ΠΡΩΤΗ ΗΜΕΡΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2015 | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 2/5/2015 ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ Η ΠΡΩΤΗ ΗΜΕΡΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2015 ΣΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ.

ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΠΕΡΙΕΛΑΜΒΑΝΕ ΝΕΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ’ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ 4 – 11 ΕΤΩΝ, ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΟΙ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Κ’ ΑΘΛΗΤΕΣ ΣΥΜΜΕΤΙΧΑΝ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ. ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΑΙΞΑΝ, ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ Κ’ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΝ ΤΟ ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΥΜΜΕΤΙΧΑΝ Κ’ ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΕΣ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥΣ.

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΕΡΙΕΛΑΜΒΑΝΕ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΠΠΒ/ΠΚΒ, ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ:

60Μ ΠΠΒ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 60Μ ΠΠΒ



ΕΠΩΝΥΜΟ Κ' ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡ. ΧΕΙΡΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 7.87 1
ΠΙΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 7.92 2
ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8.25 3
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.28 4
ΤΑΝΤΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΑΕΚ 8.45 5
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8.47 6
ΤΑΝΤΟΥΛΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ 2002 ΑΕΚ 8.51 7
ΣΑΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8.72 8
ΜΕΛΙΣΙΝΟΣ ΔΙΩΝΥΣΗΣ 2002 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8.91 9
ΨΑΡΟΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡ 9.17 10
ΨΑΡΟΜΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2003 ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡ 9.48 11
ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 9.72 12
ΚΑΜΠΙΟΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡ 10.50 13

60M ΠΚΒ

ΕΠΩΝΥΜΟ Κ' ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡ. ΧΕΙΡΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΝΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 8.23 1
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 8.24 2
ΡΟΥΜΕΛΙΟΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΔΙΑΣ ΟΛ, ΧΩΡΙΟΥ 8.27 3
ΠΙΜΠΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 8.42 4
ΜΠΙΤΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΕΚ 8.43 5
ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.50 6
ΕΒΜΠΟΥ ΟΜΑΝ ΒΑΝΕΣΑ 2002 ΠΓΣΣ 8.62 7
ΚΟΥΤΟΥΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.63 8
ΒΟΡΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 8.70 9
ΙΣΡΑΕΙΛΙΑΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8.72 10
ΧΑΛΕΠΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 8.82 11
ΣΠΙΝΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 8.92 12
ΓΚΟΥΡΜΟΑΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2002 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 8.94 13
ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΟΥ ΖΩΗ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 8.99 14
ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 2003 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 9.03 15
ΜΠΕΚΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΠΓΣΣ 9.03 16
ΜΠΟΥΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 9.05 17
ΡΟΥΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΑΜΚΡΗΣ 9.14 18
ΦΟΥΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 9.16 19
ΝΤΑΒΑΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΟΣΦΠ 9.18 20
ΦΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΦΟΙΒΟΣ 9.22 21
ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΠΓΣΣ 9.23 22
ΧΑΧΑΜΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΟΣΦΠ 9.23 23
ΔΑΒΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 ΟΣΦΠ 9.28 24
ΠΟΥΛΙΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 9.32 25
ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 9.36 26
ΠΕΤΡΙΔΗ ΑΝΕΤΑ 2003 ΟΣΦΦΠ 9.37 27
ΑΡΑΒΑΝΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΤΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 9.41 28
ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡ 9.52 29
ΦΑΣΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 9.52 30
ΤΣΕΡΜΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9.71 31
ΚΑΜΠΙΟΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡ 9.84 32
ΚΡΕΜΙΔΑ ΜΕΛΙΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10.01 33
ΚΑΛΠΟΥΖΟΥ ΖΩΗ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10.06 34
ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 2003 ΠΓΣΣ 10.08 35
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΤΙΗ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10.29 36
ΤΣΑΚΙΡΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡ 10.49 37
ΤΣΑΚΙΡΙΑΝΗ ΒΙΚΥ 2003 ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ ΜΑΡ 10.53 38
ΚΑΡΑΟΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11.08 39

4x60 ΠΠΒ

ΕΠΩΝΥΜΟ Κ' ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡ. ΧΕΙΡΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ




ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ - ΛΕΣΣΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 31.99 1
ΜΑΖΑΡΟΥ - ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΙΣΙΟΣ - ΓΟΥΣΗΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 32.69 2
ΧΡΥΣΟΣ - ΣΑΠΡΙΤΖΙΑΝ - ΓΡΥΠΙΤΩΤΗΣ ΣΥΜΠΤΩΝΙΔΗΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 33.44 3
ΛΙΝΑΡΔΟΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΝΙΛΣΕΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 33.64 2
ΔΙΑΚΑΝΤΩΝΗΣ - ΜΟΣΧΟΣ - ΝΑΤΣΗΣ - ΣΙΕΜΕΚΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 35.01 3
ΨΑΘΑΚΗΣ - ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ - ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΨΑΘΑΚΗΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 35.26 4
ΤΡΥΠΟΣ - ΣΑΜΑΝΙΔΗΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΣ ΠΓΣΣ 35.51 5
ΚΥΡΟΔΗΜΟΣ - ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΠΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 40.30 6

4x60 ΠΚΒ

ΕΠΩΝΥΜΟ Κ' ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡ. ΧΕΙΡΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ




ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ - ΛΕΣΣΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 31.99 1
ΜΑΖΑΡΟΥ - ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΙΣΙΟΣ - ΓΟΥΣΗΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 32.69 2
ΧΡΥΣΟΣ - ΣΑΠΡΙΤΖΙΑΝ - ΓΡΥΠΙΤΩΤΗΣ ΣΥΜΠΤΩΝΙΔΗΣ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 33.44 3
ΛΙΝΑΡΔΟΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΝΙΛΣΕΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 33.64 2
ΔΙΑΚΑΝΤΩΝΗΣ - ΜΟΣΧΟΣ - ΝΑΤΣΗΣ - ΣΙΕΜΕΚΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 35.01 3
ΨΑΘΑΚΗΣ - ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ - ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΨΑΘΑΚΗΣ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 35.26 4
ΤΡΥΠΟΣ - ΣΑΜΑΝΙΔΗΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΣ ΠΓΣΣ 35.51 5
ΚΥΡΟΔΗΜΟΣ - ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΠΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 40.30 6

4x60 ΠΠΒ (εκτός συναγωνισμού)

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡ. ΧΕΙΡΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΜΕΙΝΙΑΣ 36.26 1
ΔΑΜΙΑΝΙΔΗ (ΟΦΚΑ) 36.89 2
ΑΒΡΑΝΤΙΝΗ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ) 37.16 3
ΜΕΛΙΣΟΥΡΓΟΥ (ΟΦΚΑ Β`) 39.30 4

4x60 ΠΚΒ (εκτός συναγωνισμού)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡ. ΧΕΙΡΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΟΦΚΑ 36.04 1

150Μ ΠΠΒ

ΕΠΩΝΥΜΟ Κ' ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡ. ΧΕΙΡΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 Γ.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ. ΠΑΛΑΣΚΑΣ 18.25 1
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΠΓΣ 19.31 2
ΚΟΙΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΠΓΣ 19.69 3
ΨΑΘΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 20.09 4
ΜΑΚΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 2002 ΦΟΙΒΟΣ 20.18 5
ΧΡΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 20.40 6
ΣΙΜΕΟΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 21.06 7
ΣΙΕΜΕΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 21.13 8
ΠΟΥΛΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21.16 9
ΑΣΙΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 21.17 10
ΒΕΡΤΣΙΩΤΗΣ ΝΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 21.19 11
ΔΙΑΚΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 21.29 12
ΣΑΠΡΙΤΖΙΑΣ ΒΙΚΙΕΝ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 21.38 13
ΓΡΙΠΙΟΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 21.50 14
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2003 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21.74 15
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 22.01 16
ΓΕΩΡΓΑΚΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 22.09 17
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 22.33 18
ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 22.36 19
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 22.56 20
ΚΑΛΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 23.70 21
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23.70 22
ΑΣΙΜΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 24.17 23
ΔΕΛΕΝΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 24.31 24

