Αποτελέσματα Αγώνων Στίβου Αμεινίας ο Παλληνεύς 2017

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ (ΑΝΕΜΟΣ)
ΠΡΩΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
300Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'
1 ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 41"23
2 ΔΕΛΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 41"75
3 ΚΑΛΤΣΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 42"96
4 ΜΑΤΣΙΩΤΑ ΜΑΡ. - ΤΖΕΜΑ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 43"63
5 ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΑΕΚ 44"17
6 ΒΑΡΒΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΟΚΑ 44"58
7 ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ 45"52
8 ΠΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 45''92
9 ΚΟΥΤΟΥΓΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 46''38
10 ΚΕΧΡΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 46''64
11 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 46''97
12 ΣΤΡΑΤΗΓΕΛΛΗ ΑΓΑΘΗ 2003 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 47''13
13 ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 47:26
14 ΡΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 47''28
15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 47''44
16 ΤΟΥΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 47''67
17 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 48''52
18 ΣΥΡΓΚΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 48''74
19 ΚΟΝΤΑΞΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 49''36
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΣΚΑΛΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 3,85μ
2 ΤΖΕΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ 2000 Α. ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3,75μ
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'
1 ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 4,05μ
2 ΖΗΜΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 3,85μ
3 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Α.ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3,65μ
4 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2,85μ
ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'
1 ΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2002 Α.Ο. ΣΠ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 6,03μ
2 ΠΑΙΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2002 Α. ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5,94μ
3 ΓΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 Α. ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5,76μ
4 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 5,37μ
5 ΤΣΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 Α. ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5,21μ
6 ΨΑΡΟΜΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 2003 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 4,92μ
7 ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 4,90μ
8 ΜΠΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ 2003 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 4,10μ
ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6,52μ
2 ΜΠΟΦΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 5,37μ
3 ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5,31μ
4 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΜΑΝΟΣ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5,76μ
5 ΒΡΕΝΟΖΙ ΟΡΕΝΤΟ 2001 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 5,40μ
6 ΚΩΤΣΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 2001 ΑΕΚ 5,12μ
300Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'
1 ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 39''67
2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 39''84
3 ΤΡΑΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 40''15
4 ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 40''35
5 ΧΑΤΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 40''75
6 ΚΡΙΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 40''90
7 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 40''91
8 ΝΤΕ ΜΠΡΑΜΠΕΡ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 2002 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 41''08
9 ΧΟΛΕΒΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 41''10
10 ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 41''20
11 ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 41''36
12 ΚΑΝΤΖΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 41''81
13 ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 41''84
14 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2003 Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 42''20
15 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2002 Α. ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 42''45
16 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 42''72
17 ΜΠΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 43''19
18 ΠΑΠΟΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 43''60
19 ΦΟΛΟΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 43''77
20 ΜΠΟΥΝΤΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 2003 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 44''75
21 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2002 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 45''51
22 ΣΑΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002 ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 46''52
23 ΛΟΥΚΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2003 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 46''73
24 ΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 47''16
25 ΞΕΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2003 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 48''58
1000Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'
1 ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3'08''50
2 ΖΑΦΕΤ ΜΙΚΑΕΛΑ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3'09''95
3 ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 3'12''89
4 ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 3'15''11
5 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3'19''58
6 ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ ΧΑΡΙΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 3'23''08
7 ΣΤΑΝΤΖΟΥ ΕΛΛΗ 2002 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3'23''20
8 ΤΑΖΑΡΤΕΣ ΕΛΕΝΗ 2002 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3'23''85
9 ΝΤΕΡΜΙΤΖΙΑΝ ΣΙΜΟΝΑ 2003 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3'25''97
10 ΧΑΜΠΙΔΗ ΕΡΑΤΩ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 3'27''13
