Αποτελέσματα ΠΠΒ - ΠΚΒ διασυλλογικού πρωταθλήματος

Τα αποτελέσματα του διασυλλογικού πρωταθλήματος ΠΠΒ-ΠΚΒ μπορείτε να τα δείτε παρακάτω:

60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΡΟΒΑΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.40
2 ΜΑΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000 ΑΣΞ ΔΟΥΚΑ 10.70
3 ΓΙΟΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2000 ΣΑΚΑ 10.80
4 ΜΑΡΟΥΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2000 ΑΣΞ ΔΟΥΚΑ 10.80
5 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2000 ΑΣΞ ΔΟΥΚΑ 10.90
6 ΔΕΜΕΝΑΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11.00
7 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12.30
8 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΛΤΕΙΑ 2000 ΣΑΚΑ 12.80
9 ΓΕΡΟΝΤΙΔΗ ΑΘΗΝΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 13.20
























60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΣΑΚΑ 9.30
2 ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.00
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.40
4 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 14.20












VORTEX ΠΒΚ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2000 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 36.27
2 ΝΑΟΥΜ ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 32.60
3 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 32.58
4 ΚΑΡΑΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 32.44
5 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΡΑΣΜΙΑ 2000 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 29.79
6 ΧΙΩΤΕΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 28.61
7 ΣΤΕΦΑ ΝΤΟΡΙΑΝΑ 2001 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 26.87
8 ΜΠΑΡΜΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2001 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 24.63
9 ΤΣΑΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 24.38
10 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23.55
11 ΣΙΝΑ¨Ι¨ΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.24
12 ΜΠΑΚΛΑΓΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 21.64
13 ΜΠΟΜΠΟΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 19.99
14 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 19.81
15 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΛΙΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 15.91
16 ΣΑΡΡΗ ΕΛΕΝΗ 2000 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 15.54
17 ΚΑΠΕΡΝΕΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 11.48












VORTEX ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΑΛΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 42.50
2 ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 37.52
3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2000 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 35.13
4 ΣΚΟΠΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 34.50
5 ΑΞΑΡΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 33.15
6 ΚΑΠΕΤΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2001 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 29.41
7 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 28.01
8 ΣΙΝΑΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 27.70
9 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 27.63
10 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2001 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 22.99
11 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 15.80
12 ΦΟΥΡΤΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 13.13
13 ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 10.30
























ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΙΑΤΡΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 2000 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4.63
2 ΤΣΕ ΜΑΝΙΑ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.37
3 ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.23
4 ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2000 ΑΕΚ 4.19
5 ΔΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.08
6 ΣΙΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.05
7 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.04
8 ΝΤΖΕΡΕΜΕ ΑΝΝΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.04
9 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ 2000 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 3.96
10 ΚΟΛΙΓΙΑΝΝΗ ΑΙΓΛΗ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.94
11 ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.93
12 ΚΕΧΡΗ ΗΡΙΑ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.86
13 ΣΕΡΒΗ ΑΘΗΝΑ 2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 3.82
14 ΖΥΜΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3.74
15 ΚΑΠΕ ΝΕΦΕΛΗ 2000 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 3.69
16 ΣΟΥΤΑ ΑΘΗΝΑ 2001 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3.66
17 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2001 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 3.65
18 ΠΑΓΟΥΝΗ ΑΝΤΙΓΩΝΗ 2001 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 3.54
19 ΓΚΙΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3.50
20 ΘΕΟΧΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2001 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 3.49
21 ΓΚΑΡΤΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.41
22 ΧΑΒΡΟΥΖΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2000 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3.38
23 ΛΥΚΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓ. 3.37
24 ΚΟΥΤΕΛΕΚΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3.35
25 ΚΑΠΕΤΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 3.33
26 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2001 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3.22
27 ΠΙΤΣΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3.16
28 ΝΤΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 3.09
29 ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΒΕΛΟΣ ΦΑΛΗΡΟΥ 2.96
30 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.94
31 ΒΕΚΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2.94
32 ΚΑΡΑΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2.91
33 ΡΟΥΝΤΑ ΝΤΑΝΙΕΛΑ 2000 ΒΕΛΟΣ ΦΑΛΗΡΟΥ 2.85
34 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓ. 2.85
35 ΤΣΙΑΝΙΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓ. 2.79
36 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΙΡΑ 2000 ΒΕΛΟΣ ΦΑΛΗΡΟΥ 2.77
37 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 2.76
38 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓ. 2.72
39 ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000 ΒΕΛΟΣ ΦΑΛΗΡΟΥ 2.66
40 ΚΡΕΟΥΣΗ ΦΙΛΑΡΕΤΗ 2001 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓ. 2.64
41 ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΗΛΙΑΝΝΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2.23
42 ΡΟΜΠΟΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2001 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓ. 1.81
















