150Μ ΠΚΒ

ΕΠΩΝΥΜΟ Κ' ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡ. ΧΕΙΡΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 19.87 1
ΝΤΑΒΟΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΑΕΚ 20.41 2
ΚΡΙΝΙΤΣΑ ΛΥΔΙΑ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 20.43 3
ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 20.56 4
ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.63 5
ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΗΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20.64 6
ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΤΑΤΑΝΙΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 20.95 7
ΚΑΨΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 21.50 8
ΠΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 21.56 9
ΡΟΔΙΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 2002 ΑΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.74 10
ΜΠΑΧ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2002 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21.75 11
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 21.81 12
ΖΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 21.83 13
ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 21.87 14
ΚΕΧΡΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 22.03 15
ΜΑΤΖΙΩΡΟΥ ΕΥΑ 2002 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 22.31 16
ΒΑΛΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΠΓΣΣ 22.43 17
ΓΕΡΟΛΙΜΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 22.61 18
ΑΞΑΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 22.70 19
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΑΙΗ 2002 ΠΓΣΣ 23.14 20
ΚΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 23.18 21
ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 23.29 22
ΜΟΥΚΑ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 23.32 23
ΔΗΜΗΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 23.60 24
ΧΑΣΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΠΩΣΕΙΔΟΝ ΛΑΥΡΕΟΤΙΚΗΣ 23.61 25
ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΒΑΛΙΑ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 24.04 26
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 24.28 27
ΣΚΡΕΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 24.46 28
ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 24.56 29
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 24.68 30
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 24.72 31
ΦΑΣΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 26.01 32
ΚΑΡΒΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 26.04 33

1000M ΠΠΒ

ΕΠΩΝΥΜΟ Κ' ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΧΡ ΧΕΙΡΟΣ





ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1ος 3.12.13
ΝΙΛΣΕΝ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2ος 3.25.13
ΠΡΟΜΟΜΙΔΗΣ ΣΠΥΤΟΣ 2003 ΑΕΚ 3ος 3.27.98
ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4ος 3.28.98
ΜΟΣΧΟΣ - ΣΙΜΑΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 5ος 3.33.78
ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 6ος 3.46.63

1000M ΠΚΒ

ΕΠΩΝΥΜΟ Κ' ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΧΡ. ΧΕΙΡΟΣ





ΑΥΓΕΡΗ ΣΤΕΛΛΑ 2002 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 3.27.50
ΚΑΠΕΤΗ ΦΙΛΙΩ 2002 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 2 3.29.00
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3 3.33.15
ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 ΑΟΝ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 3.39.36
ΓΑΛΑΤΗ ΛΙΝΑ 2002 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 6 3.40.08
ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 7 3.43.33
ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΕΛΕΝΑ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 8 3.43.40
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 9 3.44.33
ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10 3.44.90
ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11 3.36.18
ΒΟΡΕΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 11 3.45.25
ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΥ ΞΕΝΙΑ 2003 ΑΕΚ 12 3.45.90
ΚΟΡΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13 3.52.63
ΒΑΖΑΚΑ ΛΥΔΙΑ 2003 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 14 3.55.47
ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2002 ΙΩΝ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 15 3.57.45
ΣΥΜΨΗΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 16 4.02.03
ΓΙΑΚΟΥΣΗ ΝΕΣΟΥΕΛΑ 2003 ΟΣΦΠ 17 4.26.18

VORTEX ΠΠΒ

ΕΠΩΝΥΜΟ Κ' ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΣΩΤΗΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΠΓΣΣ 43.72 45.03 43.00 42.86 40.86 47.88 47.88 1
ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΠΑΟ 37.12 33.04 32.40 37.52 40.82 Χ 40.82 2
ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 21.93 36.37 35.07 Χ 19.65 40.42 40.42 3
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 38.17 34.54 38.75 36.75 38.43 38.46 38.75 4
ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2002 ΠΓΣΣ 34.58 36.66 38.10 38.33 25.96 35.34 38.33 5
ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 32.74 37.80 36.46 34.40 34.96 Χ 37.80 6
ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Χ 37.16 33.80 36.20 36.64 37.79 37.79 7
ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 34.70 33.98 32.26 30.84 17.08 34.81 34.81 8
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΝΙΒΑΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Χ Χ 34.14


34.14 9
ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΔΙΑΣ Ο.Χ. 33.73 31.13 Χ


33.73 10
ΡΗΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 29.36 20.10 23.45


29.36 11
ΠΛΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 26.04 27.56 28.98


28.98 12
ΚΕΧΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 20.96 20.68 26.65


26.65 13
ΜΟΥΜΠΑΓΙΕΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 26.24 24.95 25.25


26.24 14
ΣΤΑΜΑΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 23.03 8.50 25.75