11 ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2003 ΑΕΚ 3'27''51
12 ΣΒΙΛΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3'29''68
13 ΡΕΦΕΝΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3'32''77
1000Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'
1 ΓΚΙΟΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2'41''88
2 ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 2'49''70
3 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2003 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 2'52''63
4 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ 2'53''28
5 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜ. 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2'57''35
6 ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2'57''63
7 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ 2'59''69
8 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΡΕΘΑΣ 2002 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3'00''65
9 ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2003 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3'02''75
10 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΡΗΣ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3'02''94
11 ΝΙΛΣΕΝ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 3'03''44
12 ΣΑΤΟΝ ΧΕΝΡΙ 2003 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3'03''62
13 ΤΑΝΤΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΑΕΚ 3'05''28
14 ΤΑΝΤΟΥΛΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ 2002 ΑΕΚ 3'06''18
15 ΣΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ 3'06''30
16 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3'06''58
17 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 Α.ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3'07''80
18 ΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 3'09''16
19 ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 3'09''44
20 ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 Α.Ο.Π.Φ. 3'09''58
21 ΔΕΒΕΛΕΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 3'11''15
22 ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2002 Α.Ο ΠΕΥΚΗΣ 3'11''54
23 ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3'11''67
24 ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 3''12''58
25 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ ΣΠΎΡΟΣ 2003 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 3'14''14
26 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 ΑΕΚ 3'20''15
600Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'
1 ΖΑΦΕΙΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1'43''39
2 ΞΕΝΑΚΗ ΙΣΙΔΩΡΑ 2002 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1'45''08
3 CUNEO BETELEHEM 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1'46''35
4 ΣΕΡΒΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1'49''74
5 ΠΡΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1'50''11
6 ΚΑΚΚΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 2002 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1'51''28
7 ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ ΑΙΜΙΛΙΑΝΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1'54''52
8 ΤΣΑΒΑΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2002 Α.Γ.Σ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1'54''82
9 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1'59''68
10 ΠΙΠΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2003 Α.Γ.Σ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2'04''28
11 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 2'07''06
12 ΚΑΠΕΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2'09''17
13 ΚΛΕΩΠΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2'11''40
600Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'
1 ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1'29''03
2 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1'31''98
3 ΜΠΟΥΡΝΑΒΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ 1'33''64
4 ΣΑΛΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 1'34''27
5 ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 2002 Φ.Γ.Σ 1'35''72
6 ΓΡΑΤΣΟΥΝΑΣ ΘΩΜΑΣ 2002 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1'39''71
7 ΤΣΙΚΑ ΠΕΤΡΟΣ 2002 ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡ 1'42''61
8 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1'44''20
9 ΔΡΥΑΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2003 Α.Γ.Σ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1'50''26
ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'
1 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ 5,47μ
2 ΠΡΕΖΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 Α.Σ.Κ.ΝΤΕΡΗ 5,12μ
3 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ 5,00μ
4 ΧΑΛΕΠΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 4,91μ
5 ΦΑΣΣΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 4,76μ
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΑΣΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 4,70μ
7 ΛΙΒΑΝΗ ΜΕΛΙΝΑ 2002 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,69μ
8 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2003 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,60μ
9 ΒΕΛΕΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΓΑΣΩΡΩΠΙΩΝ 4,44μ
10 ΜΑΥΡΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 4,42μ
11 ΣΚΡΕΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4,40μ
12 ΜΠΙΛΙΟΥ ΜΗΛΙΤΣΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 4,40μ
13 ΠΛΑΤΑΡΑ-ΚΑΡΑΜΠΑΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4,38μ
14 ΝΕΛΙ ΒΙΟΝΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4,38μ
15 ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΕΚ 4,35μ
16 ΣΑΜΕΛΛΑ ΦΙΛΙΠΠΑ 2002 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩ 4,31μ
17 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4,30μ
18 ΨΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 2003 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4,26μ
19 ΧΟΥΡΣΟΓΛΟΥ ΛΗΔΑ 2002 4,22μ
20 ΓΛΑΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 4,07μ
21 ΜΠΟΜΠΟΤΗ ΑΛΕΞ 2003 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩ 3,94μ
22 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 2003 ΠΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 3,85μ
23 ΡΑΔΗ ΜΑΝΘΑ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3,78μ
150Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'  
1 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2002 ΣΑΚΑ 18''62 (+1,8)
2 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18''95 (+1,8)
