ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ «ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2015» | ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Το Σάββατο 23 Μαΐου 2015 ολοκληρώθηκαν, με τη δεύτερη ημέρα διεξαγωγής τους, οι αγώνες στίβου "ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2015", που διοργανώθηκαν σε συνεργασία με την Ε.Α.Σ. ΣΕΓΑΣ ΑΘΗΝΑΣ.

Ο πλουραλισμός στο βάθρο των νικητών, η διάθεση για διάκριση και ο δυνατός συναγωνισμός, των 350 και πλέον αθλητών και αθλητριών που συμμετείχαν στους αγώνες, καταδεικνύει το υψηλό επίπεδο των αγώνων και συνάμα την αξιόλογη προσπάθεια, που παρά τη δύσκολη οικονομική συγκυρία, συντελείται από τα σωματεία –συλλόγους του κλασσικού αθλητισμού.

Οι αξιέπαινες προσπάθειες όλων των αθλητριών και αθλητών, κράτησαν αμείωτο το ενδιαφέρον των φίλων του κλασσικού αθλητισμού, που από νωρίς το πρωί έως αργά το βράδυ έδωσαν, δυνατό παρόν και θερμό χειροκρότημα, ως ελάχιστη αμοιβή στους αγωνιζόμενους!

Επιδόσεις ιδιαίτερης μνείας αυτές που σημειώθηκαν στα 100m Ανδρών, στα 100m Γυναικών, καθώς και το 1.76m της νικήτριας του ύψους Κορασίδων Δέσποινας Μαλταμπέ.

Οι αγώνες για άλλη μια φορά, διεξήχθησαν με αγωνιστική και οργανωτική επιτυχία, χάρη στους συμμετέχοντες αθλητές -αθλήτριες, προπονητές, κριτές και διοργανωτές, που βοήθησαν ο καθένας με τον τρόπο του, στην άψογη τέλεσή τους, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 80m ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,95 1
ΣΑΡΑΚΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12,98 2
ΜΑΡΟΥΔΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13,54 3
ΜΠΑΚΛΗ ΝΕΦΕΛΗ 2000 ΣΑΚΑ 13,55 4
ΓΕΡΟΝΤΙΔΗ ΑΘΗΝΑ 2001 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 13,66 5
ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13,85 6
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 2001 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 14,00 7
ΣΕΡΒΗ ΑΘΗΝΑ 2000
14,19 8
ΡΑΠΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 2000 ΓΣ ΒΕΛΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 14,37 9
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15,29 10
ΒΛΑΤΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ DNS

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100m ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 1998 ΣΑΚΑ 14,64 1
ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΦΗ 1998 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 14,90 2
ΚΑΝΟΝΗ ΦΑΝΗ 1999 ΣΑΚΑ 15,23 3
ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΗΛΕΠΟΠΗ 1999 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 16,70 4

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 300m ΠΚΑ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

43,01 1
ΛΙΑΡΙΜΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 44,75 2
ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ 2000 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 45,04 3
ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 45,25 4
ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2001 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 45,63 5
ΚΡΕΜΥΔΑ ΜΥΡΤΩ 2000 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 47,10 6
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 47,65 7
ΑΜΙΡΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 47,88 8
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 47,96 9
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 48,07 10
ΤΣΑΤΟΥΜΑ ΟΛΓΑ 2001 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 48,21 11
ΔΑΒΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 48,23 12
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΖΩΗ 2000 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 49,33 13
ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 49,60 14
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2000 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 51,72 15

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 300m ΠΠΑ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΓΑΡΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 38,49 1
ΠΑΡΕΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 2000 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 39,70 2
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2000 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 39,75 3
ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 40,03 4
ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 40,73 5
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2000 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 41,37 6
ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2000 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 43,87 7
ΜΠΑΓΛΑΤΖΗΣ ΟΥΜΠΕΡΤΟ 2000 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 43,90 8
ΤΣΙΓΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 44,16 9
ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2000 ΠΓΣ 44,65 10

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000m ΠΚΑ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΔΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2000 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3.11,68 1
ΛΑΒΑΣΑ ΔΑΦΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2001 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 3.12,62 2
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3.21,51 3
ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3.25,98 4
ΣΤΑΣΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000
3.26,22 5
ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ - ΑΝΝΑ 2001 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 3.48,74 6
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 ΑΕΚ 3.52,65 7

