Αποτελέσματα διασυλλογικού πρωταθλήματος

Παρακάτω μπορείτε να δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΑΣΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12.45
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 7.90
3 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6.80
4 ΤΣΑΛΑΠΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 6.80
5 ΚΡΙΝΑ ΜΑΡΙΝΑ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 6.17

















































100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΟΥΤΣΙΝΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1994 ΑΓ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 16.04
2 ΡΗΓΑ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 1996 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 16.24
3 ΣΚΕΥΗ ΔΑΝΑΗ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 16.34
4 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΠΓΣ 16.44
5 ΜΑΡΟΥΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1989 ΠΑΟ 16.52




































110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 14.91
2 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1988 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 15.98
3 ΤΣΟΥΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1994 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 15.99
4 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 17.85
























ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10.90
























400Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛΛ. 60.14
2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 60.99
3 ΤΣΙΩΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 ΠΓΣ 61.52
4 ΦΩΤΟΥΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1997 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 63.78
5 ΣΙΑΚΑΡΑ ΜΑΙΡΗ 1997 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 64.27
6 ΡΑΣΣΑΝΗ ΧΡΥΣΑΛΕΝΙΑ 1997 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 64.49
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛΛ. 65.26
8 ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1996 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 66.00
9 ΜΑΘΙΟΥ ΔΑΝΑΗ 1997 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 67.34
10 ΔΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛΛ. 69.80
11 ΣΑΡΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛΛ. 70.25
12 ΛΑΛΙΩΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1997 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 70.62
























400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΟΥΠΕΛ ΛΥΔΙΑ 1989 ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 59.81
2 ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 62.45
3 ΜΑΝΔΗΛΑ ΔΑΦΝΗ 1989 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛΛ. 63.08
4 ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 63.12
5 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 63.59
6 ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 1983 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 63.89
7 ΤΣΙΜΠΡΙΚΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 70.22




































400Μ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΛΑΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1996 ΠΓΣ 52.71
2 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1997 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 53.00
3 ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 53.02
4 ΜΠΑΡΟΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1996 ΠΓΣ 53.13
5 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1996 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 53.26
6 ΣΕΓΡΕΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1996 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 53.82
7 ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1996 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 53.95
8 ΔΙΒΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 54.27
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 54.70
10 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1997 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 55.07
11 ΑΝΔΡΙΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΑΕΚ 55.35
12 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΑΕΚ 55.98
13 ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 56.26
14 ΒΑΝΑΚΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 56.36
15 ΝΤΟΚΟΣ ΕΜΜΑΒΟΥΗΛ 1997 ΣΑΚΑ 56.69
16 ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 56.77
17 ΜΠΟΥΝΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΣ 1997 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 56.81
18 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 57.56
19 ΛΟΥΜΑΝΙ ΕΡΙΟΝ 1997 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 58.71

 

400Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 49.97
2 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΣΑΚΑ 50.37
3 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 50.89
4 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛΛ 51.35
5 ΠΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1984 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51.37
6 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1995 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 51.60
7 ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 52.36
8 ΑΛΑΤΣΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1992 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ 52.91
9 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1992 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛΛ 53.21
10 ΚΥΝΗΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1988 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 54.09
11 ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1993 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 54.18
12 ΔΑΡΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΟΣ 1989 ΑΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 54.80
13 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 56.65
14 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 56.70
15 ΡΟΥΣΑΚΟΒ ΡΟΜΑΝ 1994 ΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΟΛΥΜΠ. Χ. 58.20
16 ΚΑΤΣΑΙ ΖΙΓΙΑ 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 58.81












300Μ ΠΚΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 44.19
2 ΜΑΓΓΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1998 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 44.72
3 ΚΟΥΡΙΑΝΙΔΗ ΕΛΛΗ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 45.60
4 ΖΟΥΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1999 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 45.83
5 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΙΑ 1998 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛΛ 46.47
6 ΔΡΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 46.94
7 ΡΟΜΠΕΡΤΣ ΕΛΕΝΗ 1998 ΠΓΣ 47.03
8 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 47.25
9 ΚΑΛΟΥΠΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΗ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 47.57
10 ΑΓΟΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛΛ 47.77
11 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1998 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 47.90
12 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 1998 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 47.92
13 ΜΑΧΙΑ ΑΡΙΑΔΝΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48.34
14 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΣΑΚΑ 49.35
15 ΤΖΙΡΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛΛ 49.81
16 ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗ ΕΒΙΝΑ 1999 ΣΑΚΑ 50.06
17 ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΜΑΡΙΣΟΦΙ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛΛ 50.31
18 ΤΖΙΡΑΝΗ ΑΝΝΑ
ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛΛ 52.15
19 ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 54.20
























