ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ "ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2014"

Το Σάββατο 24 Μαίου 2014 πραγματοποιήθηκαν για 17η συνεχή χρονιά οι αγώνες στίβου "ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2014", τους οποίους διοργάνωσε η ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ με την Ε.Α.Σ. ΣΕΓΑΣ Αν.Ατιικής, στο Αθλητικό Κέντρο Παλλήνης.

Οι αγώνες προσέλκυσαν πολύ μεγάλο αριθμό αθλητών σε όλες τις κατηγορίες και τα αγωνίσματα. Για πρώτη φορά πραγματοποιήθηκε στο στάδιο και το αγώνισμα του επι κοντώ. Οι διοργανωτές προσπάθησαν για άλλη μία φορά να προσφέουν στους συμμετέχοντες τις καλύτερες αγωνιστικές συνθ

ήκες.

Αξιόλογες επιδόσεις πέτυχαν η Μαργαρίτα Τσιουμάνου (Γ.Σ.Κηφισιάς) στα 200 μ γυναικών με 24''99 και μάλιστα σε πρωινό αγώνισμα, η Ξένια Κατσιμαντού (Αμεινίας ο Παλληνεύς) στα 5.000 μ γυναικών με 18'07''47, η παγκορασίδα Δέσποινα Μαλταμπέ (Αμεινίας ο Παλληνεύς ) στο ύψος με

1.63 μ , ο έφηβος Τάσος Δαμίρης (ΓΑΣ Χολαργού)με 11''04 και κόντρα άνεμο, η Τριανταφύλλη Ιωάννα (ΣΑΚΑ) στα 1.000 μ παγκορασίδων α με 2'59''61, στα 200 μ ανδρών ο Σωτήρης Διαμαντής (Γ.Σ.Κηφισιάς) με 22''05, η κορασίδα Ιατρού Αναστασία στο επι κοντώ με 3.40 μ, η παγκορασίδα

Μυρτώ Κασσωτάκη (Ελ.Βενιζέλος) με 3.30 μ, η Παναγιώτα Φράγκου (ΟΦΚΑ Οδυσσέας) στα 150 μ παγκορασίδων με 19''46, στα 400 μ τωμ κορασίδων η Βαρβάρα Γρύλλου( Γ.Σ. Κερατσινίου) με 57''73 και στο ίδιο αγώνισμα των γυναικών η Ευφροσύνη Θεοδώρου (Πίνδαρος Θηβών) με 57''00 και η

Κων/να Γιαννοπούλου (ΓΣ Γλυφάδας) στα 800 μ γυναικών με 2'12''43.

Τα πλήρη αποτελέσματα.

Επιλέξτε το αγώνισμα που σας ενδιαφέρει για να μεταβείτε στον αντίστοιχο πίνακα

300Μ ΠΚΑ

300Μ ΠΠΑ

1000Μ ΠΚΑ

1000Μ ΠΠΑ

600Μ ΠΚΑ

600Μ ΠΠΑ

200Μ Κορασίδων

200Μ Παίδων

200Μ Γυναικών

200Μ Ανδρών

150Μ ΠΚΑ

150Μ ΠΠΑ

80Μ ΠΚΑ

80Μ ΠΠΑ

400Μ Εμπ. Γυναικών

400Μ Εμπ. Ανδρών

400Μ Κορασίδων

400Μ Παίδων

400Μ Γυναικών

400Μ Ανδρών

1500Μ Κορασίδων

1500Μ Παίδων

1500Μ Γυναικών

1500Μ Ανδρών

100Μ Κορασίδων

100Μ Παίδων

100Μ Γυναικών

100Μ Ανδρών

800Μ Κορασίδων

800Μ Παίδων

800Μ Γυναικών

800Μ Ανδρών

5000Μ Γυναικών

5000Μ Ανδρών

Μήκος ΠΚΑ

Μήκος ΠΠΑ

Μήκος Παίδων

Επι Κοντώ ΠΚΑ

Επι Κοντώ Κορασίδων

Ύψος ΠΚΑ

Τριπλούν Γυναικών

Τριπλούν Παίδων

Τριπλούν Ανδρών

 

300Μ ΠΚΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000
ΣΑΚΑ 44.06
2 ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 2000
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 44.77
3 ΔΡΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 315025 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 45.60
4 ΧΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2000
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 45.68
5 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1999 327756 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 45.75
6 ΛΙΑΡΟΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 324156 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 46.01
7 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000
ΑΣΚΑ Σ. ΓΚΙΟΛΙΑΣ 46.89
8 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΑΡΟΥΛΙΝΑ 1999 339003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 47.03
9 ΚΑΛΟΥΠΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΗ 1999 327726 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 47.17
10 ΣΥΡΙΑΝΟΥ ΧΑΡΑ 1999
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 47.20
11 ΚΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ 1999 323716 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 48.31
12 ΜΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 1999 316628 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 48.42
13 ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1999 317142 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 48.59
14 ΑΜΙΡΑΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2000 334785 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 48.60
15 ΚΡΙΝΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 1999
ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 48.81
16 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 347554 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 49.52
17 ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 307758 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 51.21
18 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 52.06