3 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΛΙΝΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 19''11 (+1,8)
4 ΤΣΟΥΚΟΥΜΑ ΓΚΛΟΡΙΑ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 19''80 (+1,1)
5 ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 19''88 (-2,4)
6 ΒΕΝΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡ 20''19 (+1,8)
7 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20''43 (+1,8)
8 ΛΥΜΠΕΡΗ ΜΕΛΙΤΙΝΗ 2003 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 20''67 (+1,1)
9 ΛΑΙΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΣΑΚΑ 20''69 (-2,4)
10 ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 20''86 (+1,1)
11 ΡΑΣΟΤΤΟ ΜΑΡΙΕΝΤΑ 2002 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΟΚΑ 20''98 (+1,1)
12 ΓΚΟΛΕΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΑΡΑ 2003 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 21''07 (+1,1)
13 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2003 Α.Σ.Κ.ΝΤΕΡΗ 21''14 (-2,4)
14 ΠΟΔΑΡΑ ΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 21''24 (+1,1)
15 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΛΛΗ 2003 ΓΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21''51 (-2,4)
16 ΖΕΜΠΙ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 2003 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 21''59 (+1,1)
17 ΒΡΟΥΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 Γ.Σ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 21''61 (+1,1)
18 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΕΜΜΕΛΕΙΑ 2002 Α.Σ.Κ.ΝΤΕΡΗ 21''64 (-2,3)
19 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ 2003 ΑΟΠΦ 21''73 (+1,1)
20 ΛΟΡΕΝΤΖΙΑΔΗ ΑΘΗΝΑ 2002 ΣΑΚΑ 21''74 (-2,3)
21 ΛΕΟΥΤΣΑΡΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 21''83 (-2,4)
22 ΔΉΜΑ ΜΑΡΊΑ 2003 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 22''13 (+1,8)
23 ΧΑΣΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΠΟΣ.ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 22''45 (-2,3)
24 ΛΑΒΑΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 22''46 (+1,1)
25 ΚΟΥΛΟΥΒΑΤΟΥ ΑΛΙΚΗ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 22''57 (+1,1)
26 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 2003 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23''23 (+1,1)
27 ΚΑΡΒΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 23''51 (-2,3)
28 ΓΚΙΚΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 23''91 (-2,4)
150Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α'
1 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 17''59 (-1,2)
2 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17''72 (-1,2)
3 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2002 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 17''87 (-1,2)
4 ΚΟΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2002 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 17''96 (-0,4)
5 ΠΑΙΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2002 Α.ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 18''23 (-0,4)
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν 2003 ΓΝΟ ΑΡΗΣ Ν.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18''49 (-0,2)
7 ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 Α.Ο. ΣΠ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ ΝΙΚ 18''59 (-0,4)
8 ΓΟΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 18''62 (-1,2)
9 ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 18''70 (-1,2)
10 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 18''84 (-1,7)
11 ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 18''94 (-0,2)
12 ΛΕΜΟΝΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 19''01 (-0,4)
13 ΣΔΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 19''13 (-0,4)
14 ΝΤΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 19''43 (-1,7)
15 ΧΩΜΑΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 19''77 (-1,7)
16 ΙΩΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 ΓΝΟ ΑΡΗΣ Ν.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19''82 (-0,2)
17 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20''24 (-1,7)
18 ΡΑΚΟΒΙΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 20''31 (-1,2)
19 ΤΣΟΛΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 20''39 (-1,7)
20 ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 2003 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 20''82 (-0,2)
21 ΨΑΡΟΜΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 2003 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 21''00 (-0,2)
22 ΔΙΑΛΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 21''01 (-0,2)
80Μ ΠΚΑ
1 ΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΑ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10''48 (+1,9)
2 ΑΝΕΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ -ΕΛΕΝΗ 2002 ΠΑΝ/ΚΟΣ 10''57 (+0,2)
3 ΖΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10''66 (+1,9)
4 ΧΑΛΕΠΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 10''73 (-0,3)
5 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10''77 (-0,5)
6 ΚΟΥΤΟΥΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10''77 (+1,4)
7 ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΣΙΜΟΝΑ 2002 ΠΑΝ/ΚΟΣ 10''80 (-0,3)
8 ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10''85 (+0,2)
9 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 2002 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 10''95 (-0,3)
10 ΧΟΥΡΣΟΓΛΟΥ ΛΗΔΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 10''96 (-2,0)
11 ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 11''02 (+1,9)
12 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ ΑΝΝΑ 2002 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11''03 (-0,5)
13 ΜΟΥΡΑΤΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 11''06 (+0,2)
14 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2003 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11''10 (+0,4)
15 ΣΠΙΝΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11''17 (-0,3)
16 ΡΙΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11''19 (-0,5)
17 ΛΙ ΑΘΗΝΑ 2003 ΣΑΚΑ 11''24 (+1,9)
18 ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2003 ΠΑΝ/ΚΟΣ 11''28 (-0,5)
19 ΚΡΟΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 11''34 (-0,5)
20 ΓΚΟΥΡΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 11''35 (-2,0)
21 ΔΟΥΔΑΛΗ ΜΕΛΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11''35 (-0,3)
22 ΦΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 11''37 (+1,9)
23 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΑΣΙΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 11''40 (+0,4)