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000m ΠΠΑ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2.45,07 1
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2.49,28 2
ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2000 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2.50,80 3
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.52,60 4
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ 2000 ΣΑΚΑ 2.53,23 5
ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2.54,07 6
ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2.55,59 7
ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2.56,39 8
ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 ΣΑΚΑ 2.58,62 9
ΤΣΕΛΕΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 ΠΓΣ 3.06,61 10
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3.14,87 11

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 600m ΠΚΑ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΔΑΝΑΗ 2000 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1.42,32 1
ΖΑΜΚΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΣΑΚΑ 1.45,87 2
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 ΠΓΣ 1.49,12 3
ΛΙΝΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 1.49,73 4
ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1.54,91 5
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2000 ΑΕΚ 2.09,76 6
ΦΕΤΣΙΑΝ ΦΟΙΒΗ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2.11,14 7

ΑΓΩΝΣΙΜΑ: 600m ΠΠΑ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΚΟΥΙΜΙΤΖΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.33,65 1
ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1.37,73 2
ΧΑΛΙΚΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2000 ΦΟΙΒΟΣ 1.40,31 3
ΑΛΕΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2000 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1.43,20 4
ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΠΓΣ 1.43,27 5
ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ 2000 ΑΕΚ 1.43,65 6
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 2000 ΠΓΣ 1.51,44 7

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 150m ΠΚΑ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΑ 2001 ΣΑΚΑ 19,37 1
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΜΥΡΤΩ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 19,81 2
ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΡΕΓΓΙΝΑ 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 20,18 3
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΛΙΖΑ 2001 ΣΑΚΑ 20,67 4
ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΣ ΒΕΛΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 20,88 5
ΤΣΑΦΕΡΑΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 21,10 6
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21,43 7
ΣΤΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΠΓΣ 21,46 8
ΛΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 22,13 9
ΤΕΟΥΒΕΝ ΕΣΘΗΡ 2001 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 22,66 10
ΛΑΛΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ 2001 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 22,78 11
ΛΥΡΑΤΣΗ ΞΕΝΙΑ 2000 ΠΓΣ 23,31 12
ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ ΕΛΛΗ 2001 ΠΓΣ 23,40 13
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 23,92 14
ΜΟΥΓΙΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24,18 15
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΕΒΗ 2000 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 24,45 16

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 150m ΠΠΑ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΜΠΙΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 17,83 1
ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 18,05 2
ΣΤΟΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2000 ΣΑΚΑ 18,09 3
ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 18,32 4
ΦΡΙΛΙΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΣΑΚΑ 18,39 5
ΧΡΥΣΟΒΑΛΛΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2000 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 18,45 6
ΚΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΣΑΚΑ 18,62 7
ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 18,75 8
ΜΑΚΡHΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19,03 9
ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 19,22 10
ΜΠΑΚΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 2001 ΣΑΚΑ 19,55 11
ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2000 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 19,73 12
ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 19,92 13
ΧΑΜΠΙΔΗΣ ΝΗΡΕΑΣ 2000 ΠΓΣ 20,36 14
ΠΛΑΚΟΠΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2001 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 20,44 15
ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΠΓΣ 20,48 16
ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2001 ΠΓΣ 20,62 17
ΚΥΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 20,87 18
ΚΩΤΣΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 2001 ΑΕΚ 20,99 19
ΑΞΑΡΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Χ
ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΦΟΙΒΟΣ Χ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 80m ΠΚΑ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10,38 1
ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2000 ΣΑΚΑ 10,53 2
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10,58 3
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2001 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10,76 4
ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΑΝΘΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10,77 5
ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2000 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10,8 6
ΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10,88 7
ΔΕΚΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10,96 8
ΓΕΡΟΝΤΙΔΗ ΑΘΗΝΑ 2001 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11,01 9
ΝΤΟΥΣΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11,09 10
ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 11,09 11
ΡΕΤΣΕΠΗ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΣΑΚΑ 11,12 12
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 2000 ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ 11,19 13
ΤΣΙΜΠΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2000 ΣΑΚΑ 11,22 14
ΚΛΗΜΝΟΥ ΑΝΘΗ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11,39 15
ΣΚΟΛΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11,42 16
ΜΕΤΑΙ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 11,53 17
ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΘΗΝΑ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11,53 18
ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11,71 19
ΒΡΕΝΟΣΙ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2001 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 11,72 20
ΑΛΜΠΑΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 2000 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 11,78 21
ΚΑΠΣ ΝΕΦΕΛΗ 2000 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 11,8 22
ΒΛΑΤΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 11,96 23
ΤΟΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12,31 24
ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Χ 25

