Αποτελέσματα Αγώνων 15/10/2016

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων:

80m ΠΚΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 12''44
80m ΠΠΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9''59 1ος
ΚΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10''23 2ος
ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10''41 3ος
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 10''81 4ος
ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5.62 1ος
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4.40 2ος
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΜΠΟΜΠΟΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 9.10
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΡΙΚΑ 6.80
ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΟΥΤΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 4.24 1ος
ΤΟΥΣΕΡΤ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3.95 2ος
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3.66 3ος
ΣΑΝΤΟΒΣΚΙ ΝΤΟΜΙΝΙΚ 3.50 4ος
ΣΠΥΡΙΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3.40 5ος
ΝΑΣΗΣ ΘΑΝΟΣ 3.14 6ος
60m ΠΚΒ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 8''50
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 8''82
ΠΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 8''91
ΛΙΒΑΣΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 8''96
ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΑΛΚΥΟΝΗ 8''99
ΓΚΟΥΡΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 9''15
ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΤΑΤΙΑΝΑ 9''35
ΜΑΝΕΤΤΑ ΝΑΓΙΑ 9''55
ΣΤΕΦΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 9''55
ΚΟΛΗΒΟΥ ΑΝΝΑ 9''76 10η
ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 9''82 11η
ΜΕΣΟΓΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 9''93 12η
ΔΕΣΤΕ ΣΟΦΙΑ 9''95 13η
ΠΟΥΛΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 10''04 14η
ΦΛΩΡΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ 10''16 15η
ΒΑΡΒΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 10''47 16η
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 10''67 17η
60m ΠΠΒ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΧΟΛΕΒΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 8''02 1ος
ΚΑΣΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 8''15 2ος
ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 8''35 3ος
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΡΩΜΑΝΟΣ 8''63 4ος
ΜΑΛΕΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 8''84 5ος
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9''07 6ος
ΤΟΥΣΕΡΤ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9''11 7ος
ΣΠΥΡΙΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 9''12 8ος
ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 9''86 9ος
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΥΡΡΟΣ 9''93 10ος
600m ΠΠΒ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΜΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1'49''49 1ος
ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 1'49''77 2ος
ΚΟΥΤΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1'56''20 3ος
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΥΡΡΟΣ 2'00''70 4ος
ΠΑΣΧΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2'14''85 5ος
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 2΄16''54 6ος
ΣΑΝΤΟΒΣΚΙ ΝΤΟΜΙΝΙΚ 2'33''91 7ος
ΝΑΣΗΣ ΘΑΝΟΣ 2'34''95 8ος
600m ΠΚΒ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1'51''58
ΤΣΑΜΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 2'02''89
ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2'03''59
ΦΑΣΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 2'08''84
ΚΑΝΤΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2'09''12
ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 2'09''32
ΛΙΒΑΣΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2'12''59
ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΒΑΣΙΑ 2'26''64
ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΦΑΣΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 4.80
ΠΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 4.65
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 4.50
ΓΚΟΥΡΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 4.18
ΣΤΕΦΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 4.14
ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΑΛΚΥΟΝΗ 3.93
ΜΑΝΕΤΤΑ ΝΑΓΙΑ 3.80
ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3.80
ΔΕΣΤΕ ΣΟΦΙΑ 3.68
ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΤΑΤΙΑΝΑ 3.60 10η
ΜΕΣΟΓΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 3.50 11η
ΚΟΥΡΟΥΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3.45 12η
ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΒΑΣΙΑ 3.40 13η
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 3.12 14η
ΦΛΩΡΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ 3.10 15η
ΒΑΡΒΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2.80 16η
ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 2.80 17η
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2.50 18η
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΒ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ 11.40 1ος
ΚΑΣΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 8.95 2ος
ΚΑΔΡΕΦΤΣΗΣ ΑΛΚΥΝΟΟΣ 8.40 3ος
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΡΩΜΑΝΟΣ 7.40 4ος
ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7.10 5ος
ΒΛΑΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 6.90 6ος
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΒ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 5.50
ΚΟΥΡΟΥΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 5.10
ΚΑΡΒΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 5.10
50m ΜΙΝΙ ΠΠ 2005
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7''48 1ος
ΥΦΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7''49 1ος
ΜΠΕΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 7''92 2ος
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΩΝΤΑΣ 8''04 3ος
ΒΑΛΟΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ 8''21 4ος
ΧΟΛΕΒΑΣ ΦΑΝΗΣ 8''25 5ος
ΑΡΑΖΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 8''34 6ος
ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 8.46 7ος
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 8''67 8ος
ΒΑΣΣΑΡΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 9''61 9ος
ΠΑΣΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 10''18 10ος
50m ΜΙΝΙ ΠΚ 2005
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΛΕΚΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 7''67
ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 7''82
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 7''89
ΡΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 7''93
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ 8''11
ΖΟΥΠΑ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 8''34
ΚΟΤΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ 8''39
ΒΡΟΥΖΑ ΕΛΕΝΗ 8''53
ΓΙΑΝΝΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 8''84
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 8''97 10η
ΠΕΠΠΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 9''00 11η
ΒΛΑΣΣΑ ΜΕΛΙΤΙΝΗ 9''18 12η
ΤΣΑΛΔΑΡΗ ΚΟΡΙΝΑ 9''67 13η
ΔΙΑΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 10''41 14η
ΜΗΡΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 10''79 15η
ΜΗΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 10''89 16η
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΚ 2005
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 4.10
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 3.70
ΡΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 3.60
ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 3.32
ΖΟΥΠΑ ΜΕΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 3.30
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ 3.14
ΜΕΡΤΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 3.07
ΛΕΚΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 3.01
ΒΛΑΣΣΑ ΜΕΛΙΤΙΝΗ 2.82
ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 2.80 10η
ΓΙΑΝΝΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2.72 11η
ΤΣΑΛΔΑΡΗ ΚΟΡΙΝΑ 2.68 12η
ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2.61 13η
ΒΡΟΥΖΑ ΕΛΕΝΗ 2.50 14η
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2.46 15η
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2.44 16η
ΔΙΑΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2.22 17η
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠ 2005
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3.88 1ος
ΥΦΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3.84 2ος
ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.80 3ος
ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 3.44 4ος
ΒΑΛΟΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ 3.43 5ος
ΜΠΕΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 3.40 6ος
ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 3.21 7ος
ΧΟΛΕΒΑΣ ΦΑΝΗΣ 2.91 8ος
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2.86 9ος
ΑΡΑΖΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2.61 10ος
ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2.47 11ος
ΠΑΣΧΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2.40 12ος
600m ΜΙΝΙ ΠΚ 2005
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 2'02''94
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2'24''32
ΚΟΤΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ 2'24''90
ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2'27''96
ΜΕΡΤΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 2'38''39
ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 2'48''41
600m ΜΙΝΙ ΠΠ 2005
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2'03''60 1ος
ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2'09''29 2ος
ΑΒΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2'09''53 3ος
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΙΝΙ ΠΚ 2005
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΜΙΝΚΩΦ ΗΛΙΑΝΝΑ 4.90
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΙΝΙ ΠΠ 2005
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΩΝΤΑΣ 5.10 1ος
ΑΒΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4.80 2ος
50m ΜΙΝΙ ΠΚ 2006
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 7''77
ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 7''82
ΔΑΛΙΑΝΗ ΕΛΕΝΑ 8''09
ΠΑΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 8''15
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 8''27
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 8''28
ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 8''37
ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8''43
ΚΑΡΜΑΡΗ ΕΛΕΑΝΝΑ 8''52
ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 8''74 10η
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ 8''92 11η
ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 8''95 12η
ΧΑΖΙΖΙ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 9''10 13η
ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 9''19 14η
ΤΣΑΦΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 9''23 15η
ΜΑΚΚΑ ΖΩΗ 9''29 16η
ΑΛΑΜΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 9''34 17η
ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 9''36 18η
ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 9''41 19η
ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 9''54 20η
ΤΣΙΑΒΑΛΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 9''91 21η
ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ 10''06 22η
ΤΟΥΣΕΡΤ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 10''23 23η
ΦΤΥΛΙΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 10''77 24η
50m ΜΙΝΙ ΠΠ 2006
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 8''07 1ος
ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 8''39 2ος
ΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 8''49 3ος
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 8''59 4ος
ΣΚΑΛΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 8''71 5ος
ΤΣΑΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 8''73 6ος
ΜΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 9''06 7ος
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9''21 8ος
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9''27 9ος
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9''39 10ος
ΣΙΑΜΟΡΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 9''73 11ος
ΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9''89 12ος
ΜΠΙΤΣΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 9''96 13ος
600m ΜΙΝΙ ΠΠ 2006
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2'19''41 1ος
ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 2'20''69 2ος
ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2'49''91 3ος
ΤΖΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3'03''71 4ος
600m MINI ΠΚ 2006
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΙΟΥΛΟΥ ΜΑΝΙΑ 2'06''30
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 2'36''92
ΚΩΣΤΙΝΗ ΝΑΝΣΥ 3'01''56
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΚ 2006
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 4.11
ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 3.85
ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 3.85
ΚΙΟΥΛΟΥ ΜΑΝΙΑ 3.60
ΧΑΖΙΖΙ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 3.55
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 3.40
ΠΑΡΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 3.35
ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3.30
ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ 3.30
ΚΩΣΤΙΝΗ ΝΑΝΣΥ 3.25
ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 3.20 10η
ΜΑΚΚΑ ΖΩΗ 3.10 11η
ΚΑΡΜΑΡΗ ΕΛΕΑΝΝΑ 3.05 12η
ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 3.00 13η
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΑΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 3.00 14η
ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 3.00 15η
ΑΛΑΜΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2.75 16η
ΔΑΛΙΑΝΗ ΕΛΕΝΑ 2.75 16η
ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2.70 17η
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 2.70 18η
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2.60 19η
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ 2.55 20η
ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2.51 21η
ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2.37 22η
ΤΟΥΣΕΡΤ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2.25 23η
ΤΣΑΒΑΛΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2.10 24η
ΦΤΥΛΙΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2.00 25η
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠ 2006
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4.22 1ος
ΑΓΟΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3.36 2ος
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3.30 3ος
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 3.19 4ος
ΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3.05 5ος
ΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 2.94 6ος
ΣΚΑΛΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2.91 7ος
ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 2.80 8ος
ΣΙΑΜΟΡΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 2.79 9ος
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2.74 10ος
ΤΖΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2.56 11ος
ΜΠΙΤΣΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2.56 12ος
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2.50 13ος
ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2.45 14ος
ΤΣΑΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2.37 15ος
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2.31 16ος
ΜΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2.08 17ος
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΙΝΙ ΠΠ 2006
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6.20 1ος
50m ΜΙΝΙ ΠΚ 2007
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΚΤΥΠΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 8''13
ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 8''26
ΔΟΜΙΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 8''53
ΤΣΙΚΟΝΤΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ 8''59
ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΑΝΑΗ 8''67
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 8''78
ΜΑΛΕΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 8''88
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 8''95
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 9.03
ΦΑΣΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 9''03
ΚΑΦΕΤΖΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 9''07 10η
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΑ 9''16 11η
ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 9''27 12η
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 9''43 13η
ΒΑΛΟΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 9''45 14η
ΛΙΟΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 9''47 15η
ΣΥΡΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 9''60 16η
ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 9''64 17η
ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΒΙΛΗ 9''74 18η
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 9''82 19η
ΜΠΕΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 10''10 20η
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 10''49 21η
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 10''51 22η
ΤΣΟΥΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 10''79 23η
ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΙΑΚΥΝΘΗ 10''85 24η
50m ΜΙΝΙ ΠΠ 2007
ΣΑΝΤΟΒΣΚΙ ΚΟΥΜΠΑ 8''56 3ος
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 8''57 4ος
ΓΚΟΥΛΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 8''71 5ος
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 8''73 6ος
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 8''78 7ος
ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 8''80 8ος
ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 8''89 9ος
ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9''07 10ος
ΜΕΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9''10 11ος
ΚΑΜΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9''14 12ος
ΤΗΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 9''28 13ος
ΚΟΣΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9''35 14ος
ΤΣΙΡΜΠΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 9''42 15ος
ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 9''57 16ος
ΜΟΥΡΙΖΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 9''94 17ος
ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9''96 18ος
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 9''99 19ος
ΝΤΕΛΡΩΣΣΟ ΖΙΛ 10''21 20ος
ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10''26 21ος
ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12''17 22ος
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠ 2007
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 3.11 1ος
ΜΕΣΟΓΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3.11 2ος
ΣΑΝΤΟΒΣΚΙ ΚΟΥΜΠΑ 2.95 3ος
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.93 4ος
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 2.92 5ος
ΤΣΙΡΜΠΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2.87 6ος
ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 2.81 7ος
ΤΗΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2.80 8ος
ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2.78 9ος
ΜΕΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2.64 10ος
ΔΟΥΛΦΗΣ ΡΗΓΑΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2.64 11ος
ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2.51 12ος
ΓΚΟΥΛΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2.51 13ος
ΚΟΣΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2.50 14ος
ΜΟΥΡΙΖΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2.47 15ος
ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2.40 16ος
ΤΣΑΛΔΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2.32 17ος
ΝΤΕΛΡΩΣΣΟ ΖΙΛ 2.27 18ος
ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.65 19ος
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΚ 2007
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 3.70
ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΑΝΑΗ 3.40
ΦΑΣΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 3.35
ΚΑΦΕΤΖΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 3.25
ΑΚΤΥΠΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3.15
ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 3.02
ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 3.00
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΑ 2.78
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2.70
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2.60 10η
ΛΙΟΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2.60 11η
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2.56 12η
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2.30 13η
ΣΥΡΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2.30 14η
ΔΟΜΙΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2.30 15η
ΒΑΛΟΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2.16 16η
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2.10 17η
ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΒΙΛΗ 1.95 18η
600m ΜΙΝΙ ΠΠ 2007
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 2'34''10 1ος
600m ΜΙΝΙ ΠΚ 2007
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2'23''55
ΜΠΕΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2'42''64
50m ΜΙΝΙ ΠΠ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2008
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 8''55 1ος
ΣΟΥΡΣΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 8''62 2ος
ΓΚΙΟΥΖΕΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 8''64 3ος
ΤΣΕΣΜΕΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 8''81 4ος
ΚΟΤΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 8''92 5ος
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 8''97 6ος
ΖΑΡΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 8''98 7ος
ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9''04 8ος
ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9''07 9ος
ΚΑΖΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ 9''19 10ος
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΝΟΤΗΣ 9''21 11ος
ΜΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 9''29 12ος
ΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 9''31 13ος
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9''40 14ος
ΝΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9''62 15ος
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 9''62 16ος
ΤΣΙΤΣΙΜΠΕΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9''83 17ος
ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 9''94 18ος
ΣΙΑΜΟΡΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10''09 19ος
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10''49 20ος
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10''59 21ος
ΝΟΝΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 10''74 22ος
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 10''88 23ος
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11''01 24ος
ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11''27 25ος
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 11''61 26ος
50m ΜΙΝΙ ΠΚ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2008
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 8''55
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8''69
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΕΣΘΕΛΙΝΑ 8''75
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ 8''83
ΣΙΑΦΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 8''99
ΔΑΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 9''04
ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 9''17
ΤΣΑΜΠΟΔΗΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 9''20
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 9''35
ΡΗΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 9''45 10η
ΚΙΤΡΙΝΑΚΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 9''47 11η
ΚΟΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 9''55 12η
ΚΟΝΤΟΜΑΡΗ ΕΡΙΑ 9''67 13η
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 9''69 14η
ΣΤΕΦΑΝΕΛΗ ΖΩΗ 9''87 15η
ΠΙΕΡΡΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 9''89 16η
ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 9''96 17η
ΓΙΑΠΟΥΤΖΗ ΕΛΕΑΝΝΑ 9''99 18η
ΔΕΣΤΕ ΘΕΟΔΩΡΑ 10''35 19η
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 10''51 20η
ΑΡΑΠΑΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 10''86 21η
ΔΙΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 11''41 22η
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2008
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 3.12 1ος
ΤΣΕΣΜΕΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 3.10 2ος
ΣΟΥΡΣΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 2.95 3ος
ΚΑΖΑΝΑΣ ΘΩΜΑΣ 2.86 4ος
ΚΩΤΟΠΟΥΛΗΣ ΝΟΤΗΣ 2.80 5ος
ΚΟΤΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2.79 6ος
ΓΚΙΟΥΖΕΠΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2.63 7ος
ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2.60 8ος
ΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2.52 9ος
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2.50 10ος
ΖΑΡΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2.38 11ος
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2.33 12ος
ΣΙΑΜΟΡΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2.26 13ος
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2.24 14ος
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2.23 15ος
ΜΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2.20 16ος
ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2.20 17ος
ΝΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2.17 18ος
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2.16 19ος
ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2.01 20ος
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.98 21ος
ΝΟΝΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1.96 22ος
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1.73 23ος
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.62 24ος
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΚ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2008
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΤΣΑΜΠΟΔΗΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 3.10
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2.90
ΡΗΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2.80
ΔΑΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2.72
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2.70
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ 2.70
ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2.65
ΚΟΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2.60
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 2.58
ΠΙΕΡΡΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2.55 10η
ΔΕΣΤΕ ΘΕΟΔΩΡΑ 2.50 11η
ΣΤΕΦΑΝΕΛΗ ΖΩΗ 2.40 12η
ΓΙΑΠΟΥΤΖΗ ΕΛΕΑΝΝΑ 2.25 13η
ΚΟΝΤΟΜΑΡΗ ΕΡΙΑ 2.20 14η
ΑΡΑΠΑΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2.10 15η
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2.05 16η
ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2.00 17η
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 1.93 18η
ΔΙΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1.80 19η
50m ΜΙΝΙ ΠΚ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2009
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΜΕΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 9''41
ΚΑΖΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 9''48
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ ΜΥΡΤΩ 9''76
ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΥΑ 9''77
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΣΟΦΙΛΙΑ 9''88
ΤΣΙΚΟΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 9''95
ΤΖΑΦΟΛΙΑ ΕΡΡΙΚΑ 9''96
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗ ΑΝΝΑ 10''01
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΖΕΤΑ 10''03
ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ 10''16 10η
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 10''26 11η
ΝΤΟΥΜΑ ΑΓΑΠΗ 10''30 12η
ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΑΝΤΙΑ 10''46 13η
ΖΑΦΕΙΡΟΒΑ ΒΕΝΕΤΑ 10''61 14η
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 10''83 15η
ΝΤΟΥΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 10''99 16η
ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΜΕΛΙΝΑ 11''02 17η
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 11''03 18η
ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑ ΑΝΘΗ 11''41 19η
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΑΜΕΡΣΙΑ 11''59 20η
ΡΗΓΑΚΗ ΜΕΛΙΤΙΝΗ 11''64 21η
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 11''75 22η
ΧΑΤΖΗΘΑΝΑΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 11''86 23η
ΣΥΡΕΓΚΕΛΑ ΛΥΔΙΑ 11''89 24η
ΝΤΟΥΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 12''04 25η
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 12''39 26η
ΕΥΤΥΧΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 12''83 27η
50m ΜΙΝΙ ΠΠ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2009
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 8.78 1ος
ΚΑΡΜΑΗΣ ΣΑΡΜΕ 8.92 2ος
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 9''11 3ος
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΑΝΟΣ 9''33 4ος
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 9''49 5ος
ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΘΑΝΟΣ 9''62 6ος
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 9''64 7ος
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ 9''68 8ος
ΔΕΛΕΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10''16 9ος