24 ΛΙΒΑΣΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 11''44 (-0,5)
25 ΤΣΟΥΤΡΕΛΗ ΛΗΔΑ 2002 ΣΑΚΑ 11''47 (+0,2)
26 ΒΕΚΙΟΥ ΝΙΚΗ 2002 ΠΟΣ.ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 11''47 (+0,4)
27 ΜΠΙΛΙΟΥ ΜΗΛΙΤΣΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 11''62 (+1,4)
28 ΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 11''65 (+0,4)
29 ΤΣΑΠΑΝΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11''66 (-2,0)
30 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11''67 (+0,2)
31 ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΕΦΕΛΗ 2002 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11''74 (+0,4)
32 ΝΟΝΗ ΑΝΝΑ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11''83 (+1,4)
33 ΑΡΙΣΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - ΦΙΛΙΑ 2002 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11''85 (-2,0)
34 ΠΑΠΑΝΔΡΕΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11''87 (-0,3)
35 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2003 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 11''88 (+1,4)
36 ΠΑΛΑΙΟΡΟΥΤΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2003 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 12''11 (-2,0)
37 ΣΚΛΗΡΗ ΜΑΡΙΑ Α.Σ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 12''17 (-2,0)
38 ΚΑΜΠΙΩΤΗ ΔΈΣΠΟΙΝΑ 2003 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 12''38 (+0,2)
39 ΦΛΟΥΡΗ ΜΥΡΤΩ Α.Σ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 12''73 (+0,4)
40 ΕΡΗΝΙΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 13''35 (+1,9)
ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 5,32μ
2 ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩ 4,98μ
3 ΙΑΤΡΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ 2000 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 4,90μ
4 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ ΔΑΝΑΗ 2000 ΠΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 4,44μ
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4,37μ
6 ΠΕΤΡΟΥ ΧΑΡΑ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 4,16μ
80Μ ΠΠΑ
1 ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 09:19 (+1,4)
2 ΜΠΟΥΝΤΟ ΑΡΜΑΝΤΟ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ 09:57 (+2,1)
3 ΚΟΙΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 09:64 (+2,1)
4 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 09:72 (+1,4)
5 ΨΑΘΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 09:83 (+1,4)
6 ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΚΩΝ. 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 09:85 (+1,4)
7 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 09:97 (+1,0)
8 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 2002 Α.Σ.Κ.ΝΤΕΡΗ 10:05 (+1,0)
9 ΤΡΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΣΑΚΑ 10:07 (+1,0)
10 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 10:17 (+0,8)
11 ΠΑΣΚΟΥΑΛΙΝ ΕΚΤΩΡΑΣ 2002 ΣΑΚΑ 10:19 (+0,8)
12 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 10:27 (+1,0)
13 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜ. 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 10:64 (+1,4)
14 ΚΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 10:66 (+1,0)
15 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΙΚΟΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 10:71 (+2,1)
16 ΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 10:75 (+2,1)
17 ΔΗΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 11:04 (+0,8)
18 ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 11:05 (+0,8)
19 ΨΑΡΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΉΛ 2002 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 11:22 (+0,8)
20 ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11:34 (+1,0)
21 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 11:50 (+2,1)
22 ΝΤΑΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 11:61 (+0,8)
23 ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 11:78 (+2,1)
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1983 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 59''26
2 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1993 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 60''06
3 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1997 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 61''63
4 ΑΓΟΡΟΥ ΒΙΒΗ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 62''21
5 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1996 Ε.Γ.Σ. 62''22
400Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ 2002 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 58''68
2 ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΤΑΤΙΑΝΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 61''34
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 62''06
4 ΥΑΤΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2001 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 62''75
5 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 64''29
6 ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 64''66
7 ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 Α.Σ. ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 65''10
8 ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 65''65
9 ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 65''68
10 ΣΚΛΑΒΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 67''39
11 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2001 Α.Σ.Κ.ΝΤΕΡΗ 68''38
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'
1 ΡΕΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 3,26μ
2 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 2,86μ
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 2,86μ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΒΙΤΑ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ Α
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΕΥΑ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ 3,36μ
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 3,36μ
3 ΖΙΩΓΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 3,26μ
4 ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ-ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ 2000 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3,06μ
5 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2,96μ
6 ΔΑΓΡΕ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 2,76μ
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2,66μ
8 ΙΩΣΗΦ ΜΑΡΙΑ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2,66μ
ΚΕΧΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Α
ΜΠΑΜΠΟΥΤΖΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ Α
ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΛΙΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1999 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 6,59μ
2 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1997 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 6,49μ
3 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 6,16μ
4 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 5,98μ
5 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 5,89μ
6 ΚΟΥΡΟΥΤΖΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 5,82μ
7 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1997 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 5,78μ
400Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 50''10
2 ΒΑΓΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1994 Α.Ο ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 50''64
3 ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1990 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 51''56
4 ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 51''81
5 ΠΟΚΡΙΒΤΣΑΚ ΠΑΒΛΟ 1998 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 52''95
6 ΚΑΡΔΙΟΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 1996 ΥΔΡΙΑ 53''25
7 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1998 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 53''88
7 ΜΟΥΛΙΟΣ-ΦΕΡΝΑΝΤΕΖ-ΤΟΜΑΖ ΑΛΕΞΑΝ. 1999 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 53''88
9 ΡΕΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 53''99
10 ΜΑΝΤΖΑΡΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΥΔΡΙΑ 55''18
11 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 55''31
12 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1992 Ε.Γ.Σ. 56''47
13 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 56''52
14 ΔΑΛΕΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1975 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 64''25
400Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΚΑΡΚΑΒΙΛΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2002 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 52''84
2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 54''26
3 ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 54''34
4 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 54''76
5 ΒΟΙΒΟΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 54''97
6 ΧΑΛΕΠΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 54''97
7 ΘΕΜΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 55''66
8 ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 57''07
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 57''10
10 ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 57''22
11 ΧΑΜΠΙΔΗΣ ΝΗΡΕΑΣ 2000 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 57''48
12 ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 57''74
13 ΠΑΝΑΓΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2001 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α
1500Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΛΑΒΑΣΑ ΔΑΦΝΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ 2001 Α.Ο.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 4'51''62
2 ΚΟΥΡΑΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5'29''31
3 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΜΥΡΤΩ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 6'11''78
1500Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4'09''77
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4'34''36
3 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2000 ΑΕΚ 4'35''81
4 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓ. 2001 ΠΟΣ.ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 4'57''89
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
1 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 16,85μ
2 ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 14,94μ
3 ΚΟΥΡΟΥΤΖΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 10,65μ
4 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 10,35μ
100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΦΡΟΣΥΝΗ 1993 Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12''37 (-1,0)
2 ΝΖΑΓΚΑ ΓΚΛΟΡΙΑ 1996 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12''62 (-1,0)
3 ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12''79 (-1,0)
4 ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΝΑ 1994 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 12''87 (-1,0)
5 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 13''00 (-1,0)
6 ΠΑΠΑΘΕΩΔΟΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 13''02 (-2,0)
7 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13''06 (-1,2)
8 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1997 Α.Ο.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 13''13 (-1,2)
9 ΤΣΙΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13''22 (-1,2)
10 ΣΠΙΝΟΥ ΜΑΓΔΑ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13''30 (+0,8)
11 ΠΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1998 Α.Ο.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 13''49 (-1,2)
12 ΝΑΚΟΥ ΑΝΝΑ 1995 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 13''61 (-1,2)
13 φΩΤΕΙΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13''71 (-1,0)
14 ΞΕΝΙΚΟΥΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ 1998 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 13''98 (-1,2)
100Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2000 ΣΑΚΑ 12''49 (+0,8)
2 ΣΑΡΑΚΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12''79 (-0,5)
3 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 12''82 (+0,8)
4 ΔΕΚΑΖΟΥ ΣΟΦΙΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 13''04 (-2,0)
5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2001 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13''11 (-2,0)
6 ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΘΗΝΑ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13''19 (-0,5)
7 ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2001 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13''24 (-2,0)
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13''27 (-1,4)
9 ΤΣΙΒΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13''28 (+0,8)
10 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13''37 (+0,5)
11 ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2001 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 13''42 (-1,4)
12 ΠΑΠΠΟΥΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 13''48 (+0,5)
13 ΣΚΟΛΙΒΗ ΜΑΡΙΑ 2000 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 13''53 (-1,4)