300Μ ΠΠΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΟΥΡΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1999
ΣΑΚΑ 38.34
2 ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ 1999 329764 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 38.43
3 ΧΑΣΛΑΜ ΤΖΟΝ 1999
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 38.64
4 ΠΑΙΧΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 343855 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 39.48
5 ΓΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 329059 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 40.17
6 ΣΑΚΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000
ΠΓΣΣ 41.15
7 ΔΕΒΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1999
ΣΑΚΑ 41.27
8 ΚΑΜΙΤΣΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 2000
ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 41.78
9 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 321507 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 42.18
10 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2000
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 42.36
11 ΡΑΝΤΖΑ ΜΑΡΤΙΝΟΣ 2000
ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 42.62
12 ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999
ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 42.70
13 ΜΠΟΜΠΟΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2000
ΣΑΚΑ 42.72
14 ΜΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999
ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 42.78
15 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 338817 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ Κ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 42.98
16 ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000
ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 44.17
17 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 330842 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 44.57
18 ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 2000
ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 45.03
19 ΚΟΡΩΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 330845 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 46.39

1000Μ ΠΚΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 1999
ΣΑΚΑ 2'59''61
2 ΜΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3'03''40
3 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ 2000 329987 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3'18''81
4 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΟΒΗ 1999
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3'19''97
5 ΜΑΡΛΑΝΤΗ ΑΝΝΑ 2000
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3'23''16
6 ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 2000
ΣΑΚΑ 3'23''89
7 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΣΤΕΛΛΑ 1999
ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3'24''26
8 ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1999
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3'31''75
9 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 336760 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3'34''32
10 ΣΥΜΨΗΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 2000
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3'43''55

1000Μ ΠΠΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999
ΑΕΚ 2'51''34
2 ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1999
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2'51''64
3 ΤΖΙΒΑΣ ΝΙΚΟΣ 1999
ΑΕΚ 2'52''97
4 ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2'53''95
5 ΣΙΜΟΣ ΡΗΓΑΣ 1999
ΣΑΚΑ 2'56''23
6 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΟΣ 2000
ΣΑΚΑ 2'56''24
7 ΕΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2'56''33
8 ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999
ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 2'57''54
9 ΡΟΥΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999
ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 2'59''57
10 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3'01''29
11 ΚΑΛΑΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3'01''78
12 ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1999
ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 3'02''58
13 ΒΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3'03''63
14 ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000
ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 3'06''21
15 ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999
ΣΑΚΑ 3'11''53
16 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3'17''90
17 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ-ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ 2000
ΑΕΚ 3'21''05

600Μ ΠΚΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 1999
ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1'43''06
2 ΖΑΜΚΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000
ΣΑΚΑ 1'43''53
3 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ 2000
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1'47''54
4 ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΕΛΙΑ 1999
ΣΑΚΑ 1'47''95
5 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΜΥΡΤΩ 2000
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1'50''35
6 ΚΑΡΝΕΖΗ ΕΛΠΙΔΑ 2000
ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 1'53''87
7 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΑ 2000
ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1'56''68
8 ΔΡΑΓΑΝΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ 2000
ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1'57''19

600Μ ΠΠΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 311793 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1'29''19
2 ΜΗΛΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000
ΣΑΚΑ 1'27''71
3 ΡΟΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ Κ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 1'32''24
4 ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1'32''56
5 ΚΟΥΚΟΥΒΕΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 1999
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1'35''94
6 ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999
ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 1'36''56
7 ΔΟΥΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000
ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 1'40''22
8 ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1999
ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 1'40''32
9 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ Κ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 1'42''41
10 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1'47''21
11 ΚΑΝΤΑΛΕΑ ΝΤΑΝΙΕΛ 1999
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1'52''73
12 ΠΕΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ Κ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 1'57''65

200Μ Κορασίδων

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 1999
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 26''37
2 ΓΕΡΑΣΙΜ ΑΛΕΞΙΑ 1998
ΠΓΣ 27''23
3 ΚΟΥΛΟΥΚΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1997
ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 27''25
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΑ 1999
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 28''27
5 ΚΑΤΣΙΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998
ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 28''28
6 ΚΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 1998
ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 28''29
7 ΒΛΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ-ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1998
ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 28''30
8 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 29''72
9 ΛΑΜΠΙΡΗ ΑΘΗΝΑ 1997
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 30''63
10 ΤΖΙΡΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 31''43
11 ΚΑΛΟΥΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1998
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 31''56
12 ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 1997
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 31''57
13 ΒΥΣΣΙΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΣΠΑΣΙΑ 1998
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 31''96
14 ΖΑΧΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1997
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 32''81