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 80m ΠΠΑ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΣΑΚΑ 9,68 1
ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 9,95 2
ΚΑΜΑΡΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 9,97 3
ΜΠΑΣΙΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2000 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 10,01 4
ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10,12 5
ΝΑΤΣΑΡΙΑΝ ΑΝΤΟ 2001 ΠΓΣΣ 10,16 6
ΧΟΥΡΣΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ 2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 10,22 7
ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΣΑΚΑ 10,30 8
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10,33 9
ΜΠΟΤΣΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2001 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10,49 10
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΠΑΟ 10,53 11
ΣΚΟΠΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 10,64 12
ΣΕΛΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΣΑΚΑ 10,91 13
ΚΙΤΣΙΟΣ ΙΑΣΩΝ 2001 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 11,21 14

ΑΓΩΝΣΙΜΑ: ΜΗΚΟΣ Π



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΣΥΡΙΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6,13 1
ΚΟΠΟΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 6,11 2
ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1998 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 6,06 3
ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ 2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5,61 4
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5,56 5
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5,54 6
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 5,45 7
ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2000 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 5,23 8
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΕΣΤΩΡ 2000 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4,87 9
ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΠΓΣ 4,75 10
ΒΡΕΝΟΖΙ ΟΡΕΝΤΙΝΟ 2001 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 4,61 11

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΜΗΚΟΣ Κ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5,46 1
ΙΑΤΡΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 2000 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 5,17 2
ΣΕΡΒΗ ΑΘΗΝΑ 2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4,98 3
ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4,81 4
ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4,77 5
ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4,77 6
ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4,72 7
ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2001 ΠΓΣ 4,68 8
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΣΑΚΑ 4,57 9
ΡΑΠΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 2000 ΣΑΚΑ 4,47 10
ΤΖΙΜΑΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 ΣΑΚΑ 4,29 11
ΑΓΑΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4,2 12
ΝΤΟΥΣΚΑ ΑΝΝΑ ΣΕΡΑΙΝΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Χ
ΤΣΑΤΟΥΜΑ ΟΛΓΑ 2001 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Χ





ΙΩΑΚΕΙΜΙΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1990 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 5,17 Ε.Σ.
ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4,85 Ε.Σ.
ΤΖΗΚΑ ΕΛΕΝΗ 1990 ΑΕΚ 4,99 Ε.Σ.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΥΨΟΣ ΠΚΑ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΓΟΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2000 ΣΑΚΑ 1,60 1
ΘΕΟΧΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2001 ΔΙΑΣ Ο.Χ. 1,56 2
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2001 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1,48 3
ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2001 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1,44 4
ΒΕΚΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2001 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1,35 5
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1,30 6
ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 1,25 7
ΠΕΤΡΟΥ ΧΑΡΑ 2000 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ Χ 8
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Χ 9

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ


ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ




ΜΑΛΤΑΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1,76 1
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1,60 2
ΤΣΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1,20 3
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΑΝΗ ΔΙΑΣ Ο.Χ. 1,20 4
ΧΕΙΛΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ Χ
ΜΠΑΡΑΤΙΑΝ ΑΝΝΑ ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ Χ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400m ΕΜΠΔΟΔΙΑ ΓΥΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ 1995 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 65,45 1
ΖΟΥΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1999 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 67,90 2
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΛΛΗ 2000 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 68,62 3
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1999 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 74,02 4
ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1989 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 75,84 5
ΜΕΛΙΣΣΗΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1999 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 76,00 6

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400m ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 53,44 1
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1993 ΠΓΣ 55,76 2
ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1998 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 59,65 3
ΜΠΕΝΤΑΣ ΤΖΙΝΟΣ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 62,00 4
ΔΕΔΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΣΑΚΑ 64,35 5

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400m ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΚΟΥΡΙΑΝΙΔΗ ΕΛΛΗ 2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 61,12 1
ΑΓΟΡΟΥ ΒΙΒΗ 2000 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 62,79 2
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 63,48 3
ΣΥΡΙΑΝΟΥ ΧΑΡΑ 1999 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 66,20 4
ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΜΑΡΙΣΟΦΗ 1999 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 67,78 5
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998 ΣΑΚΑ Χ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400m ΓΥΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 59,39 1
ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 1983 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 61,37 2
ΓΚΑΛΗΜΑΝΑ ΖΩΗ 1991 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 61,97 3
ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1989 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 66,90 4
ΠΑΖΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 1991 ΠΓΣ 67,28 5
ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1996 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 67,48 6