14 ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΑΝΘΙΑ 2001 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13''56 (-1,4)
15 ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2001 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13''61 (+0,5)
16 ΛΙΟΥΓΚΟΥ ΖΩΗ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13''63 (+0,5)
17 ΝΤΟΥΣΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13''64 (+0,5)
18 ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑ ΒΑΓΙΑ 2001 ΑΣ Π ΨΥΧΙΚΟΥ 13''67 (-0,5)
19 ΤΣΑΚΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 13''69 (-1,4)
20 ΓΕΡΟΝΤΙΔΗ ΑΘΗΝΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 13''73 (-2,0)
21 ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΜΑΡΙΑ 2000 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 13''90 (+0,8)
22 ΛΙΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 14''05 (-1,4)
23 ΒΛΑΤΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 14''14 (+0,5)
24 ΛΕΜΟΝΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ 2001 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 14''16 (-0,5)
25 ΚΟΥΜΟΥΤΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2001 ΠΟΣ.ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 14''22 (+0,8)
26 ΛΟΒΕΡΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 14''47 (-0,5)
27 ΜΕΤΑΙ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 14''62 (-0,5)
28 ΟΛΙΒΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 15''11 (-2,0)
100Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1987 Α.ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 10''95 (+0,3)
2 ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1992 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 11''07 (-1,3)
3 ΛΕΚΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11''08 (+0,3)
4 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11''125 (-1,3)
5 ΜΑΧΑΜΕΤ ΑΜΠΤΟΥ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 11''128 (-1,3)
6 ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1985 Α.ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11''26 (-1,3)
7 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1989 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π 11''30 (+0,3)
8 ΒΛΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11''36 (-0,4)
9 ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 Α.ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 11''40 (-1,3)
10 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11''44 (-0,7)
11 ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 1987 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 11''51 (-1,6)
12 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1999 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11''56 (-1,3)
13 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΑΝ 1998 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11''60 (-0,4)
14 ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11''63 (-1,3)
15 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1984 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11''64 (-0,7)
16 ΒΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1998 ΑΕΚ 11''66 (-0,7)
17 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1996 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11''69 (-1,6)
18 ΜΑΣΑΛΙ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1997 ΑΕΚ 11''71 (-1,3)
19 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 11''72 (+0,3)
20 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ 1975 ΣΑΚΑ 11''78 (-0,5)
21 ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 11''89 (-0,5)
22 ΓΡΗΜΜΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1996 Ε.Γ.Σ. 11''90 (-0,7)
23 ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1998 ΑΕΚ 12''02 (-0,4)
24 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12''03 (-0,5)
25 ΜΑΡΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1997 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 12''09 (-1,3)
26 ΚΡΑΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 Γ.Σ.ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 12''10 (-1,6)
27 ΜΑΝΤΖΑΡΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΥΔΡΙΑ 12''14 (-0,4)
28 ΚΑΧΡΗΜΑΝΗΣ ΑΛΚΑΙΟΣ 1997 ΠΓΣΣ 12''15 (-1,6)
29 ΛΕΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12''18 (-0,7)
30 ΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1994 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12''27 (-0,4)
31 ΚΑΡΔΙΟΠΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 1996 ΥΔΡΙΑ 12''36 (+0,3)
32 ΔΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12''50 (-1,3)
33 ΚΟΚΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1996 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 12''51 (-0,7)
34 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΟΚΑ 12''54 (-1,3)
35 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1999 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 12''66 (+0,3)
36 ΓΚΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1982 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12''79 (-0,5)
37 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1977 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΟΚΑ 12''87 (-1,3)
38 ΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1972 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 13''05 (-0,4)
100Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 11''64 (-1,2)
2 ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 11''77 (-1,2)
3 ΚΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩ 11''81 (-1,2)
4 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2000 ΑΕΚ 11''82 (-1,2)
5 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤ. 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 11''82 (+0,6)
6 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΣΑΚΑ 11''83 (-1,2)
7 ΧΟΥΡΣΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ 2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 11''84 (-0,5)
8 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 ΣΑΚΑ 11''98 (-0,5)
9 ΒΕΣΕΛΙΝΟΒ ΒΕΣΕΛΗ 2000 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 11''99 (+0,1)
10 ΠΙΠΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ 12''00 (-0,5)
11 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12''04 (-1,2)
12 ΡΟΥΣΣΗΣ ΦΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12''11 (+0,1)
13 ΖΗΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2000 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 12''17 (-0,5)