200Μ Παίδων

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1997
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22''67
2 ΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 23''45
3 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1997
ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 23''74
4 ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998
ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 23''98
5 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1998
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 24''44
6 ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΚΟΣΜΑΣ 1997
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 24''48
7 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 24''54
8 ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1998
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24''97
9 ΚΩΣΤΕΛΕΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998
ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 24''99
10 ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ ΧΑΡΕΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1997
ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 25''17
11 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998
ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 25''28
12 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1998
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 25''37
13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 25''40
14 ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΗΣΑΙΑΣ 1997
ΑΕΚ 25''40
15 ΝΤΙΜΠΛΕΡ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1998
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 26''19
16 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 1997
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 26''25
17 ΕΥΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1997
ΑΜΕΙΝΙΑ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 27''21
18 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998
ΔΙΑΣ Ο.Χ. 27''62

200Μ Γυναικών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1993
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24''99
2 ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 1996
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 26''45
3 ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 1983
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 27''20
4 ΓΚΑΛΙΜΑΝΑ ΖΩΗ 1991
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 27''85

200Μ Ανδρών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1994
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 22''05
2 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988
ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 22''24
3 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1995
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 22''95
4 ΒΑΓΙΟΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1994
ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 23''16
5 ΤΥΡΝΑΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1989
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23''24
6 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1996
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 23''55
7 ΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1993
ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 23''61
8 ΑΛΑΤΣΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1992
ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 23''66
9 ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1992
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 23''78
10 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1986
ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 24''07
11 ΠΙΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 24''19
12 ΜΠΕΡΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 24''21
13 ΔΟΡΓΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24''41
14 ΛΙΑΠΠΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1988
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 24''56
15 ΣΥΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1995
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 25''01
16 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 325258 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25''02
17 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1993
ΔΙΑΣ Ο.Χ. 25''45
18 ΚΑΡΡΑΣ ΒΑΙΟΣ 1994
ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 25''58
19 ΔΑΡΕΜΑΣ ΝΙΚΟΣ 1992
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 26''08
20 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 28''37
21 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1975
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ DNF

150Μ ΠΚΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2000
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 19''46
2 ΣΠΙΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1999
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 20''03
3 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1999
ΣΑΚΑ 20''34
4 ΙΑΤΡΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 2000
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 20''47
5 ΚΟΥΛΟΥΚΤΣΗ ΑΓΓΕΛΑ 1999
ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 20''65
6 ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΖΩΗ 2000
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20''78
7 ΓΕΡΑΝΙΟΥ ΧΡΥΣΗ 1999
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 20''90
8 ΣΥΡΙΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 1999
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20''92
9 ΑΓΟΡΟΥ ΒΙΒΗ 1999
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 21''10
10 ΖΑΜΠΕΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2000
ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21''23
11 ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΡΕΓΓΙΝΑ 2000
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 21''27
12 ΔΑΛΙΑΝΗ ΔΑΝΑΗ 1999
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 21''30
13 ΔΕΔΕ ΡΑΦΑΕΛΑ 1999
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 21''33
14 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΣΚΑ Σ.ΓΚΙΟΛΙΑΣ 21''36
15 ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1999
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 21''44
16 ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999
ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 21''69
17 ΧΟΛΕΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1999
ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21''80
18 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2000
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 21''88
19 ΡΑΣΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22''03
20 ΧΑΛΚΟΥ ΜΑΡΙΝΤΙΝΑ 1999
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 22''28
21 ΒΟΥΡΛΟΥΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001
ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 22''39
22 ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΜΑΡΙΣΟΦΗ 1999
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 22''45
23 ΛΙΝΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 22''48
24 ΚΟΚΚΙΝΕΑ ΑΕΛΛΑ 2000
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 22''60
25 ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2000
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22''82
26 ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1999
ΠΓΣ 22''90
27 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ 2000
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 23''13
28 ΤΖΙΡΑΝΗ ΑΝΝΑ 1999
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23''19
29 ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 23''53
30 ΖΙΝΟΒΑ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 2000
ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 23''59
31 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 2000
ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 24''05
32 ΤΑΟΥΣΙΑΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2000
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24''82

150Μ ΠΠΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΡΙΩΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 17''62
2 ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999
ΠΓΣΣ 17''64
3 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΝΤΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 17''95
4 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1999
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 17''99
5 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1999
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 18''00
6 ΑΒΡΑΝΤΙΝΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

ΠΓΣΣ 18''08
7 ΚΙΤΣΟΠΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 1999
ΣΑΚΑ 18''36
8 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΓΣΣ 18''41
9 ΜΑΝΣΚΥ ΦΟΙΒΟΣ

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 18''69
10 ΔΟΞΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 18''76
11 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 2000
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 18''86
12 ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999
ΠΓΣΣ 18''91
13 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 2000
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 18''99
14 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 19''06
15 ΛΑΓΚΩΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 1999
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 19''08
16 ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 19''18
17 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19''21
18 ΚΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΡΟΥΜΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 2000
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 19''32
19 ΛΕΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 19''33
20 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 19''76
21 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 19''95
22 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 20''11
23 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 2000
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 20''22
24 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ Κ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 20''35
25 ΚΥΡΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1999
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ Κ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 20''36
26 ΣΚΟΠΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 20''73
27 ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000
ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21''01
28 ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 21''38
29 ΚΟΡΡΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ Κ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 21''42
30 ΤΣΙΓΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2000
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21''65