4Χ60Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΙΜΠΡΗ ΑΘΑΝ-ΚΑΠΠΟΥ ΕΜΜ. 2000-2000 ΣΑΚΑ 32.70
ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ Ν.-ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜ. 2000-2000
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚ.-ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗ ΔΗΜ. 2001-2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 33.00
ΠΡΟΒΑΤΑ ΠΑΝ.-ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΜΜ. 2000-2001
3 ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ Σ.-ΤΣΕ ΓΕΣΘ. 2000-2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 33.10
ΧΑΛΑ ΕΥΑΓ.-ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝ. 2000-2000
4 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛ.-ΜΑΡΟΥΔΑ Φ. 2000-2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 33.50
ΜΑΟΥΝΗ ΔΕΣΠ.-ΣΕΡΒΗ Β. 2000-2000
5 ΝΤΖΕΡΕΜΕ ΑΝΝΑ-ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΗ Α. 2001-2001 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛΛ. 34.80
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΙΔ.-ΔΕΜΕΝΕΓΑ ΒΑΣ. 2000-2000
6 ΠΙΤΣΙΚΟΥ Δ.-ΑΝΔΡΕΑΔΗ Ν. 2001-2001 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 36.30
ΣΕΡΦΙΩΤΗ ΕΥΑ.-ΔΡΙΤΣΑ ΕΥΓ. 2001-2001
7 ΛΟΥΚΑ ΑΝΑΣΤ.-ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΑΓΓ. 2001-2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 36.80
ΚΑΡΑΛΗ Ν.-ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓ. 2001-2001
8 ΑΔΑΜΗ ΕΛΠ.-ΝΤΑΛΛΑ ΒΑΣ. 2001-2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 37.20
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΡ.-ΓΚΙΚΑ ΔΗΜ. 2000-2000
9 ΛΑΒΟΥΤΑ ΖΑΦ.- ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΟΥ Γ. 2001-2001 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 37.40
ΛΥΚΟΥΡΗ ΧΡ.- ΓΚΑΡΗ Β. 2001-2001
























4Χ60Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΟΡΜΠΙΖΟ ΚΡΙΣΤ-ΜΠΟΜΠΟΤΗΣ Σ. 2000-2000 ΣΑΚΑ 32.30
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ Γ.- ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2000-2000
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Λ.- ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Δ. 2000-2001 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 32.50
ΧΑΡΕΑΣ Α.-ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΟΣ Π. 2001-2000
3 ΜΠΙΛΙΟΣ Χ.- ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗΣ Η. 2000-2000 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛΛ. 32.70
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Ν.- ΧΑΛΕΛΛΗΣ Γ. 2000-2001
4 ΡΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝ.- ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. 2001-2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 33.50
ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΔΗΜ.- ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝ. 2000-2000
5 ΚΥΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ- ΑΖΑΡΛΗΣ ΑΛ. 2001-2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 34.10
ΛΥΡΙΤΣΗΣ Β.- ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 2000-2000
6 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ Π.- ΦΛΩΚΑΣ Α. 2000-2000 ΙΛΗΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 37.30
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Π.- ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2000-2000
























1000Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3,03,1
2 ΜΑΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3,11,6
3 ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 3,15,7
4 ΜΕΛΙΣΙΩΡΗΣ ΦΩΤΗΣ 2001 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 3,19,5
5 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 3,22,2
6 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 3,24,6
7 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2000 ΓΣ ΙΛΙΣΟΣ 3,29,4
8 ΔΟΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3,31,1
9 ΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3,31,9
10 ΦΛΟΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2001 ΓΑΣ ΙΛΙΣΙΟΣ 3,32,2
11 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 3,34,5
12 ΛΟΙΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3,45,0
13 ΚΑΒΑΛΛΙΕΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3,45,3
14 ΚΙΤΣΙΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2001 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 3,52,6
15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3,54,4
16 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ 2000 ΑΕΚ 3,55,8