14 ΚΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 Α.ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12''30 (-0,5)
15 ΣΚΟΠΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 12''31 (+0,6)
16 ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΑΡΗΣ 2001 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 12''44 (+0,6)
17 ΝΤΑΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 12''50 (+0,6)
18 ΜΙΧΑΛΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 12''51 (+0,1)
19 ΝΤΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 12''60 (-0,5)
20 ΓΚΡΟΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2001 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 12''65 (+0,6)
21 ΔΟΥΔΑΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12''88 (+0,6)
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ 2000 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 10,35μ
2 ΤΣΙΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 ΣΑΚ ΑΘΗΝΩΝ 10,02μ
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΔΑ 1995 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 12,06μ
2 ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 11,43μ
3 ΝΟΥΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 1997 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10,62μ
800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 2'19''32
2 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1993 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2'20''57
3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1997 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2'29''41
4 ΤΑΣΣΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΑΡΤΕΜΗ 1998 ΑΕΚ 2'55''12
5 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ 1996 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2'59''79
800Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2'23''22
2 ΜΑΡΛΑΝΤΗ ΑΝΝΑ 2000 Α.Σ. ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 2'33''16
3 ΚΑΡΥΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 2'52''41
4 ΣΜΑΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2000 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 2'55''50
800Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1990 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 1'59''00
2 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2'02''13
3 ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1997 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2'05''40
4 ΚΑΞΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2'07''36
5 ΠΛΕΥΡΙΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2'09''08
6 ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1999 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 2'10''86
800Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2'04''55
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2'07''39
3 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2'10''38
4 ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2000 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2'24''02
5 ΜΕΡΣΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛ 2'32''26
200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΝΖΑΓΚΑ ΓΚΛΟΡΙΑ 1996 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 26''35 (+0,1)
2 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1999 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 26''45 (+0,1)
3 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1989 Γ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 26''56 (+0,1)
4 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ 1997 ΓΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 26''89 (-0,8)
5 ΤΣΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΓΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 27''21 (-0,8)
6 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1997 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 27''55 (-0,8)
7 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1996 Ε.Γ.Σ. 28''02 (+0,1)
8 ΚΑΤΕΒΑΤΗ ΦΑΝΗ 1996 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 30''19 (+0,1)
9 ΑΡΔΑΜΗ ΜΑΡΘΑ 1998 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 30''55 (-0,8)
10 ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 31''91 (-0,8)
200Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΑΛΙΠΡΑΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000 ΣΑΚΑ 26''59 (+0.0)
2 ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΕΥΑ 2002 ΓΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 26''90 (+0.0)
3 ΜΠΑΚΛΗ ΝΕΦΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 27''21 (+0,5)
4 ΜΑΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 27''97 (+0.0)
5 ΑΣΠΡΟΛΟΥΠΟΥ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ 2001 Γ.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 28''24 (+0.0)
6 ΤΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΑΕΚ 29''28 (+0,5)
7 ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 29''49 (+0.0)
8 ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2000 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 29''58 (+0,5)
9 ΦΙΩΤΑΚΗ ΑΓΑΠΗ 2001 ΠΟΣ.ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 29''60 (+0,5)
10 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 30''05 (-0,9)
11 ΚΑΡΑΤΟΥΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΟΚΑ 30''55 (-0,9)
12 ΒΕΚΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 31''13 (-0,9)
13 ΛΑΣΠΑΤΖΗ ΝΕΦΕΛΗ 2000 ΠΟΣ.ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 33''57 (-0,9)
200Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΡΕΖΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1991 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 23''77 (-0,9)
2 ΚΑΞΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1999 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 24''21 (-0,9)
3 ΜΑΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 1998 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 25''14 (-0,9)
4 ΑΡΔΑΜΗΣ ΒΑΡΔΗΣ 1996 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 25''23 (-0,9)
5 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1999 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 25''38 (-0,9)
6 ΜΙΤΖΑ ΡΑΤΖΙ 1990 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 25''69 (-0,9)
7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1992 Ε.Γ.Σ. 26''19 (-0,9)
200Μ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 Γ.Σ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 24''76 (-1,7)
2 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 2001 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 24''80 (-0,1)
3 ΜΗΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 25''37 (-1,7)