80Μ ΠΚΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2000
ΣΑΚΑ 10''76
2 ΒΟΥΣΟΥΡΑ ΧΑΡΙΣ 1999
ΠΓΣΣ 10''89
3 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 11''02
4 ΓΙΟΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2000
ΣΑΚΑ 11''07
5 ΚΑΤΣΙΚΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999
ΠΓΣΣ 11''10
6 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11''13
7 ΛΙΑΡΟΚΑΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999
ΠΓΣΣ 11''14
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11''17
9 ΚΑΝΑΡΗ ΟΛΓΑ 2000
ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11''17
10 ΡΕΤΖΕΠΗ ΕΙΡΗΝΗ 2000
ΣΑΚΑ 11''22
11 ΤΣΙΜΠΡΗ ΘΑΝΙΑ 2000
ΣΑΚΑ 11''23
12 ΜΠΑΡΔΑΚΟΥ ΕΥΑ 1999
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11''26
13 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΕΛΙΑ 2000
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 11''34
14 ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2000
ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 11''43
15 ΤΣΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999
ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 11''43
16 ΝΤΟΥΣΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 2001
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11''47
17 ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11''48
18 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2001
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11''49
19 ΚΑΝΟΝΗ ΦΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 1999
ΣΑΚΑ 11''54
20 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 2001
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 11''56
21 ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11''59
22 ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2000
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11''70
23 ΦΩΤΗ ΟΛΓΑ-ΜΥΡΣΙΝΗ 1999
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 11''73
24 ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΥ ΣΙΜΩΝΗ 1999
ΠΓΣ 11''74
25 ΔΑΦΝΗ ΜΑΡΙΑ 1999
ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 11''78
26 ΚΑΠΕ ΝΕΦΕΛΗ 2000
ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 11''81
27 ΛΑΣΠΑΝΤΖΗ ΝΕΦΕΛΗ 2000
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 11''82
28 ΚΑΡΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000
ΑΕΚ 11''86
29 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1999
ΠΓΣ 11''90
30 ΑΛΜΠΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 2000
ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 11''97
31 ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2000
ΣΑΚΑ 11''99
32 ΑΓΑΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1999
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12''00
33 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΣΕΒΙΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 12''01
34 ΔΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12''12
35 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΖΩΗ 1999
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12''12
36 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 12''24
37 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ 2000
ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 12''25
38 ΣΚΛΑΒΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ 1999
ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 12''30
39 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2000
ΑΕΚ 12''38
40 ΒΑΡΚΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2000 343984 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12''42
41 ΚΑΠΠΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2000
ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 12''53
42 ΒΛΑΧΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 1999
ΔΙΑΣ Ο.Χ. 12''57
43 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2000
ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 12''67
44 ΤΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 2000
ΑΕΚ 12''70
45 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΟΛΓΑ 2000
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 12''72
46 ΚΑΡΑΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2000
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12''78
47 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 1999
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 13''93
48 ΚΟΥΠΑ ΝΕΦΕΛΗ 2000
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 14''11

80Μ ΠΠΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΡΙΖΙΚΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΓΣΣ 9''74
2 ΑΒΡΑΝΤΙΝΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 1999
ΠΓΣΣ 9''85
3 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ 2000
ΣΑΚΑ 9''87
4 ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 1999
ΠΓΣ 9''91
5 ΔΡΟΓΗΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999
ΠΓΣΣ 10''14
6 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΘΑΝΟΣ 1999
ΠΓΣΣ 10''17
7 ΣΠΗΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1999
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10''18
8 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000
ΑΕΚ 10''19
9 ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10''21
10 ΜΠΙΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10''35
11 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000
ΠΓΣΣ 10''41
12 ΚΑΜΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000
ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 10''46
13 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000
ΣΑΚΑ 10''47
14 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000
ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 10''51
15 ΟΡΜΙΖΟ ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ 2000
ΣΑΚΑ 10''64
16 ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000
ΣΑΚΑ 10''66
17 ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10''86
18 ΚΥΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001
ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 10''98
19 ΦΑΚΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000
ΠΓΣ 11''00
20 ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 2000
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11''02
21 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11''26
22 ΔΕΚΑΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11''28
23 ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1999
ΑΕΚ 11''36

400Μ Εμπ. Γυναικών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1997
ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1'08''22
2 ΚΑΜΠΑΔΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 1995 284663 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 1'09''21
3 ΖΟΥΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1999
ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 1'09''83
4 ΤΣΑΟΥΤΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 1998
ΣΑΚΑ 1'11''67
5 ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1988
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1'16''04
6 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΣΟΦΙΑ 1996
ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ DNF

400Μ Εμπ. Ανδρών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΖΑΝΝΗΣ 1997
ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 58''85
2 ΜΠΕΝΤΑΙ ΤΖΙΝΟ 1990
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1'00''04
3 ΡΙΑΝΤ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1992
ΠΓΣ 1'01''06