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10''19 10ος
ΣΟΝΤΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 10''50 11ος
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 10''62 12ος
ΠΙΣΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 10''73 13ος
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10''92 14ος
ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 11''08 15ος
ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11''14 16ος
ΒΑΛΑΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 13''18 17ος
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΚ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2009
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΖΑΦΕΙΡΟΒΑ ΒΕΝΕΤΑ 2.70
ΜΕΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2.55
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΖΕΤΑ 2.54
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗ ΑΝΝΑ 2.46
ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΜΕΛΙΝΑ 2.24
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 2.22
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 2.15
ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ 2.10
ΚΑΖΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2.10
ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΑΝΤΙΑ 2.02 10η
ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑ ΑΝΘΗ 2.00 11η
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 1.95 12η
ΣΥΡΕΓΚΕΛΑ ΛΥΔΙΑ 1.90 13η
ΡΗΓΑΚΗ ΜΕΛΙΤΙΝΗ 1.87 14η
ΕΥΤΥΧΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1.68 15η
ΧΑΤΖΗΘΑΝΑΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1.63 16η
ΝΤΟΥΜΑ ΑΓΑΠΗ 1.55 17η
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΣΟΦΙΛΙΑ 1.55 18η
ΤΖΑΦΟΛΙΑ ΕΡΡΙΚΑ 1.50 19η
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1.40 20η
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2009
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2.70 1ος
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 2.63 2ος
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ 2.40 3ος
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2.34 4ος
ΣΟΝΤΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2.26 5ος
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΑΝΟΣ 2.16 6ος
ΚΑΡΜΑΗΣ ΣΑΜΟΕ 2.15 7ος
ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2.15 8ος
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2.12 9ος
ΠΙΣΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2.02 10ος
ΔΕΛΕΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.95 11ος
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.94 12ος
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.72 13ος
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.72 14ος
ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.60 15ος
ΒΑΛΑΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1.55 16ος
ΤΣΙΑΦΑΚΑΣ ΘΑΝΟΣ 1.46 17ος
50m ΜΙΝΙ ΠΚ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2010
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΤΣΟΚΑ ΕΛΕΝΑ 9''63
ΚΑΝΤΑ ΙΣΙΔΩΡΑ 9''69
ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 9''87
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥΛΟΥ 10''37
ΚΟΥΤΣΗ ΝΑΝΣΥ 10''71
ΣΟΥΡΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 10''91
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 10''98
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΕΛΙΑ 11''09
ΣΑΒΙΤΣ ΛΥΔΙΑ 11''26
ΜΥΡΤΑ ΛΥΔΙΑ 11''28 10η
ΚΑΜΕΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 11''31 11η
ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 11''33 12η
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 11''48 13η
ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 11''48 13η
ΚΟΛΟΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 11''70 14η
ΛΙΤΣΙΝΑ ΑΣΠΑΣΙΑ 11''87 15η
ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 12''06 16η
ΜΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 12''25 17η
ΦΤΥΛΙΤΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 12''36 18η
ΚΑΛΙΤΣΑ ΚΑΛΥΨΩ 12''71 19η
ΣΟΥΡΗ ΑΜΑΝΤΑ 12''95 20η
ΜΑΜΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 13''83 21η
50m ΜΙΝΙ ΠΠ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2010
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 9''52 1ος
ΜΠΑΤΡΗΣ ΜΥΡΩΝΑΣ 9''97 2ος
ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 10''19 3ος
ΒΡΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 10''39 4ος
ΧΩΡΙΑΤΕΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΙΩΑΝΝΗΣ 10''58 5ος
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 10''62 6ος
ΜΠΕΤΣΕΣ ΧΑΡΗΣ 10''65 7ος
ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10''84 8ος
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11''01 9ος
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 11''24 10ος
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 11''24 11ος
ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11''73 12ος
ΝΟΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 11''82 13ος
ΧΑΤΖΙΗΛΙΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 12''02 14ος
ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 12''09 15ος
ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 12''26 16ος
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΚ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2010
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 2.50
ΤΣΟΚΑ ΕΛΕΝΑ 2.32
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2.29
ΣΤΑΦΥΛΟΠΑΤΗ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 2.28
ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2.28
ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2.10
ΚΑΝΤΑ ΙΣΙΔΩΡΑ 2.02
ΜΥΡΤΑ ΛΥΔΙΑ 1.91
ΚΟΥΤΣΗ ΝΑΝΣΥ 1.90
ΡΕΤΣΙΝΑ ΑΣΠΑΣΙΑ 1.82 10η
ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΕΛΙΑ 1.80 11η
ΜΑΜΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1.74 12η
ΣΑΒΙΤΣ ΛΥΔΙΑ 1.60 13η
ΑΓΓΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1.60 14η
ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1.55 15η
ΚΟΛΟΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1.30 16η
ΛΙΑΝΟΥ ΚΑΛΛΙΤΣΑ 0.94 17η
ΦΤΥΛΙΤΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 0.91 18η
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2010
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2.34 1ος
ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2.22 2ος
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2.21 3ος
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2.13 4ος
ΒΡΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2.03 5ος
ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.77 6ος
ΚΑΣΑΔΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.70 7ος
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.66 8ος
ΜΠΕΤΣΕΣ ΧΑΡΗΣ 1.66 9ος
ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.65 10ος
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1.60 11ος
ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.47 12ος
ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1.31 13ος
ΜΠΑΤΡΗΣ ΜΥΡΩΝΑΣ 1.32 14ος
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.30 15ος
ΧΩΡΙΑΤΕΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΙΩΑΝΝΗΣ 1.23 16ος
ΧΑΤΖΙΗΛΙΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1.20 17ος
ΝΟΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1.10 18ος
50m ΜΙΝΙ ΠΠ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2011
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΤΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10''53 1ος
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11''53 2ος
ΓΚΙΟΥΖΕΠΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 11''92 3ος
ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 12''94 4ος
ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 13''41 5ος
ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13''82 6ος
ΝΤΟΥΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 14''28 7ος
ΚΟΥΤΟΥΒΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 14''93 8ος
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ 15''75 9ος
50m ΜΙΝΙ ΠΚ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2011
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΑΦΕΤΖΗ ΑΝΘΗ 11''04
ΑΓΓΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 11''40
ΤΟΥΣΕΡΤ ΓΕΩΡΓΙΑ 11''61
ΝΤΑΓΚΑ ΣΥΜΕΛΗ 12''12
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 13''70
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 13''97
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2011
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2.28 1ος
ΤΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.98 2ος
ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.75 3ος
ΓΚΙΟΥΖΕΠΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 1.65 4ος
ΝΤΟΥΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.53 5ος
ΓΑΒΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1.53 6ος
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ 1.24 7ος
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1.23 8ος
ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1..22 9ος
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΚ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2011
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΑΦΕΤΖΗ ΑΝΘΗ 2.14
ΤΟΥΣΕΡΤ ΓΕΩΡΓΙΑ 2.00
ΝΤΑΓΚΑ ΣΥΜΕΛΗ 1.60
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1.00
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 0.92
50m ΜΙΝΙ ΠΚ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2012
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΑΖΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ 16''78
50m ΜΙΝΙ ΠΠ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2012
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΑΘΟΥΣΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 14''56 1ος
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 14''89 2ος
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2012
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1.62 1ος
ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.42 2ος
ΑΘΟΥΣΑΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 1.35 3ος
ΚΟΥΤΟΥΒΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0.93 4ος
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΚ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2012
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΑΖΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ 0.93
50m ΜΙΝΙ ΠΚ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2013
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΟΥΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 22''49
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΣΟΦΙΑ 24''12
50m ΜΙΝΙ ΠΠ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2013
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12''27 1ος
ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 15''14 2ος
ΣΚΑΛΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ-ΜΑΡΙΟΣ 17''62 3ος
ΝΤΑΓΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 24''84 4ος
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΚ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2013
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΟΥΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0.68
ΜΗΚΟΣ ΜΙΝΙ ΠΠ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2013
ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΑΙ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.98 1ος
ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1.44 2ος
ΣΚΑΛΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ-ΜΑΡΙΟΣ 0.90 3ος
ΝΤΑΓΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0.67 4ος

Διαβάστε περισσότερα ΝΕΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Αθλητές που ξεχώρισαν

...για περισσότερους αθλητές μας πατήστε εδώ

Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ορθή λειτουργία της. Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τα cookies που χρησιμοποιούμε.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