300Μ ΠΠΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΗΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 38.40
2 ΣΤΕΦΑΝ ΦΛΟΡΙΑΝ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 38.67
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΣΑΚΑ 38.94
4 ΧΑΦΗΣ ΝΙΚΟΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 39.58
5 ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 40.23
6 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 40.43
7 ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1998 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 40.62
8 ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΠΓΣΣ 41.05
9 ΡΑΠΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 41.23
10 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 41.24
11 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 41.51
12 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΦΩΤΗΣ 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 41.56
13 ΝΑΝΙΣΚΥ ΦΟΙΒΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 42.18
14 ΜΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 43.15
15 ΣΠΙΤΑΛΙΩΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 43.71
16 ΣΤΕΦΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1998 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 44.57
17 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 45.24
18 ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗ ΕΒΙΝΑ 1999 ΣΑΚΑ 50.06
19 ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΜΑΡΙΣΟΦΙ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΠΑΛΛ 50.31

 

600Μ ΠΠΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 1,26,49
2 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1,29,79
3 ΜΗΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΣΑΚΑ 1,30,27
4 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1998 ΣΠ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1,36,66
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1998 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1,37,01
6 ΓΙΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1,37,13
7 ΡΟΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 1,39,95
8 ΝΑΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1998 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 1,40,95
9 ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1999 ΓΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 1,43,08
10 ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1999 ΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 1,48,87
11 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 1,58,55
12 ΛΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΓΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 2,03,31










600Μ ΠΚΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΣΑΚΑ 1,38,90
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1,44,14
3 ΜΑΚΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1,44,67
4 ΦΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1,49,86
5 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΟΒΗ 1999 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1,53,40
6 ΚΑΚΟΥΡΗ ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1,53,45
7 ΚΑΤΣΑΓΚΟΛΗ ΛΥΔΙΑ 1999 ΓΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 2,02,30
8 ΡΕΚΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2,02,75










ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΡΜΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 1998 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.99
2 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 5.48
3 ΛΙΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 1998 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.34
4 ΚΩΣΤΑΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1998 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.31
5 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 5.14
6 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 4.89
7 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.71
8 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1998 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4.69
9 ΒΑΛΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 4.65
10 ΖΕΜΙΑΝΑΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΚΤΩΡ 1999 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 3.20










100Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12.88
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1997 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 13.03
3 ΔΙΓΓΕΛΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13.08
4 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1997 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 13.09
5 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1997 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.11
6 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 13.19
7 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13.23
8 ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 13.24
9 ΠΑΥΛΑΚΗ ΦΑΝΗ 1996 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 13.28
10 ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.51
11 ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1996 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 13.63
12 ΤΣΙΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.65
13 ΠΗΔΟΥΛΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 1997 ΠΓΣ 13.67
14 ΓΙΑΛΕΨΟΥ ΧΑΡΑ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.69
15 ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14.05
16 ΣΕΤΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1997 ΟΛΥΜΠ. ΚΗΦΙΣΙΑ 14.07
17 ΛΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1996 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.32
18 ΚΟΥΚΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1996 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 14.41
19 ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ 1997 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.58
20 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1996 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14.64
21 ΡΕΤΣΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 1997 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.70
22 ΚΕΝΤΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1996 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 14.87
23 ΛΑΜΠΙΡΗ ΑΘΗΝΑ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 15.08
24 ΞΥΝΟΓΑΛΑ ΜΥΡΤΩ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 15.41
25 ΤΣΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤ. 15.95










100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΑΔΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 1977 ΑΕΚ 12.70
2 ΓΚΟΤΣΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1995 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 13.08
3 ΤΣΙΚΛΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1994 ΟΣΦΠ 13.19
4 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1986 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 13.19
5 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 13.28
6 ΣΤΟΥΠΕΛ ΛΥΔΙΑ 1989 ΑΓΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 13.37
7 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1993 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13.44
8 ΔΕΛΛΗΓΙΑΝΝΗ ΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.48
9 ΚΑΤΣΙΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 13.55
10 ΒΕΛΟΝΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.61
11 ΜΑΡΟΥΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1989 ΠΑΟ 13.62
12 ΔΗΜΟΥ ΖΩΗ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 13.64
13 ΓΚΑΛΗΜΑΝΑ ΖΩΗ 1991 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13.76
14 ΡΟΥΠΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14.17
15 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΑΝΑΗ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 14.52





ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΙΚΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1997 ΣΑΚΑ 6.42
2 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1996 ΠΑΟ 6.16
3 ΤΣΑΠΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 6.13
4 ΡΙΖΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1996 ΠΑΟ 6.08
5 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.93
6 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 5.64
7 ΤΣΟΡΗΣ ΖΥΜΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1996 ΣΑΚΑ 5.35
8 ΜΑΝΙΣΚΙ ΔΑΝΙΗΛ 1997 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.13










100Μ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.38
2 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.47
3 ΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1996 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 11.47
4 ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.54
5 ΜΠΑΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.66
6 ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΚΙΜΩΝ 1996 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 11.77
7 ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 11.77
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΠΓΣΣ 11.78
9 ΖΟΥΡΜΑΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1996 ΟΣΦΠ 11.86
10 ΛΕΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.88
11 ΠΑΠΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1996 ΠΓΣΣ 11.89
12 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1996 ΠΓΣΣ 11.96
13 ΤΣΙΡΟΥΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.22
14 ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1997 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 12.41
15 ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1996 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΟΥ 12.45
16 ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.46
17 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.47
18 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.47
19 ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1997 ΑΕΚ 12.70
20 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1996 ΠΓΣΣ 12.72
21 ΒΑΤΙΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.74





100Μ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 10.60
2 ΛΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 10.87
3 ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΜΑΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 10.98
4 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1987 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗ 11.03
5 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.15
6 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11.26
7 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1992 ΠΓΣΣ 11.27
8 ΦΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1989 ΑΓΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 11.41
9 ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.55
10 ΠΡΟΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1994 ΠΓΣΣ 11.61
11 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 1992 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11.63
12 ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1997 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 11.66
13 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 11.69
14 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992 ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 11.72
15 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1981 ΠΑΟ 11.73
16 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1986 ΟΣΦΠ 11.78
17 ΓΑΒΑΛΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1992 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.78
18 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.85
19 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1992 ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 11.85
20 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1992 ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 11.85
21 ΚΥΝΗΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1988 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.89
22 ΚΟΤΣΙΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 1984 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.97
23 ΚΟΝΤΟΖΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΠΓΣΣ 12.05
24 ΜΑΓΓΟΣ ΘΩΜΑΣ 1990 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 12.06
25 ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1991 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12.12
26 ΧΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.19
27 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1989 ΓΟ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 12.21
28 ΣΤΑΥΡΕ ΝΙΚΟ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.24
29 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1994 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 12.26
30 ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1984 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 12.28
31 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1995 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.31
32 ΛΑΣΚΑ ΒΑΣΙΛΗΣ 1987 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 12.32
33 ΧΑΛΑΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.34
34 ΜΠΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1993 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.35
35 ΤΖΕΝΕΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1983 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.41
36 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1991 ΠΓΣΣ 12.42
37 ΔΟΥΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1994 ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 12.49
38 ΚΑΣΦΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1979 ΤΡΙΤΩΝ 12.51
39 ΚΟΥΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.52
40 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1971 ΓΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 12.53
41 ΠΡΕΚΑΤΖΟΥΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 12.61
42 ΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.65
43 ΣΙΜΩΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1984 ΕΡΜΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 12.83
44 ΖΑΧΑΡΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1974 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.91
45 ΤΣΑΓΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1980 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13.03
46 ΔΑΡΕΜΑΣ ΝΙΚΟΣ 1992 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13.04
47 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1969 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.93

1500Μ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΕΤΣΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4,22,74
2 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 4,31,96
3 ΖΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4,32,18
4 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4,34,16
5 ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ ΙΑΣΩΝ 1997 ΓΣ ΓΛΥΔΑΦΑΣ 4,36,51
6 ΠΑΒΕΛ ΑΝΔΡΕΙ-ΕΔΟΥΑΡΔ 1997 ΠΓΣ 4,39,82
7 ΖΗΛΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1997 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4,49,53
8 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5,02,98