400Μ Κορασίδων

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΡΥΛΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1997
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 57''73
2 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1'00''50
3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1997
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1'00''58
4 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ 1997
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1'02''36
5 ΚΟΥΡΙΑΝΝΙΔΗ ΕΛΛΗ 1989
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1'02''92
6 ΜΑΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1'02''99
7 ΤΑΡΕ ΕΛΕΝΗ 1997
ΠΓΣ 1'03''70
8 ΚΑΤΑΒΕΝΑΚΗ ΦΑΙΔΡΑ 1998 305724 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 1'03''73
9 ΝΤΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997
ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1'03''73
10 ΚΟΥΛΟΥΚΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1997
ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 1'04''42
11 ΣΤΟΥΚΙΔΗ ΜΥΡΤΩ 1997
ΣΑΚΑ 1'04''89
12 ΡΟΜΠΕΡΤΣ ΕΛΕΝΗ 1998
ΠΓΣ 1'06''82
13 ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1998
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1'08''00
14 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΑ 1998
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1'09''69

400Μ Παίδων

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΕΦΑΝ ΦΛΟΡΙΑΝ ΜΑΡΙΑΝ 1999
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 50''76
2 ΚΑΛΑΚΟΣ ΘΑΝΟΣ 1998
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51''69
3 ΠΑΤΙΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1997
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 52''46
4 ΖΟΥΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1997
ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 52''70
5 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998
ΣΑΚΑ 52''87
6 ΑΡΚΟΥΡ ΜΠΕΡΝΑΡ 1997
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 52''97
7 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1998
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 53''29
8 ΧΑΦΗΣ ΝΙΚΟΣ 1998
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 53''77
9 ΤΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1997
ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 54''15
10 ΙΒΑΝΟΒ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1997
ΠΓΣ 54''20
11 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 54''20
12 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1997
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 54''42
13 ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998
ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 54''50
14 ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1997
ΣΑΚΑ 54''85
15 ΒΑΝΑΚΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1997
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 54''96
16 ΓΙΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1998
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 55''25
17 ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997
ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 56''49
18 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΗΣ 1998
ΠΓΣ 56''73
19 ΚΩΣΤΕΛΕΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998
ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 57''50
20 ΚΑΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1998 321550 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 57''62
21 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΦΩΤΗΣ 1998
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 57''82
22 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997
ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 57''90
23 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 1997
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 57''93
24 ΜΑΚΡΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1997
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 59''13
25 ΝΑΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1998
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 59''13
26 ΣΑΧΑΣ ΘΑΛΗΣ 1997
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1'03''59

400Μ Γυναικών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1993
ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 57''00
2 ΑΡΣΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 57''52
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1991 291519 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 58''26
4 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ 1991
ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 58''79
5 ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1989
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 59''45
6 ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 1983
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1'01''81
7 ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1993
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1'02''22
8 ΒΕΛΟΝΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1991
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1'05''77

400Μ Ανδρών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1994
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 50''12
2 ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992
ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 50''17
3 ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1996
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 51''32
4 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1995
ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 51''53
5 ΤΥΡΝΑΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1989
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 51''67
6 ΠΡΙΤΣΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1984
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 51''90
7 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 1994
ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 52''17
8 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1996
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 52''38
9 ΝΤΑΝΤΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1995
ΠΓΣ 52''63
10 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1992
ΟΣΦΠ 52''86
11 ΘΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1966
ΑΠΟΕΛ ΜΟΛΑΩΝ 53''00
12 ΦΥΣΕΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 53''39
13 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1992
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 54''23
14 ΜΑΥΡΟΚΑΠΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 309436 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 54''71
15 ΧΑΛΑΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 1994
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 56''04
16 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 57''86

1500Μ Κορασίδων

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΖΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 1997
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5'12''71
2 ΜΠΟΦΙΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1998
ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 5'34''77

1500Μ Παίδων

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΕΤΣΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1997
ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4'13''36
2 ΜΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 317662 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4'24''59
3 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1998
ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 4'28''51
4 ΒΕΤΣΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998
ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4'31''38
5 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4'53''29
6 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1998
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4'56''57

1500Μ Γυναικών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1991 266854 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5'10''84
2 ΧΑΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1993
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5'11''43
3 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 1995
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5'28''29
4 ΠΡΙΦΤΗ ΑΝΝΑ 1996
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5'42''76

1500Μ Ανδρών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 1994
ΣΑΚΑ 4'12''70
2 ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4'13''23
3 ΦΛΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994
ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4'14''73
4 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989
ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 4'15''11
5 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989
ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 4'21''70
6 ΧΑΙΔΕΜΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1995
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4'23''51
7 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4'27''31
8 ΠΑΤΟΥΛΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1988
ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 4'32''65
9 ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 1990
ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

