Πρόγραμμα Προπονήσεων Περιόδου 2018-2019

ΑΠΟ 3/9/2018 ΩΣ 16/9/2018

ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΖΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

ΤΙΣ ΕΞΗΣ ΩΡΕΣ :

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ: 18.00              ΣΑΒΒΑΤΟ: 10.00

 

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

17/9/18 – 19/5/19

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ:

15.00-17.00…..ΡΙΠΤΕΣ

 

15.00-17.00…..ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΕΦΑΑ & ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ

 

15.00-17.30.....ΑΛΤΕΣ (ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ)

 

17.00-18.45…..ΤΜΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΝΕΑΡΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΤΙΒΟΥ

                        ΤΜΗΜΑ 1 2005 – 2006 – 2007

                        ΤΜΗΜΑ 2 2008 – 2009 – 2010

                        ΤΜΗΜΑ 3 2011 – 2012 – 2013

 

17.00-19.15…..ΔΡΟΜΕΙΣ

 

18.30-21.00…..ΑΛΤΕΣ - ΣΥΝΘΕΤΑ

 

19.15-21.30…..ΔΡΟΜΕΙΣ

 

19.15-21.00…..ΤΜΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΝΕΑΡΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΤΙΒΟΥ

                        ΤΜΗΜΑ 1 2005 – 2006 – 2007 – 2008

                        ΤΜΗΜΑ 2 2009 – 2010 – 2011 – 2012

 

19.15-21.15…..ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΕΦΑΑ & ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ

  

ΣΑΒΒΑΤΟ:

 9.00-11.30…..ΔΡΟΜΕΙΣ (ΑΝΤΟΧΗ)

 

 9.00-11.30…..ΑΛΤΕΣ (ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ )

 

9.00 – 11.00 …..ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΕΦΑΑ & ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ

 

10.00-12.00…..ΤΜΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΝΕΑΡΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΤΙΒΟΥ

                        ΤΜΗΜΑ 1 2005 – 2006 – 2007

                        ΤΜΗΜΑ 2 2008 – 2009 – 2010

                        ΤΜΗΜΑ 3 2011 – 2012 – 2013

 

10.00-12.30…..ΔΡΟΜΕΙΣ (ΣΠΡΙΝΤΕΡΣ)

 

11.30-14.00.....ΔΡΟΜΕΙΣ (ΕΜΠΟΔΙΣΤΕΣ)

 

11.30-14.30…..ΑΛΤΕΣ - ΣΥΝΘΕΤΑ

 

12.00-14.30…..ΡΙΠΤΕΣ

 

 

ΘΕΡΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ 20/5/2019 – ΤΕΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ:

15.00 ΄Η 16.00…..ΡΙΠΤΕΣ

17.00…..ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΕΦΑΑ & ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ

18.00…..ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΝΕΑΡΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΤΙΒΟΥ

18.00…..ΔΡΟΜΕΙΣ

19.00…..ΑΛΤΕΣ - ΣΥΝΘΕΤΑ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ:

9.00.…..ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΕΦΑΑ & ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ

9.00….. ΔΡΟΜΕΙΣ (ΑΝΤΟΧΗ)

10.00…..ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΝΕΑΡΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΤΙΒΟΥ

10.00…..ΔΡΟΜΕΙΣ (ΣΠΡΙΝΤ)

11.30…..ΑΛΤΕΣ – ΣΥΝΘΕΤΑ

11.30.....ΔΡΟΜΕΙΣ (ΕΜΠΟΔΙΣΤΕΣ)

12.00…..ΡΙΠΤΕΣ

 

Αργίες όπου δεν πραγματοποιείται προπόνηση είναι ανήμερα Χριστούγεννα, Πρωτοχρονιά & Μεγάλη Παρασκευή

Στα διαστήματα των σχολικών διακοπών των Χριστουγέννων από 24/12 – 5/1 & του Πάσχα από 22/4 – 4/5, καθώς και την Δευτέρα 25η Μαρτίου οι προπονήσεις θα πραγματοποιηθούν ως εξής:

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕΣ:

15.00…..ΡΙΠΤΕΣ

15.00…..ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΕΦΑΑ & ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ

17.00…..ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΝΕΑΡΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΤΙΒΟΥ

17.00…..ΔΡΟΜΕΙΣ

18.30…..ΑΛΤΕΣ - ΣΥΝΘΕΤΑ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ:

9.00.…..ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΕΦΑΑ & ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ

9.00….. ΔΡΟΜΕΙΣ (ΑΝΤΟΧΗ)

10.00…..ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΝΕΑΡΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΣΤΙΒΟΥ

10.00…..ΔΡΟΜΕΙΣ (ΣΠΡΙΝΤ)

11.30…..ΑΛΤΕΣ – ΣΥΝΘΕΤΑ

11.30.....ΔΡΟΜΕΙΣ (ΕΜΠΟΔΙΣΤΕΣ)

12.00…..ΡΙΠΤΕΣ

 

Καθαρή Δευτέρα 11/3 η προπόνηση θα πραγματοποιηθεί πρωί με πρόγραμμα Σαββάτου

Για την αθλητική περίοδο 2017 – 2018, στα εξειδικευμένα γκρουπ προπόνησης θα προπονούνται οι αθλητές –τριες οι οποίοι έχουν γεννηθεί από το 2004 και μεγαλύτεροι.

Οι αθλητές & αθλήτριες γεννημένοι –ες το 2005 και μικρότεροι θα ακολουθούν τις προπονήσεις του τμήματος υποδοχής νεαρών αθλητών στίβου και έτσι θα έχουν δύο επιλογές προπόνησης για τις καθημερινές και μία για το Σάββατο.

Αθλητές –τριες γεννημένοι –ες το 2005 & 2006 μπορούν να γυμνάζονται με τα γκρουπ εξειδικευμένης προπόνησης, μετά από έγκριση των προπονητών. Αυτό σημαίνει ότι έχουν ακόμη μία επιλογή προπόνησης.

Τις καθημερινές η πρωινή προπόνηση, για όσους προβλέπεται, θα πραγματοποιείται  μόνο κατόπιν συνεννόησης με τον αρχιπροπονητή του σωματείου, όπου θα καθορίζεται  ο τόπος και η ακριβής ώρα προπόνησης.

                  

Ο ΑΡΧΙΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Διαβάστε περισσότερα ΝΕΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Αθλητές που ξεχώρισαν

...για περισσότερους αθλητές μας πατήστε εδώ

ΑΣ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό μας δελτίο και ενημερωθείτε πρώτοι για Νέα, Αποτελέσματα Αγώνων κ.α.

Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ορθή λειτουργία της. Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τα cookies που χρησιμοποιούμε.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