1500Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 1997 ΠΓΣΣ 5,01,31
2 ΚΟΚΑΛΙΑΡΗ ΜΥΡΤΩ 1996 ΠΓΣΣ 5,09,80
3 ΜΕΤΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 1996 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5,13,84
4 ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 1997 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5,15,28
5 ΚΟΚΚΟΡΗ ΕΛΕΝΗ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5,15,36
6 ΖΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5,19,24
7 ΠΡΙΦΤΗ ΑΛΜΠΟΥΛΕΝΑ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5,29,54
8 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1996 ΠΓΣΣ 5,42,43
9 ΚΟΝΤΟΜΙΧΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΣΑΚΑ 5,56,25










1500Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1991 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3,58,01
2 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΓΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 4,05,01
3 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1990 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4,10,29
4 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΣΙΑΣ 4,13,39
5 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1989 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4,22,53
6 ΚΑΞΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4,24,34
7 ΜΑΝΟΥΣΑΚΑΣ ΜΗΝΑΣ 1992 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4,25,09
8 ΑΡΕΘΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1983 ΓΟ ΠΑΛΑΣΚΑ 4,26,45
9 ΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4,28,61
10 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1992 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4,46,54
11 ΠΑΝΤΟΥΛΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1988 ΑΓΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 4,53,51
12 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1992 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ. ΝΙΚΑΙΑΣ 5,06,41










80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΑΝΤΑ ΚΛΕΑΝΘΗ 1998 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 12.16
2 ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 1999 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.89
3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1999 ΣΑΚΑ 12.97
4 ΤΣΑΟΥΤΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 1998 ΣΑΚΑ 13.31
5 ΚΑΝΟΝΗ ΦΑΝΗ 1999 ΣΑΚΑ 13.50
6 ΖΑΝΝΑ ΜΙΝΑ 1998 ΣΑΚΑ 13.66
7 ΚΟΤΑΝΙΤΗ ΦΑΙΗ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 13.80
8 ΞΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 15.45










400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 1997 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 65.40
2 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1996 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 66.08
3 ΜΑΝΔΗΛΑ ΔΑΦΝΗ 1989 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 67.69
4 ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 68.41










400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1993 ΠΓΣ 57.22
2 ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΑΣΑΘΗ ΝΟΔΩΡΟΣ 57.52
3 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1994 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 59.12
4 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΣΑΚΑ 59.69
5 ΜΠΕΝΤΑΙ ΤΖΙΝΟ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 63.23





1000Μ ΠΚΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1998 ΓΓΣ 3,10,18
2 ΛΙΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ 1998 ΣΠ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 3,11,58
3 ΚΑΙΣΑΡΗ ΑΛΕΞ 1998 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3,14,78
4 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 3,15,98
5 ΜΠΑΛΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3,17,25
6 ΚΟΥΒΑΤΣΗ ΧΡΥΣΑ 1998 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3,22,29
7 ΘΕΟΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3,22,43
8 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1999 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3,23,91
9 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3,29,45
10 ΜΠΟΦΙΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1998 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 3,29,80
11 ΜΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3,37,17
12 ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1999 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3,42,95
13 ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4,14,96















ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΙΧΕΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1998 ΑΓΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 5.19
2 ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.03
3 ΖΑΝΝΑ ΜΙΝΑ 1998 ΣΑΚΑ 4.89
4 ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.85
5 ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.82
6 ΡΑΧΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.71
7 ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1999 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 4.59
8 ΠΑΣΙΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 4.39
9 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΘΕΛΞΙΝΟΗ 1999 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4.22
10 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 4.21
11 ΧΑΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 4.09
12 ΚΑΤΣΑΓΚΟΛΗ ΛΥΔΙΑ 1999 ΑΓΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 4.08
13 ΤΣΑΟΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 1998 ΣΑΚΑ 3.99















1000Μ ΠΠΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΠΓΣΣ 2,38,83
2 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2,42,40
3 ΒΕΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2,49,03
4 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΘΟΣ 1998 ΠΓΣΣ 2,51,34
5 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2,53,42
6 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2,57,76
7 ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2,57,99
8 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1998 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 3,01,07
9 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1998 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3,07,04
10 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3,09,79
11 ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3,10,48
12 ΚΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3,13,24
13 ΣΙΜΟΣ ΡΗΓΑΣ 1999 ΣΑΚΑ 3,15,10
14 ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 3,15,61
15 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3,22,37
16 ΣΑΡΑΝΤΕΛΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 3,22,79





ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.25
2 ΣΕΚΟΥ ΑΝΘΗ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5.11
3 ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4.66
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 1996 ΣΕΓΑΣ 4.32
5 ΤΣΩΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1997 ΣΑΚΑ 4.27










200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΠΓΣΣ 27.10
2 ΤΣΙΚΛΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1994 ΟΣΦΠ 27.29
3 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ

27.47
4 ΔΕΛΛΗΓΙΑΝΗ ΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 27.63
5 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1993 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 27.89
6 ΔΗΜΟΥ ΖΩΗ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 27.98
7 ΚΑΤΣΙΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 28.15
8 ΒΕΛΟΝΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28.23
9 ΖΑΧΑΡΙΑ ΛΙΖΑ 1995 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 28.38
10 ΤΣΙΚΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 28.68
11 ΓΚΑΛΗΜΑΝΑ ΖΩΗ 1991 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 28.96
12 ΖΑΦΩΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1985 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 29.70
13 ΚΑΞΗΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 32.07










200Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΛΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 26.45
2 ΔΙΓΓΕΛΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 27.37
3 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 27.74
4 ΣΙΑΚΑΡΑ ΜΑΙΡΗ 1997 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 28.03
5 ΓΕΡΜΕΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1997 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 28.18
6 ΤΣΙΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28.55
7 ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 1997 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 28.70
8 ΦΩΤΟΥΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1997 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 28.71
9 ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 28.92
10 ΣΕΤΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1997 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 28.94
11 ΜΑΝΩΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1996 ΠΓΣ 29.15
12 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 29.29
13 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗ ΠΟΛΛΥ 1996 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 29.31
14 ΚΛΕΤΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1997 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡ. 29.43
15 ΜΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1997 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 29.96
16 ΔΑΡΔΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 30.42
17 ΔΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 31.29
18 ΤΣΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤ. 33.41
19 ΤΖΙΤΖΙΦΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1996 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤ. 34.92










200Μ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΕΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.80
2 ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1996 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 23.81
3 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1996 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 23.89
4 ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 23.96
5 ΤΣΟΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΑΕΚ 24.20
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 24.27
7 ΜΕΝΣΑ ΜΑΙΚΛ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 24.30
8 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΑΕΚ 24.31
9 ΖΟΥΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1997 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 24.36
10 ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 24.41
11 ΔΙΒΑΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 24.79
12 ΜΠΟΥΝΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΣ 1997 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 24.85
13 ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1997 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 24.99
14 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΦ 25.32
15 ΒΑΝΑΚΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 25.43
16 ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1997 ΑΕΚ 25.67
17 ΜΑΚΡΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1997 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 25.75
18 ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1997 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 25.79
19 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 26.08
20 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 26.14















200Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1988 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22.39
2 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 22.60
3 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1992 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23.39
4 ΚΙΜΠΕΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1993 ΠΑΟ 23.52
5 ΤΥΡΝΑΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23.77
6 ΔΑΡΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΟΣ 1989 ΑΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 23.78
7 ΑΛΑΤΣΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1992 ΒΕΛΟΣ ΠΦ 23.84
8 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 1992 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 24.17
9 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1992 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 24.21
10 ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1992 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24.23
11 ΚΥΝΗΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1988 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 24.26
12 ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1991 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 24.39
13 ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1993 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 24.55
14 ΧΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24.88
15 ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1984 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 25.14
16 ΣΤΑΥΡΕ ΝΙΚΟΣ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 25.24
17 ΛΑΣΚΑ ΒΑΣΙΛ 2007 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 25.28
18 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1994 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 25.46
19 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 25.46
20 ΧΑΛΑΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 25.52
21 ΠΡΕΚΑ ΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25.63
22 ΛΑΤΖΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 25.67
23 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25.72
24 ΜΠΑΤΖΑΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1984 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 26.02
25 ΜΠΕΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1993 ΓΣ ΚΑΛΙΘΕΑΣ 26.53
26 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1975 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 27.00
27 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1992 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 27.79
28 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1969 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28.35