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400m ΠΑΙΔΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΚΟΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1999 ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ 49,86 1
ΧΑΣΛΑΜ ΤΖΩΝ 1999 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 52,20 2
ΓΙΑΝΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 53,77 3
ΠΑΙΧΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 54,54 4
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 54,83 5
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΕΥΑΣΤΡΑΤΙΟΣ 1999 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 55,86 6
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999
57,31 7
ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΣΤΡΑΣ

59,52 8
ΒΑΓΙΩΤΗΣ ΚΝΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 60,10 9
ΚΑΓΙΑΝΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 63,64 10
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΣ 1998 ΣΑΚΑ Χ 11

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400m ΑΜΔΡΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 50,02 1
ΦΥΣΕΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 50,79 2
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1992 ΟΣΦΠ 51,54 3
ΤΣΙΜΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51,99 4
ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΜΒΡΟΣΣΙΟΣ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 52,13 5
ΑΝΔΡΙΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΑΕΚ 52,67 6
ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1993 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 53,77 7
ΧΑΛΑΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 53,96 8
ΑΠΑΝΑΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΗΣ 1994 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 56,01 9

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1500m ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 5.22,38 1
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.10,63 2

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1500m ΠΑΙΔΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4.17,55 1
ΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΑΕΚ 4.20,69 2
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1998 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 4.21,98 3
ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1998 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4.29,98 4
ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 4.29,50 5
ΠΑΝΤΖΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.33,20 6
ΓΚΑΡΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.00,46 7
ΡΟΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 5.05,40 8
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΔΙΑΣ Ο.Χ. 5.10,81 9
ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΚΙΜΩΝ 1999 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 5.16,88 10

ΑΓΩΝΣΙΜΑ: 1500m ΑΝΔΡΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1985 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 4.11,15 1
ΚΑΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ 1986 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑ 4.12,88 2
ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985
4.30,93 3
ΝΑΣΤΑΛΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1993 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 4.41,18 4
ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1990 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 4.53,15 5
ΔΡΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1988 ΠΑΟ 4.54,56 6
ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 5.01,81 7

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100m ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΤΖΙΡΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΙΣΑΜΠΕΛΛΑ 1999 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 12,91 1
ΚΑΤΣΙΚΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 13,08 2
ΒΛΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ - ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1998 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 13,10 3
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 13,18 4
ΜΠΑΡΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 13,30 5
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1999 ΣΑΚΑ 13,35 6
ΒΟΥΣΟΥΡΑ ΧΑΡΙΣ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 13,36 7
ΔΙΑΡΟΚΑΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999
13,37 8
ΓΕΡΑΣΙΜ ΑΛΕΞΙΑ - ΑΝΔΡΕΙΑ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 13,48 9
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 13,52 10
ΒΙΔΑΛΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 1998 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 13,53 11
ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 14,07 12
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14,14 13
ΔΑΛΙΑΝΗ ΔΑΝΑΗ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14,25 14
ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ - ΣΟΦΙΑ 1999 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 14,29 15
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1998 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 14,64 16
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΥΡΤΩ 1998 ΟΛ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14,71 17
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΖΩΗ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 14,77 18
ΑΡΔΑΜΗ ΜΑΡΘΑ 1998 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 15,17 19
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 15,29 20
ΓΕΡΑΝΙΟΥ ΧΡΥΣΗ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15,35 21
ΚΑΠΕΜΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15,63 22

ΑΓΩNΙΣΜΑ: 100m ΓΥΝΑΙΚΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,23 1
ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12,34 2
ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ 1994 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 12,38 3
ΣΤΟΥΠΕΛ ΛΥΔΙΑ 1989 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,43 4
ΝΖΑΓΚΑ ΓΚΛΟΡΙΑ 1996 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12,85 5
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1996 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 12,87 6
ΑΝΟΣΙΚΕ ΤΖΕΣΙΚΑ 1996 ΠΓΣ 12,88 7
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1996 ΠΓΣ 13,09 8
ΓΕΡΑΡΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1985 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13,24 9
ΝΑΚΟΥ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ 1995 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13,29 10
ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1996 ΠΓΣ 13,38 11
ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13,45 12
ΔΗΜΟΥ ΖΩΗ 1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 13,57 13
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΛΙΑ 1992 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13,60 14
ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1988 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13,99 15
ΡΗΝΙΩΤΗ ΦΙΛΙΠΠΑ 1996 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 16,06 16
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 1996 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 17,06 17

