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1969

6 38'13''47
ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1962 104458 ΣΑΚΑ 7 38'19''07
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974
ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 8 38'26''10
ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1979 336998 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 9 39'04''23
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 1983 260348 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10 41'30''51
ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1959

11 42'21''21
ΡΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 1971

12 42'54''27
ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1963
ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ 13 43'08''02
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1978 337003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 14 43'37''27
ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1982

15 44'08''34
ΒΛΟΧΑΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1969

16 44'12''33
ΜΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1946
ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 17 44'14''20
ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976

18 46'07''30
ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1968
INTERSPORT RUNNING TEAM 19 46'34''45
ΜΟΥΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1970

20 46'58''11
ΤΣΙΤΣΙΜΠΕΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975

21 47'40''12
ΚΑΝΤΖΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1981

22 48'49''87
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 1958

23 51'07''64
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1945

24 55'09''63
ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1960
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 25 55'13''93
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950

26 55'16''68
ΒΕΡΓΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1965

27 55'58''68
ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1955

28 1:Ο1'25''43
ΚΟΤΣΟΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984
ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΗΨΕ ΕΓΚΑΤΕΛΗΨΕ

10 km Γυναικών

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΑΡΙΘΜ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΕΠΙΔΟΣΗ

ΓΕΝ. ΜΗΤΡΩΟΥ

ΧΡ. ΗΛΕΚΤΡ.
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ 1964

ΕΓΚΑΤΕΛΗΨΕ ΕΓΚΑΤΕΛΗΨΕ

 

 

Διαβάστε περισσότερα ΝΕΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Αθλητές που ξεχώρισαν

...για περισσότερους αθλητές μας πατήστε εδώ

ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και ενημερωθείτε πρώτοι για Νέα, Αποτελέσματα Αγώνων κ.α.

Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ορθή λειτουργία της. Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τα cookies που χρησιμοποιούμε.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