 

ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 4.95
2 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2000 ΑΣΞ ΔΟΥΚΑ 4.75
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΚΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.34
4 ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2000 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡ. 4.31
5 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.24
6 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΕΚ 4.19
7 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.03
8 ΧΑΡΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.00
9 ΤΖΕΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.86
10 ΣΚΑΛΟΣ-ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.76
11 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 3.70
12 ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2001 ΑΣΞ ΔΟΥΚΑ 3.59
13 ΚΟΥΤΕΛΕΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3.57
14 ΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.52
15 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 2001 ΑΣΞ ΔΟΥΚΑ 3.48
16 ΔΟΥΔΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3.44
17 ΚΑΡΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3.40

 

60Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ 2000 ΣΑΚΑ 8.30
2 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2000 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 8.40
3 ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΖΩΗ 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8.60
4 ΑΛΜΠΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 2000 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡ. 8.70
5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8.70
6 ΡΟΥΜΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 8.80
7 ΜΕΤΑ¨Ι¨ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 8.90
8 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ 2000 ΑΣΞ ΔΟΥΚΑ 8.90
9 ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 9.00
10 ΜΠΑΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9.00
11 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΣΤΕΛΛΑ 2000 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 9.20
12 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ 2001 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 9.20
13 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΗ ΑΝΝΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 9.20
14 ΑΔΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 9.30
15 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2000 ΑΕΚ 9.40
16 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΟΛΓΑ 2000 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 9.40
17 ΔΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9.50
18 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 9.50
19 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΝΕΦΕΛΗ 2001 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 9.60
20 ΔΕΚΑΖΟΥ ΣΟΦΙΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 9.60
21 ΛΟΥΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 9.70
22 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 9.80
23 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 9.80
24 ΡΟΥΣΣΕΑ ΡΕΑ 2000 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 9.80
25 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 2001 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 9.80
26 ΤΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΕΚ 9.90
27 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2001 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 10.00
28 ΓΕΡΟΝΤΙΔΗ ΕΛΕΑΝΗ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10.10
29 ΛΙΝΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 10.10
30 ΦΛΩΡΑΚΗ ΑΛΚΜΗΝΗ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10.10
31 ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10.30
32 ΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΤΙΝΗ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10.50
33 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 2001 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 10.50
34 ΣΑΛΜΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2000 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 10.60
35 ΦΑΚΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 11.10
36 ΑΛΛΟΓΔΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11.60

 

60Μ ΠΚΒ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.40
2 ΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 8.60
3 ΔΡΑΓΑΝΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ 2000 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 8.80
4 ΤΣΙΜΠΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2000 ΣΑΚΑ 8.90
5 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΒΑΛΙΑ 2000 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 9.30
6 ΣΕΡΦΙΩΤΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 2001 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 9.40
7 ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΝΝΑ 2001 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.50
8 ΑΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9.60
9 ΚΛΕΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.60
10 ΚΤΕΝΙΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.70
11 ΠΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 9.80
12 ΣΤΡΑΒΟΠΟΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10.00
13 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 10.10
14 ΛΥΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10.10
15 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.10
16 ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.30
17 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2000 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 10.40
18 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2001 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ 10.80
19 ΣΑΣΣΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓ. 11.50

 

60Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΣΑΚΑ 7.80
2 ΚΑΜΙΤΣΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2000 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 8.10
3 ΟΡΜΠΙΖΟ ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ 2000 ΣΑΚΑ 8.30
4 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8.30
5 ΜΠΙΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 8.40
6 ΤΣΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 8.40
7 ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 8.50
8 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 8.60
9 ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 8.60
10 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΓΣ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ ΒΕΛΟΣ 8.80
11 ΚΟΜΟΥΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8.80
12 ΤΣΙΣΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 2001 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 8.80
13 ΕΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8.90
14 ΚΥΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 8.90
15 ΦΟΥΣΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 8.90
16 ΜΙΧΑΛΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 9.10
17 ΤΣΟΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 9.10
18 ΠΙΛΤΣ ΚΡΙΣΤΟΦ 2001 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.20
19 ΖΑΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2001 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.30
20 ΜΑΑΙΣΤΡΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 2001 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 9.30
21 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.50
22 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 9.60
23 ΚΑΒΟΥΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001 ΑΕΚ 9.90
24 ΒΡΕΖΟΝΙ ΟΡΕΝΤΟ 2001 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡ. 10.00
25 ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 10.30
26 ΜΑΡΟΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 10.50
27 ΒΑΡΒΕΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2000 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 10.60
28 ΓΚΑΡΑΜΠΛΙΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΕΚ 11.10