150Μ ΠΚΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 1998 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 20.16
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2000 ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 20.43
3 ΓΕΡΑΣΙΜ ΑΛΕΞΙΑ 1998 ΠΓΣ 20.82
4 ΣΠΙΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 20.87
5 ΜΑΛΤΑ ΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.98
6 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 21.17
7 ΠΛΑΝΑΚΗ ΜΥΡΙΑΜ 1998 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.28
8 ΓΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 21.43
9 ΒΑΤΡΙΚΑ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 21.45
10 ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 21.59
11 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΑ 1998 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 21.64
12 ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 21.75
13 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΚΑΛΙΡΡΟΗ 1998 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 21.78
14 ΤΣΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.79
15 ΚΛΕΤΤΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 1998 ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 22.05
16 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1999 ΠΓΣΣ 22.05
17 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.07
18 ΑΓΟΡΟΥ ΒΙΒΗ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 22.08
19 ΣΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 22.09
20 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22.21
21 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΑΡΟΥΛΙΝΑ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22.26
22 ΠΑΣΙΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 22.42
23 ΚΟΥΦΟΣΩΤΗΡΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 1999 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 22.69
24 ΧΑΛΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 22.93
25 ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΜΑΡΙΣΟΦΙ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23
26 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 23.15
27 ΤΖΙΡΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23.23
28 ΣΟΥΛΙΜΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 23.41
29 ΠΑΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 1998 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡ. 23.42
30 ΜΑΚΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1998 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 23.47
31 ΒΕΡΕΣΕ ΣΟΦΙΑ 1999 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓ. 23.52
32 ΨΑΛΜΕΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1999 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 23.53
33 ΒΥΣΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ 1998 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 23.61
34 ΤΖΙΡΑΝΗ ΑΝΝΑ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23.79
35 ΜΠΑΡΤΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ '90 ΑΙΓ. 24.38















150Μ ΠΠΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΑΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 17.49
2 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998 ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 17.73
3 ΖΩΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 17.76
4 ΑΞΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 17.85
5 ΜΑΡΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 18.04
6 ΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 18.32
7 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 18.56
8 ΔΗΜΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 1998 ΣΑΚΑ 18.65
9 ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΠΓΣΣ 18.70
10 ΣΠΙΤΑΛΙΩΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 19.04
11 ΤΣΕΝΑΙ ΧΙΛΣΕΝ 1998 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 19.16
12 ΣΤΕΦΑΝ ΦΛΟΡΙΑΝ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19.17
13 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1999 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 19.27
14 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 19.29
15 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 19.43
16 ΚΕΡΑΜΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1999 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 19.53
17 ΑΒΡΑΝΤΙΝΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 1999 ΠΓΣΣ 19.54
18 ΔΟΞΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 19.78
19 ΛΑΧΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 19.83
20 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19.88
21 ΡΟΥΣΙΑΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ 1998 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡ. 19.98
22 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 20.09
23 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 ΠΓΣΣ 20.10
24 ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘ. 20.19
25 ΠΑΠΟΥΤΣΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡ. 20.20
26 ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20.28
27 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 20.41
28 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 20.66
29 ΛΕΙΒΑΔΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡ. 20.73
30 ΡΟΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡ. 20.86
31 ΚΟΡΩΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 20.89
32 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡ. 21.47
33 ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.49
34 ΚΥΡΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1999 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡ. 21.72
35 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ 1998 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡ. 21.83
36 ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 22.03
37 ΜΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1998 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 22.10
38 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡ. 22.11










80Μ ΠΚΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΑΓΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1998 ΑΣ ΣΙΣΣΥΦΟΣ ΚΟΡ. 10.71
2 ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10.88
3 ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11.09
4 ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11.36
5 ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11.56
6 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.57
7 ΣΙΛΕΒΙΣΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 11.81
8 ΡΑΧΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11.88
9 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1998 ΑΓΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 12.00
10 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΦΑΙΗ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12.01
11 ΔΑΛΙΑΝΗ ΔΑΝΑΗ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.25
12 ΚΕΧΑΓΙΑΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.46
13 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1998 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 12.55
14 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1998 ΤΕΛΜΗΣΟΣ 12.73
15 ΜΠΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 12.81
16 ΤΣΑΠΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ 1999 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 13.29
17 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ 1999 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 13.55
18 ΑΛΟΙΜΟΝΟΥ ΜΠΕΤΥ 1998 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 13.58
19 ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14.06










ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1997 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 14.01
2 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 13.74
3 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 13.62
4 ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 1998 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12.83
5 ΜΑΛΑΙ ΕΟΥΚΛΙΝΤ 1998 ΑΓΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 12.36
6 ΚΑΠΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΣΑΚΑ 12.03
7 ΓΟΥΛΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1996 ΣΑΚΑ 11.46










80Μ ΠΠΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΕΛΗΓΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1998 ΑΕΚ 9.67
2 ΑΞΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1998 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 9.74
3 ΤΣΕΝΑ ΧΙΛΣΕΝ 1998 ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟΥ 10.08
4 ΡΙΖΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10.22
5 ΑΒΡΑΝΤΙΝΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 10.31
6 ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1998 ΑΕΚ 10.35
7 ΓΚΙΠΑΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1998 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 11.23
8 ΝΙΑΡΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1999 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛ. 11.40
9 ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1998 ΑΣΚ 11.92
10 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 1998 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 11.94










800Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΑΒΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1991 ΑΟΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 1,53,75
2 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1,58,39
3 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1992 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2,00,36
4 ΜΙΝΟ ΟΡΓΚΕΣ 1988 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2,00,42
5 ΤΣΑΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1990 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2,02,03
6 ΚΑΞΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2,03,38
7 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2,16,84















800Μ ΠΑΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΗΛΛΑΣ ΘΕΜΗΣ 1997 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2,01,85
2 ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2,04,51
3 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2,06,83
4 ΣΠΑΝΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 2,07,49
5 ΜΑΡΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1997 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2,08,94
6 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1997 ΠΓΣΣ 2,13,48
7 ΜΑΛΤΑΜΠΕΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2,14,08
8 ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1997 ΣΑΚΑ 2,15,65
9 ΑΥΛΟΝΙΤΗΣ ΙΑΣΩΝ 1996 ΣΑΚΑ 2,16,00
10 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2,19,88
11 ΖΗΛΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1997 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2,23,78










800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΛΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1985 ΟΣΦΠ 2,04,81
2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2,15,08
3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1991 ΑΕΚ 2,17,13
4 ΑΡΣΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2,19,63
5 ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2,28,89
6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΔΑΦΝΗ 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2,29,88
7 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2,32,72
8 ΤΣΙΜΠΡΙΚΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2,39,85










800Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2,22,05
2 ΖΑΒΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2,29,14
3 ΠΡΙΦΤΗ ΑΛΜΠΟΥΛΕΝΑ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2,36,97
4 ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 1997 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2,41,44
5 ΛΕΛΕΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡ. 2,48,68
6 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1996 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2,58,03















5000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 16,55,49
2 ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΥ ΞΕΝΙΑ 1984 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 18,32,42
3 ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ 1989 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 18,40,81
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1965 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 19,18,76
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19,21,81
6 ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 19,32,17
7 ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 19,54,60
8 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 1985 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 20,06,31
9 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1976 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 20,31,50
10 ΜΠΑΖΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1973 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 21,04,05
11 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΑ 1969 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 22,55,58















5000Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1990 ΑΕΚ 14,55,01
2 ΠΙΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 15,24,66
3 ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 15,32,88
4 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 1987 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 15,35,48
5 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 15,49,87
6 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1992 ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 15,54,14
7 ΒΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1993 ΟΣΦΠ 15,54,80
8 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1982 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 16,13,22
9 ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 1985 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 16,14,77
10 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 16,35,84
11 ΜΑΝΑΙ ΤΖΟΥΑΝ 1995
16,44,34
12 ΞΥΠΟΛΙΣΤΙΔΗΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 1988 ΠΓΣ 16,54,85
13 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΣΦΠ 16,59,96
14 ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1991 ΟΣΦΠ 17,00,31
15 ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995 ΟΣΦΠ 17,03,91
16 ΣΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1991 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 17,16,17
17 ΚΑΦΩΡΟΣ ΑΛΚΗΣ 1993 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 17,27,64
18 ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1991 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 18,10,18
19 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1990 ΑΓΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 18,14,74
20 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1979 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 18,41,83
21 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1972 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 18,56,30
22 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1985 ΓΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 18,59,84

Διαβάστε περισσότερα ΝΕΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Αθλητές που ξεχώρισαν

...για περισσότερους αθλητές μας πατήστε εδώ

ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και ενημερωθείτε πρώτοι για Νέα, Αποτελέσματα Αγώνων κ.α.

Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ορθή λειτουργία της. Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τα cookies που χρησιμοποιούμε.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