4 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΟΚΑ 25''94 (-1,7)
5 ΒΡΕΝΟΖΙ ΟΡΕΝΤΟ 2001 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 26''32 (-0,1)
6 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 26''71 (-0,1)
7 ΤΣΙΓΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 2000 ΓΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 26''97 (-0,1)
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΣΑΡΛΑΝΗ ΝΑΤΑΣΑ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 5,58μ
2 ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 5,52μ
3 ΝΤΑΛΑΚΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ 1986 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5,45μ
4 ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 5,15μ
5 ΤΣΑΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΓΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5,03μ
6 ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 5,01μ
7 ΚΑΤΕΒΑΤΗ ΦΑΝΗ 1996 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 4,64μ
8 ΒΑΣΟ ΛΙΛΙΑΝΑ 1999 ΠΟΣ.ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ 4,25μ
9 ΔΑΜΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4,15μ
10 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΈΛΕΝΑ 1996 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 3,57μ
11 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000 Α.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΟΚΑ Α
12 ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ Α
3000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11'25''38
2 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2001 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 11'33''71
3 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 11'35''13
4 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1976 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 11'45''69
5 ΜΟΝΤΑΛ ΣΟΥΠΡΙΑ 1993 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 14'46''34
3000Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΑΕΚ 8'41''50
2 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1985 ΓΑΣΙΛΙΣΟΣ 8'51''30
3 ΜΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 9'03''20
4 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1989 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 9'26''60
5 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 1992 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ 9'30''80
6 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ 1994 Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 9'38''00
7 ΒΟΥΡΟΣ ΣΥΡΙΓΓΑΣ ΑΡΗΣ 2001 Α.Ο.Π.Φ. 9'40''10
8 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9'45''70
9 ΕΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9'50''20
10 ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2001 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 9'51''70
11 ΣΑΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2001 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9'52''90
12 ΛΙΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1985 ΥΔΡΙΑ 9'55''20
13 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 Σ.Δ.Υ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 10'03''70
14 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1981 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 10'07''30
15 ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10'13''70
16 ΣΤΡΟΦΙΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 10'44''90
17 ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1982 ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 11'57''90
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Α
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1966 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Α
4Χ100 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΑΓΟΡΟΥ ΒΙΒΗ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 50"10
ΣΑΡΛΑΝΗ ΝΑΤΑΣΑ 1999
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΜΙΔΑ 1995
ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΝΑ 1994
2 ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 50''50
ΖΙΩΓΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000
ΔΕΚΑΖΟΥ ΣΟΦΙΑ 2001
ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΛΙΝΑ 2002
3 ΛΙΟΥΓΚΟΥ ΖΩΗ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 51''80
ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001
ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΘΗΝΑ 2001
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001
4Χ100 ΑΝΔΡΩΝ
1 ΛΕΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 44''60
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1999
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1998
2 ΜΠΙΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ 45''4
ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002
ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2002
ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2001
3 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ Γ. 2000 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 45''7
ΖΩΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2000
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Θ. 1998
ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΠ. 2001
1.500 Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4'05''98
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4'10''55
3 ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1998 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4'15''75
4 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ 1988 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4'16''01
5 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1995 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4'34''16
6 ΖΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4'37''30
7 ΣΑΤΟΝ ΓΟΥΙΛΙΑΜ 1999 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 4'37''60
8 ΜΑΡΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1997 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4'42''23
9 ΚΑΝΔΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1995 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 4'46''21
10 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1996 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 4'54''74

Διαβάστε περισσότερα ΝΕΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

Αθλητές που ξεχώρισαν

...για περισσότερους αθλητές μας πατήστε εδώ

Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ορθή λειτουργία της. Διαβάστε περισσότερα σχετικά με τα cookies που χρησιμοποιούμε.
Περισσότερα Συμφωνώ Διαφωνώ