 

150Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 20.40
2 ΑΛΙΜΠΑΡΑΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000 ΣΑΚΑ 20.50
3 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 21.00
4 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 21.00
5 ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 21.50
6 ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.60
7 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2000 ΑΣΚΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΙΟΛΙΑΣ 21.70
8 ΧΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 21.70
9 ΚΑΠΠΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2000 ΣΑΚΑ 21.80
10 ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 21.90
11 ΒΡΕΝΟΖΗ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ 2001 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 22.10
12 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.20
13 ΓΚΑΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓ. 22.30
14 ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22.40
15 ΒΟΥΤΣΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 22.60
16 ΦΕΚΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 2000 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 22.60
17 ΑΡΕΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 22.70
18 ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22.70
19 ΔΡΙΤΣΑ ΤΖΕΝΗ 2001 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.80
20 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.90
21 ΜΠΟΥΡΝΕΝΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 23.40
22 ΛΑΣΠΑΤΖΗ ΝΕΦΕΛΗ 2000 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 23.50
23 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 2000 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 23.50
24 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΣ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 23.60
25 ΤΣΑΝΤΡΙΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23.70
26 ΒΕΚΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 24.00
27 ΔΑΜΙΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 24.00
28 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2001 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓ. 24.40
29 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 24.40
30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΛΑΙΑ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28.90

 

150Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΥΡΙΤΣΗΣ ΒΙΚΤΩΡ 2000 ΠΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 19.90
2 ΠΙΠΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 19.90
3 ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 20.00
4 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 20.00
5 ΜΠΟΜΠΟΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2000 ΣΑΚΑ 20.30
6 ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 20.50
7 ΚΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚ. 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20.70
8 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.80
9 ΝΤΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΣΑΚΑ 21.40
10 ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.40
11 ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡ&ΜΕΣΟΓ. 21.80
12 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡ&ΜΕΣΟΓ. 22.00
13 ΠΕΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡ&ΜΕΣΟΓ. 22.50
14 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 22.70
15 ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 24.70
16 ΚΥΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡ&ΜΕΣΟΓ. 24.90
17 ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡ&ΜΕΣΟΓ. 25.60
18 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡ&ΜΕΣΟΓ. 27.60

 

1000Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΦΙΛΝΤΙΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2000 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 3,29,2
2 ΤΣΑΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2000 ΑΚΟΛΕΙΒΑΔΙΑΣ 3,29,5
3 ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3,30,8
4 ΧΑΝΤΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3,35,3
5 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 3,36,8
6 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3,37,6
7 ΔΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2000 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3,39,7
8 ΘΕΟΦΥΛΛΙΔΟΥ ΡΕΑ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3,52,9
9 ΤΑΜΒΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3,53,7
10 ΔΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3,55,0
11 ΤΣΕΤΣΙΛΑ ΖΩΗ 2000 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 3,58,8
12 ΛΑΒΟΥΤΑ ΖΑΦΙΡΕΙΑ 2001 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 4,10,5
13 ΖΑΜΚΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΣΑΚΑ 4,14,7
14 ΚΑΙΜΑΚΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 4,15,1
15 ΛΑΖΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 4,15,1
16 ΠΑΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4,15,4

Διαβάστε περισσότερα ΝΕΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Αθλητές που ξεχώρισαν

...για περισσότερους αθλητές μας πατήστε εδώ

ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και ενημερωθείτε πρώτοι για Νέα, Αποτελέσματα Αγώνων κ.α.

Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ορθή λειτουργία της. Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τα cookies που χρησιμοποιούμε.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