100Μ Κορασίδων

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1998
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12''99
2 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 1998
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 13''03
3 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1997
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13''13
4 ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ 1997
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 13''37
5 ΚΑΠΑΡΕΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 13''57
6 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΖΗΝΑ 1997
ΠΓΣΣ 13''60
7 ΠΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1998
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13''74
8 ΚΑΤΣΑΒΕΝΑΚΗ ΦΑΙΔΡΑ 1998
ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13''95
9 ΓΙΑΛΕΨΟΥ ΧΑΡΑ 1997
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13''98
10 ΒΛΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1998
ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 14''06
11 ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 1997
ΠΓΣΣ 14''23
12 ΣΑΜΠΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1998
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 14''23
13 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΛΟΗ 1997
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 14''37
14 ΤΣΙΤΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14''57
15 ΛΑΜΠΙΡΗ ΑΘΗΝΑ 1997
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 14''68
16 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1998
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 14''74
17 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1998
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 14''77
18 ΜΠΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 15''05
19 ΚΟΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1997
ΠΓΣ 15''08
20 ΑΣΠΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 1997
ΠΓΣ 15''08
21 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1998
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 15''22
22 ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ 1997
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15''24
23 ΑΡΔΑΜΗ ΜΑΡΘΑ 1998
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 15''38
24 ΚΑΛΕΜΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15''65
25 ΖΑΧΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1997
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15''93

100Μ Παίδων

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1998
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11''31

ΓΚΑΤΖΑΡΟΣ ΣΕΡΙΟΣ 1998
ΣΑΚΑ 11''37

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1997
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11''43

ΜΠΑΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11''57

ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998
ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 11''72

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1997
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11''82

ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 1997
ΑΣ Π.ΨΥΧΙΚΟΥ 11''84

ΚΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11''86

ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1997
ΠΓΣ 11''86

ΜΑΡΙΩΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11''87

ΠΕΡΟΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998
ΑΕΚ 11''96

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1997
ΣΑΚΑ 11''97

ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1997
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12''03

ΣΕΒΑΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12''05

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1999
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12''07

ΜΠΟΥΝΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12''12

ΚΑΡΑΠΕΤΗΣ ΧΑΡΕΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1997
ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 12''35

ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 1998
ΔΙΑΣ Ο.Χ. 12''51

ΠΕΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 12''55

ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998
ΔΙΑΣ Ο.Χ. 12''584

ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΦΩΤΙΟΣ 1998
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 12''587

ΝΤΙΜΠΛΕΡ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1998
ΑΜΕΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12''73

ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1998
ΑΕΚ 12''76

ΜΑΣΑΛΙ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1997
ΑΕΚ 12''78

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1998
ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 12''82

ΒΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1998
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 12''84

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997
ΑΜΕΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12''92

ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998
ΑΕΚ 13''01

ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1998
ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 13''08

ΑΡΓΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998
ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 13''11

ΧΕΙΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13''13

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΗΛΙΑΣ 1998
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 13''20

ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1998
ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 13''24

ΕΥΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1997
ΑΜΕΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 13''31

ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998
ΔΙΑΣ Ο.Χ. 13''43

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998
ΔΙΑΣ Ο.Χ. 13''45

ΒΑΛΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1998
ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 13''85

100Μ Γυναικών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ 1994
ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 12''82
2 ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 1996
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12''85
3 ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 1994
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13''12
4 ΑΝΟΣΙΚΕ ΤΖΕΣΙΚΑ 1996
ΠΓΣ 13''19
5 ΚΑΤΣΙΚΗΔΗ ΑΝΝΑ 1994
ΠΓΣΣ 13''37
6 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΛΙΑ 1992
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13''50
7 ΚΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 13''68
8 ΔΗΜΟΥ ΖΩΗ 1992
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 13''75
9 ΓΚΑΛΙΜΑΝΑ ΖΩΗ 1991
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13''78
10 ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1988
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14''45
11 ΚΟΥΡΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1995
ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 15''99
12 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 1996
ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 17''14

100Μ Ανδρών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΑΜΙΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 1995
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11''03
2 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11''20
3 ΤΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1995
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11''33
4 ΚΙΜΠΕΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1993
ΠΑΟ 11''34
5 ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11''38
6 ΚΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1995
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11''42
7 ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΚΙΜΩΝ 1995
ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 11''48
8 ΛΕΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1996
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11''53
9 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1981
ΠΑΟ 11''63
10 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1995
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11''65
11 ΡΑΝΤΣΟΝ ΑΛΕΞΗΣ 1996
ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 11''67
12 ΠΡΟΦΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1994
ΠΓΣΣ 11''71
13 ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1977
ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 11''74
14 ΑΛΑΤΣΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1992
ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 11''79
15 ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1993
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11''82
16 ΤΣΟΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996
ΑΕΚ 11''85
17 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 1992
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11''92
18 ΚΛΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1988
ΓΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11''93
19 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΚΤΩΡ 1995
ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 11''93
20 ΛΗΜΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1992
ΠΓΣΣ 11''94
21 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1991
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11''95
22 ΚΥΝΗΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1988
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11''96
23 ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1991
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11''97
24 ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 1975
ΣΑΚΑ 12''04
25 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1991
ΓΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 12''09
26 ΔΟΡΓΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12''10
27 ΧΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1994
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12''15
28 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1993
ΔΙΑΣ Ο.Χ. 12''22
29 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1992