25.75 15
ΚΥΡΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ X 17.55 19.80


19.80 16










17

VORTEX ΠΚΒ

ΕΠΩΝΥΜΟ Κ' ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΧΙΟΝΑ ΜΑΡΚΕΛΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 25.44 25.15 33.84 22.22 21.60 27.96 33.84 1
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΡΙΚΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 22.44 24.46 23.42 25.90 33.65 29.52 33.65 2
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΠΓΣΣ 32.35 30.11 20.42 26.71 X 24.80 32.35 3
ΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 26.96 25.97 27.25 19.85 Χ Χ 27.25 4
ΤΣΕΡΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 25.62 23.10 25.94 22.73 26.87 Χ 26.87 5
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 15.89 13.31 19.52 17.20 Χ 17.27 19.52 6
ΝΟΜΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 11.12 12.86 14.02 8.11 12.57 10.32 14.02 7
ΜΥΛΩΝΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 2002 ΠΓΣΣ 13.69 13.44 13.28 Χ 11.06 11.48 13.69 8
ΣΤΙΒΕΝΣ ΝΙΝΑ 2003 ΠΓΣΣ 11.13 12.71 12.88


12.88 9

ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ

ΕΠΩΝΥΜΟ Κ' ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΓΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 349743 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.78 4.92 4.85 4.42 4.30 4.49 1
ΤΡΙΓΓΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2002
ΠΓΣΣ 4.38 4.54 4.22 4.17 4.23 4.35 2
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2003
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.10 4.10 3.97 4.20 Χ 4.25 3
ΤΡΙΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4.08 3.86 4.06 3.82 3.88 4.14 4
ΜΑΥΡΙΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ 2002 311011 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4.00 4.02 4.00 3.80 3.89 4.04 5
ΨΑΘΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2003 335615 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3.97 4.03 4.06 3.75 4.11 4.00 6
ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.88 3.90 4.06 3.66 3.80 3.32 7
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.70 3.78 3.84


8
ΣΑΡΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2003
ΟΣΦΠ 3.48 3.50 3.48


9
ΜΑΝΤΖΑΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 352217 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.51 3.61 3.43


10
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003
ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2.90 2.56 2.90


11

ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ

ΕΠΩΝΥΜΟ Κ' ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗ




ΧΑΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.99 5.12 5.20 5.08 5.18 4.92 1
ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.81 4.91 4.60 4.86 4.60 4.84 2
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΠΓΣΣ 4.47 4.86 4.66 4.65 4.53 4.84 3
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΑΣΣΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.30 4.25 4.16 4.34 4.11 4.33 4
ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.42 4.25 4.50 4.45 4.46 4.36 5
ΚΑΤΣΟΥΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.38 4.22 4.23 4.05 4.39 4.38 6
ΠΡΕΖΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΣΚ DEERE 4.53 4.69 4.61 4.36 4.58 4.51 7
ΟΣΤΑΕΚΜΠΕΡ ΛΙΝΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.40 4.45 4.36 4.41 4.40 4.09 8

ΥΨΟΣ ΠΠΒ

ΕΠΩΝΥΜΟ Κ' ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.35 1
ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1.35 2
ΠΑΙΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.30 3
ΖΗΜΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1.25 4
ΚΑΛΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1.25 5
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2002 ΠΓΣΣ 1.20 6

ΥΨΟΣ ΠΚΒ

ΕΠΩΝΥΜΟ Κ' ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΧΑΡΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΠΓΣΣ 1.45 1
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΣΑΚΑ 1.34 2
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.34 3
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.30 4
ΣΑΠΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΕΚ 1.30 5
ΑΞΑΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΓΑΣ ΠΕΙΑΝΙΑΣ 1.30 6
ΜΑΝΙΚΑ ΟΛΓΑ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1.15 7
ΜΑΝΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1.15 8
ΡΕΝΤΙΡΗ ΑΝΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1.15 9
ΔΕΣΠΟΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 ΔΙΑΣ ΟΛ. ΧΩΡΙΟΥ 1.10 10
ΜΠΑΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1.05 11
ΜΠΑΘΡΕΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΠΓΣΣ 1.05 12

Διαβάστε περισσότερα ΝΕΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Αθλητές που ξεχώρισαν

...για περισσότερους αθλητές μας πατήστε εδώ

ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και ενημερωθείτε πρώτοι για Νέα, Αποτελέσματα Αγώνων κ.α.

Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ορθή λειτουργία της. Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τα cookies που χρησιμοποιούμε.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