ΑΓΩΝΣΙΜΑ: 100m ΠΑΙΔΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΣΑΚΑ 11,75 1
ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1998 ΑΕΚ 11,87 2
ΜΟΥΛΙΟΣ 1999 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 11,94 3
ΑΒΡΑΝΤΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 1999 ΠΓΣΣ 11,99 4
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1999 ΠΓΣΣ 12,01 5
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,13 6
ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12,16 7
ΤΣΕΝΑΙ ΧΙΛΣΕΝ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,16 8
ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 ΠΓΣΣ 12,20 9
ΧΕΙΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,51 10
ΛΕΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,54 11
ΦΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 12,73 12
ΠΕΤΡΟΓΛΟΥ ΙΑΣΩΝ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,80 13

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100m ΑΝΔΡΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1987 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ 10,53 1
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1990 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 10,56 2
ΤΣΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1992 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 10,85 3
ΔΑΜΙΡΗΣ ΤΑΣΟΣ 1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10,88 4
ΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1995 ΠΑΟ 10,98 5
ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΕΓΣ 11,07 6
ΚΙΜΠΕΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1993 ΠΑΟ 11,17 7
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11,24 8
ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1985 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11,31 9
ΚΟΥΤΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1991 ΠΓΣΣ 11,32 10
ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1997 ΠΓΣΣ 11,48 11
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1989 ΟΣΦΠ 11,54 12
ΔΟΡΓΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11,55 13
ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΣΟΠΦΟΚΛΗΣ 1975 ΣΑΚΑ 11,60 14
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ 1987 ΑΟ ΓΛΥΔΑΦΑΣ 11,62 15
ΣΤΑΜΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11,75 16
ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11,8 17
ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1986 ΟΣΦΠ 11,82 18
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1991 ΠΑΟ 11,86 19
ΠΟΝΤΙΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1993 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΕΑΣ 11,91 20
ΧΑΛΑΣ ΠΑΑΝΓΙΩΤΗΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12,02 21
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1979 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12,08 22
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΓΣΣ 12,33 23
ΛΑΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,57 24
ΚΑΣΤΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1988 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12,63 25
ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 ΕΡΜΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 12,67 26
ΤΣΑΓΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1980 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12,8 27
ΖΑΡΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1974 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,86 28
ΑΡΔΑΜΗΣ ΒΑΡΔΗΣ 1996 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 13,1 29
ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1968 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14,05 30
ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 14,08 31
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1979 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14,41 32

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 800m ΓΥΝΑΙΚΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΚΟΥΤΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1997 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2.21,59 1
ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2.22,03 2
ΛΥΜΠΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2.22,03 3
ΤΣΙΜΠΡΙΚΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 1988 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.35,07 4

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 800m ΠΑΙΔΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2.03,42 1
ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2.08,00 2
ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2.11,43 3
ΚΟΥΦΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1999 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 2.11,79 4
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 2.13,29 5
ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2.13,73 6
ΡΟΥΣΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1999 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 2.15,99 7
ΦΙΛΤΣΑΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1997 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 2.22,95 8
ΚΑΓΙΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2.41,68 9

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 800m ΑΝΔΡΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1994 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ 1.57,43 1
ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1994 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑ 1.59,77 2
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2.03,92 3
ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 1995 ΠΓΣ 2.04,14 4
ΣΠΑΘΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 2.05,01 5
ΚΑΞΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2.05,81 6
ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1986 ΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2.06,74 7
ΛΟΥΜΑΝΗ ΕΡΙΟΝ 1997 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2.14,14 8

ΑΓΩΝΣΙΜΑ: 200m ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΤΣΑΟΥΤΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 1998 ΣΑΚΑ 27,38 1
ΔΕΔΕ ΡΑΦΑΕΛΑ 1999 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 28,44 2
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΕΛΙΤΑ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 28,75 3
ΠΛΕΥΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1999 ΠΓΣ 28,84 4
ΤΣΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 28,88 5
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΑΡΟΥΛΙΝΑ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 29,10 6
ΧΟΛΕΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1999 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 29,16 7
ΧΑΛΚΟΥ ΜΑΡΙΝΤΙΝΑ 1999 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 29,77 8
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 30,08 9

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 200m ΓΥΝΑΙΚΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 25,00 1
ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 1996 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 26,19 2
ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΠΓΣ 27,36 3
ΡΑΠΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1996 ΠΓΣ 27,40 4
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1990 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 27,44 5
ΤΖΗΚΑ ΕΛΕΝΗ 1990 ΑΕΚ 27,92 6
ΣΚΕΥΗ ΔΑΝΑΗ - ΣΤΡΑΤΗΓΙΑ 1994 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 28,03 7
ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 28,65 8
ΣΚΑΛΚΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1991 ΟΛ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 29,41 9
ΔΑΡΔΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 30,29 10

ΑΓΩΝΣΙΜΑ: 200m ΠΑΙΔΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΑΞΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1998 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 23,24 1
ΜΑΡΓΙΩΛΟΣ ΓΕΡΩΡΓΙΟΣ 1999 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 23,64 2
ΓΚΑΤΖΑΡΙΟΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 1998 ΣΑΚΑ 23,75 3
ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 23,88 4
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1999 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 24,23 5
ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1999 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 24,99 6
ΝΤΙΜΠΛΕΡ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1998 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 25,64 7
ΛΙΓΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 26,31 8
ΔΕΚΑΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 26,51 9
ΒΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΗΣ 1998 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 27,02 10

ΑΓΩΝΣΙΜΑ: 200m ΑΝΔΡΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 23,00 1
ΔΟΡΓΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 23,65 2
ΑΛΑΤΣΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1992 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 23,72 3
ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 23,93 4
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1992 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 24,01 5
ΝΤΑΝΤΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1995 ΠΓΣ 24,27 6
ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 24,62 7
ΣΑΛΕΜ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994 ΠΓΣ 24,69 8
ΡΙΑΝΤ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1992 ΠΓΣ 25,19 9
ΜΙΤΖΑ ΡΑΤΖΙ 1990 ΠΓΣ 25,25 10
ΤΣΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 25,33 11
ΜΠΕΝΤΑΙ ΤΖΙΝΟ 1990 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 25,45 12
ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 25,65 13
ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1975 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 26,42 14

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 4x100m ΓΥΝΑΙΚΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 50,10 1
ΑΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΔΑ 1995
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1996
ΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ 1996





ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1999 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 51,70 2
ΑΓΟΡΟΥ ΒΙΒΗ 1999
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1999
ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999

ΑΓΩΝΣΙΜΑ: 4x100m ΑΝΔΡΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ




ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΦΕΤΦΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1991 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 45,54 1
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1992
ΧΑΣΛΑΜ ΤΖΩΝ 1999
ΦΥΣΕΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994





ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1999 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 46,61 2
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1999
ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001
ΜΠΙΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000





ΝΤΑΝΤΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 46,74 3
ΡΙΑΝΤ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1992
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1993
ΣΑΛΕΜ ΧΡΗΣΤΟΣ 1994





ΛΕΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Χ 4
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999
ΧΕΙΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998
ΤΣΕΝΑΙ ΧΙΛΣΕΝ 1998

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΚΑ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3,35 1
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3,25 2
ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2000 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3,15 3
ΖΙΩΓΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2,85 4
ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2,45 5
ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ - ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2,25 6
ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2,25 7
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2,25 8
ΝΤΙΜΠΛΕΡ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2,25 9
ΚΑΡΑΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2,25 10
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2002 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2,05 11
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ 2002 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ Χ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΔΑ 1995 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 11,78 1
ΒΑΛΙΑΔΗ ΕΡΡΙΚΑ 1995 ΠΓΣ 11,22 2
ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΩ 1996 ΠΓΣ 10,02 3
ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9,87 4

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΚΑΣΣΩΤΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1998 ΓΣ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 14,31 1
ΙΦΤΙΜΙΕ ΜΑΡΙΟΣ 1998 ΠΓΣ 13,76 2
ΛΙΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1999 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 13,15 3
ΑΔΑΜ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΠΓΣ 12,26 4

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ



ΕΠΩΝΥΜΟ & ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ





ΒΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1994 ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14,55 1
ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1993 ΠΓΣ 14,40 2
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΟΦΗ 14,21 3
ΤΣΟΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΑΕΚ 14,20 4
ΦΙΖΙ ΛΟΥΗΣ 1995 ΠΓΣ 13,90 5
ΣΚΑΡΛΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΠΓΣ 12,42 6

Διαβάστε περισσότερα ΝΕΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Αθλητές που ξεχώρισαν

...για περισσότερους αθλητές μας πατήστε εδώ

ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και ενημερωθείτε πρώτοι για Νέα, Αποτελέσματα Αγώνων κ.α.

Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ορθή λειτουργία της. Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τα cookies που χρησιμοποιούμε.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