12''24
30 ΣΤΑΥΡΕ ΝΙΚΟΣ 1995
ΠΓΣ 12''34
31 ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978
ΕΡΜΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 12''39
32 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1994
ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 12''43
33 ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1984
ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 12''44
34 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 325258 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12''47
35 ΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12''50
36 ΓΑΒΑΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 1992
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12''51
37 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1983
ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 12''81
38 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1982
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12''83
39 ΔΑΡΕΜΑΣ ΝΙΚΟΣ 1992
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12''84
40 ΑΡΔΑΜΗΣ ΒΑΡΔΗΣ 1996
ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 12''91
41 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1975
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12''92
42 ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1994
ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 12''97
43 ΚΟΝΤΙ ΚΛΕΒΙΕ 1996
ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 13''19
44 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1994
ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 13''48
45 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1996
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13''60
46 ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1968
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14''26
47 ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1974
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15''12
48 ΛΙΑΠΠΗΣ ΕΠΑΝΕΙΝΩΝΔΑΣ 1988
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ DNF

800Μ Κορασίδων

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΙΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ 1998
ΑΟ ΣΠ. ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ 2'25''50
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1998
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2'28''60
3 ΚΑΚΟΥΡΗ ΝΕΦΕΛΗ 1998
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2'33''24
4 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1997
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2'41''04
5 ΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ 1997
ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 2'57''23

800Μ Παίδων

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1999
ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 2'00''16
2 ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 329993 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2'00''34
3 ΧΑΡΙΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1997 343369 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2'02''96
4 ΜΠΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1997
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2'06''39
5 ΓΚΟΜΟΖΙΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 1997
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2'07''69
6 ΛΟΥΜΑΝΙ ΕΡΙΟΝ 1997
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2'10''35
7 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΧΑΡΗΣ 1998 320206 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2'12''52
8 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1998
ΑΟ ΣΠ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ 2'20''13
9 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998
ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2'32''19

800Μ Γυναικών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1994
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2'12''43
2 ΜΑΡΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1993
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2'18''98
3 ΜΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1995
ΑΟ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2'22''94
4 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1994 290903 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2'24''33
5 ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1991
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2'24''96
6 ΤΣΙΜΠΡΙΚΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 1988
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2'33''92
7 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ 1995
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2'39''92
8 ΠΑΖΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 1991
ΠΓΣ 2'41''16

800Μ Ανδρών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1994
ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1'56''18
2 ΚΑΛΛΙΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995
ΣΑΚΑ 1'59''55
3 ΤΣΑΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1990
ΠΓΣΣ 2'00''01
4 ΚΑΞΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2'02''62
5 ΣΠΑΘΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988
ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 2'04''39
6 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1986
Φ.Ι.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2'05''11
7 ΑΠΑΝΑΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΗΣ 1994
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2'05''50
8 ΠΑΤΟΥΛΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1988
ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 2'18''80

5000Μ Γυναικών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΥ ΞΕΝΙΑ 1984
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 18'07''57
2 ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 18'19''92
3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 1994
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 18'53''41
4 ΜΙΧΑΗΛΟΒΑ ΜΑΡΤΑ 1993
ΠΓΣ 19'28''80
5 ΚΛΟΥΒΑΤΟΥ ΙΡΙΔΑ 1991
ΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 20'25''08
6 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΝΤΙΝΑ 1969
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 20'55''44
7 ΨΥΧΕ ΕΛΕΝΗ 1997
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 26'17''13
8 ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1969
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 27'01''95

5000Μ Ανδρών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 1987
ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 15'26''7
2 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 15'44''3
3 ΜΑΛΑΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1996
ΟΣΦΠ 15'58''8
4 ΤΖΟΥΒΙΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1983
ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 16'24''3
5 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1980
ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 16'35''7
6 ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΕΥΤΥΧΗΣ 1983 254805 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 16'36''2
7 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979
ΠΓΣΣ 16'45''4
8 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985
ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ 16'46''2
9 ΠΙΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1995
ΟΣΦΠ 16'55''4
10 ΜΟΝΟΓΥΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1966
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 17'15''5
11 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992
ΟΣΦΠ 17'24''1
12 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1990
ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 17'38''7
13 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996
ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 17'40''4
14 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1993 343149 ΑΣΚΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΙΟΛΙΑΣ 17'41''2
15 ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 1988
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17'51''0
16 ΒΩΒΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1967
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17'52''0
17 ΜΠΟΛΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1990
ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 17'56''4
18 ΣΤΡΟΦΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 1988
ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.Ι. 17'56''6
19 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1972
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 18'02''1
20 ΠΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1991 284075 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 18'11''7
21 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 1983 260348 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 18'57''5
22 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1996 343033 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 18'58''1
23 ΝΤΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1973
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 19'14''1
24 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1981
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 19'26''2
25 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 1992 329996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 19'53''1
26 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1984
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 20'03''2
27 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 20'41''2
28 ΔΕΚΑΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1971
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 21'41''0

Μήκος ΠΚΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.96
2 ΤΖΑΝΑΙ ΑΝΤΖΕΛΑ 1999
ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4.92
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1999
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4.91
4 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 1999
ΣΑΚΑ 4.90
5 ΓΙΟΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2000
ΣΑΚΑ 4.84
6 ΚΟΥΛΟΥΚΤΣΗ ΑΓΓΕΛΑ 1999
ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 4.81
7 ΣΑΡΑΚΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.60
8 ΣΕΡΒΗ ΑΘΗΝΑ 2000
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4.57
9 ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.56
10 ΤΣΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999
ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 4.53
11 ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1999
ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 4.51
12 ΝΤΟΥΣΚΑ ΑΝΝΑ 1999
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.47
13 ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2000
ΑΕΚ 4.45
14 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΑΛΙΝΑ 2001
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.43
15 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ 2000
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.37
16 ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1999
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.34
17 ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2000
ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4.31
18 ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.29
19 ΜΑΣΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001
ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 4.23
20 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ 2001
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.09
21 ΞΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999
ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 4.09
22 ΔΑΒΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 2001
ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 4.07
23 ΠΑΠΑΓΟΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ-ΚΩΝ/ΝΑ 2000
ΑΕΚ 4.02
24 ΙΑΤΡΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 2000
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3.98
25 ΠΕΡΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1999
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.71
26 ΡΑΧΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ DNF
27 ΑΔΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑ 2001
ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ DNF

Μήκος ΠΠΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΠΟΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 5.98
2 ΚΕΡΑΜΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2001
ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 5.75
3 ΚΑΡΑΚΑΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2000
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 5.62
4 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2000
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 5.45
5 ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2000
ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 5.18
6 ΑΞΑΡΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2000
ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 5.03
7 ΤΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000
ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 4.88
8 ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.80
9 ΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3.96
10 ΧΑΡΙΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2000
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3.90

Μήκος Παίδων

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1997
ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 6.63
2 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.63
3 ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1998
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 6.50
4 ΡΑΧΟΥΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1997
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 6.44
5 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1997
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 6.10
6 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 6.03
7 ΛΙΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.98
8 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1997
ΠΑΟ 5.84
9 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998
ΔΙΑΣ Ο.Χ. 5.82
10 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1999
ΠΓΣ 5.57
11 ΜΑΥΡΑΣ ΣΠΗΛΙΟΣ 1999
ΠΓΣ 5.39
12 ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1997
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ DNF

Επι Κοντώ ΠΚΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 1999
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.30
2 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2000
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.25
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.20
4 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΕΛΙΤΑ 1999
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.00
5 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.90
6 ΚΕΧΡΗ ΗΡΙΑ 2000
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2.80
7 ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ-ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2000
ΠΓΣ 2.40
8 ΜΑΡΗ ΔΑΝΑΗ 2000
ΠΓΣ 2.20
9 ΖΙΩΓΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ DNF

Επι Κοντώ Κορασίδων

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1998
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.40
2 ΜΠΙΡΙΝΤΖΗ ΑΡΓΥΡΩ 1997
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.10

Ύψος ΠΚΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1.63
2 ΜΠΟΡΙΖΑΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2000
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.52
3 ΖΑΦΕΙΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1999
ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.48
4 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 1999
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.48
5 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.40
6 ΘΕΟΧΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2001
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 1.40
7 ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2001
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1.35
8 ΜΑΣΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001
ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ DNF

Τριπλούν Γυναικών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΣ 1995
ΑΜΕΙΝΙΑΣ ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11.67
2 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗ ΣΕΣΕΙΛ 1990
ΠΓΣ 11.37
3 ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΩ 1996
ΠΓΣ 10.16
4 ΝΟΥΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1997
ΠΓΣ 10.16
5 ΤΣΑΟΥΤΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1998
ΣΑΚΑ 9.61

Τριπλούν Παίδων

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1997
ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 14.00
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997
ΠΓΣ 13.28
3 ΚΥΡΚΟΣ ΔΟΥΚΑΣ 1997
ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 12.95
4 ΙΦΤΙΜΙΕ ΜΑΡΙΟΣ 1998
ΠΓΣ 12.50
5 ΛΙΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1999
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 12.20
6 ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΑΣΩΝ 2000
ΠΓΣ DNF

Τριπλούν Ανδρών

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1993
ΠΓΣ 14.11
2 ΦΙΖΙ ΛΟΥΗΣ 1995
ΠΓΣ 14.00
3 ΚΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985
ΣΑΚΑ 12.65

Διαβάστε περισσότερα ΝΕΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Αθλητές που ξεχώρισαν

...για περισσότερους αθλητές μας πατήστε εδώ

ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και ενημερωθείτε πρώτοι για Νέα, Αποτελέσματα Αγώνων κ.α.

Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ορθή λειτουργία της. Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τα cookies που χρησιμοποιούμε.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